Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: KMail  (Přečteno 836 krát)

NZM23

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 163
KMail
« kdy: 15 Listopadu 2017, 22:21:46 »
Používáte prosím někdo KMail pro více jak jednu identitu a víte jak přepnout odesílatele?

Marně se mu snažím vysvětlit, že když s emailu dám odpovědět z Nezmara tak aby to odesílal z nezmara@neco.cz a ne z Meprijmeni@neco.cz.
Pokus odpovědět  na zprávu z Nezmar@neco.cz email, vždy končí zprávou

Selhalo transportovaní zprávy. Odeslání zprávy selhalo, jelikož tito příjemci byli serverem odmítnuti: prijemce1@seznam.cz (Server odpověděl: "5.7.1 : Sender address rejected: not owned by user  Meprijmeni@neco.cz")

A to mám Nezmar@neco.cz nastaven jako výchozí identitu.

Můžete mi poradit, aby, když kliknu na odpovědět se mi zpráva odesílala z mailu kam byla přijata?




juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4935
Re:KMail
« Odpověď #1 kdy: 15 Listopadu 2017, 22:45:01 »
Přejdi na TB. Pak nebudeš mít tyhle starosti...

NZM23

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 163
Re:KMail
« Odpověď #2 kdy: 15 Listopadu 2017, 23:10:29 »
Já vím už mi to tu doporučily, dyž mě se nelíbí, že to je jen doplněk FF.  a KMail má hezký prostředí a další možnosti šifrování atd. .... Jen to přenutí identit mě fakt zlobí.
Jinak teda nechápu, ale je to tak, že se nastavení odesílání  v kmailu projeví až za cca 10 min.
Minule jsem se kuli přepínání identit zlobil strašně dlouho teď jen hodinu.  :o)
Ale postup už mám -  nastavit výchozí identitu, nastavit účet odesílání, deset minut čekat..... kliknout odpovědět, zkontrolovat identitu  odeslat, modlit se....  chyba ...... čekat ..... odeslat.  :o(

Za radu jak kliknout na odpovědět a odeslat bych byl vděčnej.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.