Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: KMail - dost problematickej klient !  (Přečteno 1740 krát)

NZM23

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 163
KMail - dost problematickej klient !
« kdy: 01 Září 2017, 13:15:15 »
.
« Poslední změna: 01 Září 2017, 16:01:30 od NZM23 »

NZM23

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 163
Re:KMail - třídění dle data?
« Odpověď #1 kdy: 01 Září 2017, 15:59:06 »
 Hele teď mi na centrumu tvrděj, že KMail nepoužívá k odesílání přez SMTP českou IP. A tak nebude možné moje zprávy přijímat. Tak tomu už fakt nerozumim. Jak změním SMTP server na českou lokalizaci ???????

NZM23

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 163
Re:KMail - dost problematickej klient !
« Odpověď #2 kdy: 01 Září 2017, 18:09:49 »
Prostě nelze nastavit SMTP pro centrum, gmail....... .Jediné co funguje je seznam.  6 hodin práce čtení nesmyslů od googlu o zabespečení připojování potvrzování a ho....... .prostě neodešle. Stejně tak centrum........ prej se připojuju odjinud než z Čech , ale ku..... moje IP je lokalizovná v čechách....... .
Poraďte mi prosím Emailového klienta, který zvádá víc jak jeden účet.
 KMail pude do Kopru, protože je fakt na Ko....ot.
Děkuji moc.

WeltRaum

  • Host
Re:KMail - dost problematickej klient !
« Odpověď #3 kdy: 01 Září 2017, 20:10:06 »
Citace
Poraďte mi prosím Emailového klienta, který zvádá víc jak jeden účet.
Thunderbird - z e-mailových klientov je najlepší. Je v ňom možné nastaviť prijímanie pošty z viacerých účtov (centrum, gmail.....) V podstate si všetko nastaví sám.

NZM23

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 163
Re:KMail - dost problematickej klient !
« Odpověď #4 kdy: 01 Září 2017, 20:24:40 »
 jsem na tom doku....... KMailu strávil 10 hodin a prostě dva účty nezvládá. Schválně jsem si založil dva účty na seznamu. Jeden funguje. Druhej nastavim úplně stejně a neni schopnej odesílat data jen přijímá.
člověk si furt myslí že dělá někde chybu, v nastavení když to píše
Selhalo transportovaní zprávy. Server nepřijal adresu odesílatele "***@email.cz". Server odpověděl: "5.1.0 Use your own address, please."
Ale prostě mám všude úplně vše nastavený stejně u stejného provozovatele , 220 krát všechno zkontrolovaný, takže jediná chyba už může bejt jen v Kmailu. Kur.... nejvíc mě ser.... ten ztracenej čas.

Zkusim ten Thenderbind, ale až zejtra dneska jsem s nervama úplně v prdeli.

NZM23

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 163
Re:KMail - dost problematickej klient !
« Odpověď #5 kdy: 01 Září 2017, 20:39:14 »
Jo vono to běží se dvouma mejlama, ale musí se nastavit implicitní identita i výchozí  SMTP  v nastavení.......... Přepnutí identity v odesílaném emailu nestačí ..... Dopr........ 10 hodin kuli takový hovadině. kur... dop..... sr.... na to.
Dá se to nějak provázat ?

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.