Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: "powered by" samolepky Ubuntu.  (Přečteno 13609 krát)

Filip Dominec

  • [Proplesk] [Piškot]
  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1157
Re: "powered by" samolepky Ubuntu.
« Odpověď #25 kdy: 19 Ledna 2011, 08:50:26 »
Vaše tvorba je taky hezká, ale co si pamatuji, tak největší zájem byl stejně o klasické nálepky:

http://wiki.ubuntu.cz/Krámek#Od_Ani.2BAQ0-ky_.28p.2BAVk-evzal_LadaLUNI.29

A pak se taky hodí udělat aršík s černými přelepkami přes logo Windows na klávesnici.
http://www.vrattenamstat.cz/ | Buďme tolerantní k triviálním dotazům; neznamenají "neumím to najít", ale "nejsem si jist, že to je správná cesta".

Brbla80

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
Re: "powered by" samolepky Ubuntu.
« Odpověď #26 kdy: 20 Ledna 2011, 23:17:47 »
Myslím, že ten "můj" návrh by se v menší verzi dal použít i na přelepky winokénka na klávesnici (černobílou verzi mohu dodat jak černobílou, tak bíločernou). Kulatý nestandard mne neuráží, rád si své bílé EEE 901 odliším (a odlepím všechny původní polepy).

Chápu, že všem se to líbit nebude (to snad ani nejde), netrvám na tom, aby to bylo oficiální polepení. Je to zkrátka návrh. Pokud má někdo zájem o realizaci, mohu zaslat SVG či jiný potřebný formát. K případné objednávce samolepek bych se chutě přidal. Chce se toho někdo organizačně/realizačně ujmout?  ;)




Jak se správně ptát | Návody - rozcestník
HIStory: Dos » Windows 3.11 » Win95 » Win98 » WinXP&Ubuntu (JehoVista nee ;) )
Motto: Máte štěstí, že jdu zrovna kolem...

Sešívaný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 667
    • Osobní stránky
Re: "powered by" samolepky Ubuntu.
« Odpověď #27 kdy: 21 Ledna 2011, 00:33:46 »
Pokud by to bylo jenom oranžové kolečko bez bílých rohů, tak bych to bral taky. Hlavně ať se podaří nějaké samolepky vytvořit.

Brbla80

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
Re: "powered by" samolepky Ubuntu.
« Odpověď #28 kdy: 23 Ledna 2011, 13:32:55 »
Chtělo by se to domluvit kolik samolepek v jaké kvalitě - jakou technologií tisku, materiálu i povrchové úpravy - nechat vyrobit. Máte někdo známého, který by malonáklad byl schopen a ochoten zhotovit? Co jsem koukal na internet, zaujala mne mimo jiné možnost: Samolepky fosforeskující - může se jednat buď o materiál, nebo tisk, který svítí ve tmě.

Tak dejte vědět jaké máte představy/zkušenosti/požadavky, ať víme kudy dál.
Jak se správně ptát | Návody - rozcestník
HIStory: Dos » Windows 3.11 » Win95 » Win98 » WinXP&Ubuntu (JehoVista nee ;) )
Motto: Máte štěstí, že jdu zrovna kolem...

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: "powered by" samolepky Ubuntu.
« Odpověď #29 kdy: 23 Ledna 2011, 13:35:06 »
Tisk budu zajišťovat já. Pokud si budeš chtít natisknout vlastní samolepky, tak to určitě není problém.
Zrovna dávám dohromady jednotlivé samolepky, které nebudou formou aršíků ale jednotlivě...

Brbla80

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
Re: "powered by" samolepky Ubuntu.
« Odpověď #30 kdy: 24 Ledna 2011, 09:33:12 »
Tisk budu zajišťovat já. Pokud si budeš chtít natisknout vlastní samolepky, tak to určitě není problém.
Zrovna dávám dohromady jednotlivé samolepky, které nebudou formou aršíků ale jednotlivě...

Tak to je skvělé! Co všechno budeš ode mne potřebovat? Napadá mne samolepka ve vektorech (SVG) a rozměry (budu si muset přeměřit velikost windows tlačítka na svém EEE).

Mohu vědět, jaký tisk a povrchovou úpravu použiješ? Zda to dle Tvých zkušeností přelepka na windows klávesu alespoň chvilku vydrží. A v neposlední řadě - kolik ta legrace bude stát, abych si koupil nové větší prasátko, případně nějaké menší rozbil :-)


Jak se správně ptát | Návody - rozcestník
HIStory: Dos » Windows 3.11 » Win95 » Win98 » WinXP&Ubuntu (JehoVista nee ;) )
Motto: Máte štěstí, že jdu zrovna kolem...

Michal "The_M" Chlup

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
  • Who Dares Wins
Re: "powered by" samolepky Ubuntu.
« Odpověď #31 kdy: 25 Ledna 2011, 15:23:04 »
Pokud by byly Ubuntu přelepy na tlačítko Windows (oranžové logo na černém podkladu), tak bych určitě taky chtěl :-) (alespoň 5)
U mně by se na notebook vlezlo kolečko s průměrem max.12mm (spíše 10mm, ať to potom neodstává).
Neptejte se "Proč bych měl chtít Linux?". Ptejte se "Proč by měl Linux chtít mne?".

Acer Extensa 5230E - Intel Celeron 900 2,2Ghz; 3GB RAM; Intel UMA 4500M; 160GB HDD + 500GB ext. HDD.  Jsem nováček, mějte prosím pochopení pro mé hloupé otázky.

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: "powered by" samolepky Ubuntu.
« Odpověď #32 kdy: 25 Ledna 2011, 17:50:40 »

Brbla80

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
Re: "powered by" samolepky Ubuntu.
« Odpověď #33 kdy: 25 Ledna 2011, 23:19:06 »
http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,53569.0.html

Budou mít rozměr 10 nebo 11mm.

10 mm se mi na klávesnici EEE PC 901 vejde jen tak tak, větší  by přečnívala - hádám, že se po čase opotřebuje, tak bych si jich vzal více - tušíš cenu za kus? V jedné firmě mi poradili: "Chtějte PVC samoolepku s případným lakem navrchu, aby se zabránilo otěru." Můžeš přiblížit, jak je realizován tisk u Tebe?

"Svou" polepku si nechám rád vyrobit také a též ve více exemplářích (už vím o několika PC, které budu moci tímto dárkem potěšit - snad i jejich majitele).  Velikost si nechám poradit - dej mi vědět, kterak mám připravit podklady a kam Ti je zaslat/nahrát.

Ještě jednou díky za ochotu a těším se na odpověď.
Jak se správně ptát | Návody - rozcestník
HIStory: Dos » Windows 3.11 » Win95 » Win98 » WinXP&Ubuntu (JehoVista nee ;) )
Motto: Máte štěstí, že jdu zrovna kolem...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.