Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Gone Home - po omezenou dobu legálně zdarma - Linux, Mac, Windows  (Přečteno 4399 krát)

majakmp3

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 451
Po omezenou dobu si můžete legálně stáhnout titul Gone Home
Hra podporuje OS: Linux, Mac, Windows

Hru můžete
1) pouze stáhnout:
   Gone Home ->Download or claim -> No thanks, just take me to the downloads -> Download (vybrat požadovanou platformu)
   Při použití první varianty se nemusíte nikam registrovat, na druhou stranu můžete hru stáhnout pouze po dobu trvání promo akce.

2) Vytvořit účet na itch.io a přidat do knihovny:
   Gone Home -> Download or claim -> No thanks, just take me to the downloads -> Create account to claim (Vytvořit účet a přidat do knihovny)
Druhá varianta má tu výhodu, že hra zůstane již napořád ve vaší knihovně

Stažený soubor se jmenuje: GoneHome_Linux.tar.gz Stačí ho rozbalit třeba do složky GoneHome ve vašem domovském adresáři. Hru pak spustíte souborem GoneHome.x86_64 či GoneHome.x86 v závislosti na tom, zda používáte 64 bitový či 32 bitový OS.

Hra je v Anglickém jazyce, ale z Této stránky si můžete stáhnout lokalizaci.
O Češtinu se postaral Vojtěch Čejka a o podrobný návod včetně stažení a instrukcí se dovíte ZDE

Osobně mi to s Češtinou nechodilo dokud jsem po výběru češtiny z menu nastavení nespustil novou hru - pokud dáte pokračovat ve hře, pak se zobrazuje pouze černá obrazovka s bílou tečkou uprostřed.  Anglicky mi to funguje bez problému. - Xubuntu 16.04, FeForce GTX 970 - Uzavřený ovladač  367.57, X.Org: 1.18.4 (11804000)


POZOR, NEJEDNÁ SE O VERZI PRO STEAM, ALE O DRM-FREE VARIANTU!
« Poslední změna: 13 Listopadu 2016, 22:31:25 od majakmp3 »

majakmp3

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 451
Re:Gone Home - po omezenou dobu legálně zdarma - Linux, Mac, Windows
« Odpověď #1 kdy: 17 Listopadu 2016, 13:37:43 »
Akce již skončila.
Pokud někdo hru nestihl stáhnout a chtěl by ji otestovat, můžete se mi ozvat.
« Poslední změna: 17 Listopadu 2016, 13:40:02 od majakmp3 »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.