Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Návrh plakátu/inzerátu  (Přečteno 47785 krát)

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #75 kdy: 23 Září 2007, 11:29:27 »
3m9d:

První co se mi nelíbí, je ta hnědá barva kolem. V původním návrhu je hezké, že to je takové živé, veselé a .... hravé. :) Nečiší z toho energie.

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #76 kdy: 24 Září 2007, 00:21:34 »
Tak jsem zkusil oranžovou (držím se ubuntu ubuntu palety) a doplnit přechod... http://www.klubklamovka.cz/casumalo/muzeum/ubuntu2.png
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Miko10

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 642
Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #77 kdy: 24 Září 2007, 08:43:59 »
Citace: 3m9d
Tak jsem zkusil oranžovou (držím se ubuntu ubuntu palety) a doplnit přechod... http://www.klubklamovka.cz/casumalo/muzeum/ubuntu2.png
3m9d, díky. Presne takéto niečo som si predstavoval. Možno to chce ešte tošku doaldiť, ale inak je to perfektné :)
Fujitsu-Siemens V6535, CD T3200, 3GB RAM, 320 GB HDD, Wifi Atheros 242x, Ubuntu 10.10

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #78 kdy: 24 Září 2007, 23:11:46 »
Vyladil jsem alespoň zarovnání na střed a odstranil poloprůhlednost spodku... Už to vypadá líp:) Ale dokonalé to taky neni:-(Nicméně pomalu bych mohl začít hledat nějaké legální písmo a zveřejnit .svg (třeba kdybyste to chtěl přeložit)
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Miko10

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 642
Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #79 kdy: 25 Září 2007, 21:40:47 »
V inkscape som ešte nerobil, ale myslím že urobiť preklad by nemal byť problém.
Fujitsu-Siemens V6535, CD T3200, 3GB RAM, 320 GB HDD, Wifi Atheros 242x, Ubuntu 10.10

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #80 kdy: 25 Září 2007, 23:02:53 »
Nebo můžete dodat přeložený text - kopírovat zvládnu i slovenštinu:)
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Miko10

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 642
Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #81 kdy: 26 Září 2007, 12:43:45 »
ubuntu - legálny operačný systém zadarmo

kancelária, multimédia, internet, zábava, nastavenia, grafika

www.ubuntu.cz - linux pre ľudí

Ubuntu je komunitný operačný systém na báze Linuxu, ideálny pre notebooky i stolné počítače. Obsahuje všetky progamy ktoré potrebujete - webový prehliadač, software na tvorbu dokumentov, tabuliek a prezentácií, komunikačného klienta pre IM a mnoho ďalšieho.

Hádam je to OK :)
Fujitsu-Siemens V6535, CD T3200, 3GB RAM, 320 GB HDD, Wifi Atheros 242x, Ubuntu 10.10

dumi

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1152
Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #82 kdy: 26 Září 2007, 15:03:13 »
Citace: Miko10
ubuntu - legálny operačný systém zadarmo

kancelária, multimédia, internet, zábava, nastavenia, grafika

www.ubuntu.cz - linux pre ľudí

Ubuntu je komunitný operačný systém na báze Linuxu, ideálny pre notebooky i stolné počítače. Obsahuje všetky progamy ktoré potrebujete - webový prehliadač, software na tvorbu dokumentov, tabuliek a prezentácií, komunikačného klienta pre IM a mnoho ďalšieho.

Hádam je to OK :)
prosim vás, už som to sem raz písal, tak ale budem sa opakovať.
na báze Linuxu = založený na Linuxe
webový prehliadač = internetový prehliadač
software = softvér

a okrem toho som niekde na lokalizačných stránkach mozilly našiel, že IM sa prekladá ako Okamžité správy, takže by mohlo byť napr.
komunikačný klient pre IM = komunikačný klient pre okamžité správy (IM)
hehe, úžasná tá slovenčina :)
AMD Sempron 2500+, GF 5200FX, 1,5GB RAM, Ubuntu 8.04

Miko10

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 642
Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #83 kdy: 26 Září 2007, 20:56:28 »
heh, no dobre. ale az na to IM :)
Fujitsu-Siemens V6535, CD T3200, 3GB RAM, 320 GB HDD, Wifi Atheros 242x, Ubuntu 10.10

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #84 kdy: 27 Září 2007, 17:28:40 »
Díky moc, co nejdřív to tam nějak nahodím (zkusím ten text nějak poskládat dohromady)
Edit: Tak mi začla škola a nějak se nemůžu dát do provozu - abych byl schopnej udělat i něco jinýho :( Snad nejpozději o víkendu se dočkáte - slovenské verze i .svg (třeba pro "legalizaci" fontů - aby se dalo případně použít jako reklama, nejsem sběhlý v licencích :P )
« Poslední změna: 03 Října 2007, 00:30:29 od 3m9d »
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #85 kdy: 06 Října 2007, 23:59:18 »
takže je to tu: česky, slovensky a v .svg (česky i slovensky v .svg i .png v .zip archivu i s vloženými screeny)
« Poslední změna: 07 Října 2007, 11:03:06 od Milhouse »
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Vico.B

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 263
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #86 kdy: 07 Října 2007, 10:24:20 »
takže je to tu: česky, slovensky a v .svg (česky i slovensky v .svg i .png v .zip archivu i s vloženými screeny)


Nějak vám to nefunguje (nebo mi??), ani jeden z odkazů na .png není funkční a .zip nelze rozbalit...
Ještě nejsem tak starý abych si nechal vykat...

Toshiba Satellite M100-165, T2300, 2x2048, ATI X1400 powered by Ubuntu 8.04 Hardy Heron

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #87 kdy: 07 Října 2007, 10:30:26 »
Jo ten odkaz je špatně - má tam být .../ubuntu.png (je tam překlep...).

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #88 kdy: 08 Října 2007, 00:10:54 »
Odkaz na .png opraven - dával jsem to tam ve spěchu a nekontroloval jsem načtení, ale .zip mi funguje (zabaleno 7zipem ve win - a zpátky to taky v pohodě rozbalí, nic jiného jsem ale nezkoušel...)
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Vico.B

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 263
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #89 kdy: 08 Října 2007, 09:05:44 »
Jo dobré už to funguje, asi se mi to předtím nějak špatně stáhlo...
Ještě nejsem tak starý abych si nechal vykat...

Toshiba Satellite M100-165, T2300, 2x2048, ATI X1400 powered by Ubuntu 8.04 Hardy Heron

Miko10

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 642
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #90 kdy: 08 Října 2007, 15:19:26 »
takže je to tu: česky, slovensky a v .svg (česky i slovensky v .svg i .png v .zip archivu i s vloženými screeny)

Díky moc, skvelá práca  ;) Idem to skúsiť dať vytlačiť na A3.
Fujitsu-Siemens V6535, CD T3200, 3GB RAM, 320 GB HDD, Wifi Atheros 242x, Ubuntu 10.10

dumi

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1152
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #91 kdy: 08 Října 2007, 19:47:30 »
takže je to tu: česky, slovensky a v .svg (česky i slovensky v .svg i .png v .zip archivu i s vloženými screeny)
jeej, fajne fajne, len mi odpustite, ale musím, ešte jeden drobný jazykový detail a nakoľko s formátom .svg nepracujem, veľmo by ste ma potešili, ak by ste to zmenili. ďakujem. tak teda správne má veta znieť: "Obsahuje všetky programy, ktoré potrebujete..."
AMD Sempron 2500+, GF 5200FX, 1,5GB RAM, Ubuntu 8.04

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #92 kdy: 08 Října 2007, 20:12:51 »
Doufám, že šlo pouze o vložení čárky? Pokud ano, tak je to opraveno - poupravil jsem i písma - odstranil jsem arial (pozůstatek nutnosti práce ve win) a všechno dal v bitstream vera sans (jak je to s licencí-a tedy možností použití pro "komerční" účely, nevím), a proč není "linux pre ľudí" ubunťáckým písmem... protože ľ  :( No, ale jinak je tato verze už definitivní. Nebo ještě nějaké opravy? Připomínky?
Opravené jsou jak png náhledy, tak i svg v zipu  :)
« Poslední změna: 08 Října 2007, 20:18:06 od 3m9d »
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Martin - ViPEr*CZ*

Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #93 kdy: 08 Října 2007, 20:30:50 »
Je to hezké... možná ten obrázek s tou kostkou trochu nesedí, ale to už je maličkost  ;)
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #94 kdy: 08 Října 2007, 21:01:38 »
Je to hezké... možná ten obrázek s tou kostkou trochu nesedí, ale to už je maličkost  ;)
jj, taky jsem o tom přemýšlel... Je tam na jedné straně Totem a na druhé rythmbox (tedy multimedia) - když jsem je skládal vedle sebe, vypadalo to divně a proč tu kostku neukázat - na druhou stranu ne každý ji rozchodí (třeba mě funguje jen na jednom kompu), tak nevím, jestli by se měly efekty inzerovat jako jedna z výhod... :P
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Czario

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 639
  • skill :: passive-llama
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #95 kdy: 08 Října 2007, 23:11:30 »
3m9d: v GG jsou efekty už defaultně i zapnuté... a snadno nastavitelné a když lidi rozchoděj grafiky pro které je teď instalace ovladačů mnohem snadnější tak to bude chodit většině lidem..
Vista aero prezentovala tvrdě jako svojí výhodu a funguje každému? :)
« Poslední změna: 14 Října 2007, 12:53:55 od Anna Taliánová »

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #96 kdy: 09 Října 2007, 13:31:41 »
A kdo za to Microsoft chválil? :P (Teď nechci slyšet, kdo ho chválil za cokoli,... Žádný flame! Ale nechovat se fér proto, že se tak nechová i někdo jiný...) Jinak až nainstaluju 7.10 a půjdou mi na mojí atině efekty, tak je tam klidně přidám/dodám, nebo nějak jinak dostanu :D
« Poslední změna: 14 Října 2007, 12:54:38 od Anna Taliánová »
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Fred Rooks

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 279
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #97 kdy: 19 Října 2007, 12:01:12 »
Nechcete místo "legální operační systém zdarma", napsat něco důležitějšího. Legálnost přece není nic světoborného a zdarma lze dostat plno podřadností. Proč ve sloganu nevyzdvihnout nějakou přednost Ubuntu?
Promise her anything, but give her GNU.

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #98 kdy: 19 Října 2007, 12:36:15 »
Legálnost je hodně důležitá. Firmy to jen uvítají.

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

Fred Rooks

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 279
Re: Návrh plakátu/inzerátu
« Odpověď #99 kdy: 19 Října 2007, 13:08:12 »
Legálnost je sice důležitá, ale je samozřejmá. Kdy jsi naposledy viděl tištěnou reklamu na něco nelegálního? Vyzdvihovat že je Ubuntu gratis mi taky přijde hloupé. Vždyť to není žádný freeware.
Promise her anything, but give her GNU.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.