Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nejde mi WiFi  (Přečteno 3855 krát)

AldaBanana

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Nejde mi WiFi
« kdy: 28 Července 2017, 14:31:44 »
Ahoojky  ;D Mám problémek a to ten, že mi nejde na Ubuntu WiFi... nevím, kde sehnat ovládač a ten od televize to asi není. Jsem začátečník, samozřejmě jsem si zkoušel více distribucí, Ubuntu jsem zkoušel z flashky asi týden a prostě je to úžasný, ale WiFi mě omezuje, co až když skončím jednou na ulici, tam ten Ethernet kabel mít nebudu -,- Prostě se nemůžu připojit k internetu u kamaráda, někde v kavárně tak... vím málo věcí, ale díky bohu vím, že mám wifi broadcom 43142. Fakt mě to ničí, včera jsem kvůli tomu čichal celý večer barvičky a pak jsem spal deset hodin. Příkazy znám asi dva a stejně tomu vůbec nerozumím, připadá mi že i moje matka mi rozumí víc než Ubuntu. Děkuji předem za odpovědi   :-[ Jojo a dám vám i obrázek že wifi tady na výběr prostě nemám. A fakt jsem předem vděčný všem, co přiloží ruku k dílu :) :D
Alda :)

AldaBanana

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re:Nejde mi WiFi
« Odpověď #1 kdy: 28 Července 2017, 17:27:25 »
děkuji, ale nepomohlo  :-[
Alda :)

AldaBanana

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re:Nejde mi WiFi
« Odpověď #2 kdy: 29 Července 2017, 17:11:18 »
Byl jsem v dodatečné ovladače, tam povolil ten ovladač broadcom, taky jsem se řídil těmi příkazy jako ten kluk v předešlém návodě a zatím nic :/ A ano, vždy jsem byl na ethernet kabelu připojený
Alda :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.