Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: IM klienti (Pidgin, Empathy) se po spuštění nepřipojí  (Přečteno 8594 krát)

plusik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 209
Re: IM klienti (Pidgin, Empathy) se po spuštění nepřipojí
« Odpověď #25 kdy: 03 Prosince 2010, 14:00:58 »
Používám Empathy a tento odkaz "http://ppa.launchpad.net/pidgin-developers/ppa/ubuntu" na upgrade knihoven jsem zde našel ale protože s linuxem začínám tak netušim co s tím mám dělat tak mohu někoho požádat o návod? Mám Ubuntu 10.04 Lucid. Děkuji.

Přátelé,měl jsem stejný problém s Empathy a to ho mám týden.Použil jsem vše,co zde píšete.Aktualizace knihoven není možná,nebot to komunikuje anglicky.Zkusil jsem i změnu serveru,a taky nic.Tak jsem si prostě stáhnul Pidgin,vypnul SSL a zadal účet icq.a jsem přihlášen.Tedy je přihlášena žena,můj účet to odmítá,píše mi to nějakou zprávu od Oscara...
Mě taky píše OSCAR a nevim co s tím :-) Přijata neočekávaná odpověď od https://api.oscar.aol.com/aim/startOSCARSession: Invalid requested host

nechápu to jako, že můj účet neexistuje,ale je to blbost, ještě včera chodil a já ho nemazal :))

Úprava 6.12.2010 - tak jsem ještě musel vypnout clientLogin z nějakého mě neznámého důvody byl označen,
« Poslední změna: 06 Prosince 2010, 00:44:58 od plusik »

Bubák

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 90
    • Minulost
Re: IM klienti (Pidgin, Empathy) se po spuštění nepřipojí
« Odpověď #26 kdy: 16 Prosince 2010, 16:25:41 »
Používám Pidgin a po zadání spuštění pidgin -f se nestalo nic,ale po vypnutí SSL je to vpořádku a pidgin se připojí.Jen,jestli to není na nás uživatele linuxu ze strany ICQ nějaká bouda.... :o
Hans

Evžen Šubrt

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2218
    • EuGenio's Lair
Re: IM klienti (Pidgin, Empathy) se po spuštění nepřipojí
« Odpověď #27 kdy: 17 Prosince 2010, 10:05:23 »
Ne, tohle není bouda na uživatele linuxu, tohle je bouda na všechny uživatele ICQ. Majitel práv na ICQ ve svých licenčních podmínkách zakazuje použití jiného než oficiálního klienta. A čas od času na serverech něco upraví, takže neoficiální klienti přestanou fungovat. Buď stačí upravit něco v nastaveních, nebo musí člověk počkat na novější verzi klienta.
Athlon X2 6000+, MB ASUS M2R32-MVP, 6GB RAM, ATI Radeon HD7850 1GB, 1GB SSHD + 250GB HDD, Ubuntu 13.10 Saucy Salamander 64bit

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.