Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: AMD installer  (Přečteno 1976 krát)

Morbidity

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 72
AMD installer
« kdy: 12 Listopadu 2013, 02:01:04 »
http://news.softpedia.com/news/Developer-Builds-a-Great-Installer-for-AMD-Proprietary-Drivers-399059.shtml

Už to někdo zkoušel s hybridní grafikou? :o Toho AMD zla už sem se  sice zbavil, ale zajímalo by mě, jestli s tím pohnuli.

h4ck1

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 186
    • Můj blog
Re:AMD installer
« Odpověď #1 kdy: 13 Listopadu 2013, 00:47:33 »

Morbidity

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 72
Re:AMD installer
« Odpověď #2 kdy: 13 Listopadu 2013, 14:30:04 »
Chápu tedy správně, že ignorace AMD poračuje. ???

h4ck1

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 186
    • Můj blog
Re:AMD installer
« Odpověď #3 kdy: 14 Listopadu 2013, 13:32:46 »
Nevím jak myslíš tu ignoraci. V novým Ubuntu stačí jeden řádek v terminálu a už můžeš přepínat. Mě stačí jen přepnout na Intel a jsem spokojen.

Morbidity

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 72
Re:AMD installer
« Odpověď #4 kdy: 14 Listopadu 2013, 16:22:20 »
Do srpna jsem HP Probook 4530s s AMD/intel vlastnil. Neustále byly problémy s kompatibilitou ovladačů a musel sem PC při přepnutí VGA restartovat. Teda když se ovladač náhodou povedlo nainstalovat a neshodilo to X-server. Otřesný výkon ve hrách a navíc FullHD a HD filmy kostičkovaly a horizontálně se přes obrazovku dělali takový čárky. Nějaký problém s vykreslováním. Se srovnatelnou grafikou Nvidia to byly nebe a dudy. :o Takže jestli je toto opravené, tak je to jedině dobře a všem s tímto železem to přeju. Kazdopádně já už se natrápil dostatečně. Tak mě zajímalo, jestli je to lepší...

h4ck1

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 186
    • Můj blog
Re:AMD installer
« Odpověď #5 kdy: 14 Listopadu 2013, 21:22:54 »
Probook 4530s mám taky. Pro přepnutí je pořád nutný restart. Nic mi nepadá, hry na Ubuntu nehraju. HD filmy jdou normálně.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.