Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Kubuntu.cz - odkaz na ubuntu.cz, proč?  (Přečteno 7431 krát)

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
Kubuntu.cz - odkaz na ubuntu.cz, proč?
« kdy: 03 Března 2012, 15:20:16 »
Ahojte,
zdá se mi velmi nelogické, že je odkaz na Kubuntu.cz umístěn na webu ubuntu.cz, ale odkazy na xubuntu, lubuntu tam nejsou.
Podle mě by měl být odkaz na kubuntu.cz odstraněn (web je velmi zanedbaný - poslední novinka je vydání KDE 4.7.3 :D ). Pokud jej tam i přes to chcete nechat, bylo by podle mě fér dát tam odkazy i na xubuntu a lubuntu.
Co si o tom myslíte?
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

vhejda

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 161
  • Když něco nevíš tak se zeptej, pěstí toneopravíš!
    • VHComputer
Re:Kubuntu.cz - odkaz na ubuntu.cz, proč?
« Odpověď #1 kdy: 15 Března 2012, 22:13:25 »
Ahojte,
zdá se mi velmi nelogické, že je odkaz na Kubuntu.cz umístěn na webu ubuntu.cz, ale odkazy na xubuntu, lubuntu tam nejsou.
Podle mě by měl být odkaz na kubuntu.cz odstraněn (web je velmi zanedbaný - poslední novinka je vydání KDE 4.7.3 :D ). Pokud jej tam i přes to chcete nechat, bylo by podle mě fér dát tam odkazy i na xubuntu a lubuntu.
Co si o tom myslíte?

je pravda, že web kubuntu.cz není zrovna aktuální, ale nikdo Vám nebráni spolupracovat na jeho vylepšení.
Mě by spíš zajímalo, kdo je správcem webu a oslovil bych ho s nabídkou pomoci, co vy na to?

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re:Kubuntu.cz - odkaz na ubuntu.cz, proč?
« Odpověď #2 kdy: 15 Března 2012, 23:05:32 »
Mě by spíš zajímalo, kdo je správcem webu

Mám takový neodbytný pocit, že to už pár týdnů jsem já, nějak se ze mě stal univerzální dědic pro všechny osiřelé projekty kolem Ubuntu v Česku.

a oslovil bych ho s nabídkou pomoci, co vy na to?

Na novém vzhledu se pracuje (společně s převedením na Drupal k ostatním webům) -- https://bugs.launchpad.net/ubuntu-cz/+bug/950209

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.