Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: random wallpaper  (Přečteno 1911 krát)

HonzaD

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 524
    • VoIP a internetová komunikace
random wallpaper
« kdy: 25 Dubna 2016, 19:09:44 »
Jak bych udělal random wallpaper v debianu 8 s prostředém LXDE? VIděl jsem to v istribuci LXLE kde byly i pěkné pozadí..- Takže případně i kde vzít hezká pozadí..

forward331

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 25
Re:random wallpaper
« Odpověď #1 kdy: 20 Května 2016, 15:28:44 »
v desktop settings by tam mala byt moznost "Random wallpaper". Zaskrtni to, aj "change wallpaper".

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:random wallpaper
« Odpověď #2 kdy: 20 Května 2016, 15:33:31 »
Sice je to už měsíc staré vlákno, ale třeba se na to podívá.

http://www.techlw.com/2015/04/install-variety-wallpaper-changer-in.html
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:random wallpaper
« Odpověď #3 kdy: 20 Května 2016, 19:47:38 »
Jak bych udělal random wallpaper v debianu 8 s prostředém LXDE? VIděl jsem to v istribuci LXLE kde byly i pěkné pozadí..- Takže případně i kde vzít hezká pozadí..
Zdravím  ;)
můžu vědět smysl tohoto dotazu nebo funkci? Chcete se koukat na prázdnou plochu a kochat se, jak se mění tapety? Nebo na Linuxu pracujete? Pokud máte otevřené aplikace, tak stejně pozadí nevidíte, ne? Tak jaký to má smysl, když je to vlastně nesmysl!?
Když ale fakt chceš aplikaci pro změnu tapet, tak pro Debian 8 Jessie (s defaultním Gnome-Shellem) je rozšíření: https://extensions.gnome.org/extension/1000/random-walls/
« Poslední změna: 20 Května 2016, 19:51:56 od Marp »
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:random wallpaper
« Odpověď #4 kdy: 20 Května 2016, 19:52:02 »
Jak bych udělal random wallpaper v debianu 8 s prostředém LXDE? VIděl jsem to v istribuci LXLE kde byly i pěkné pozadí..- Takže případně i kde vzít hezká pozadí..
Zdravím  ;)
můžu vědět smysl tohoto dotazu nebo funkci? Chcete se koukat na prázdnou plochu a kochat se, jak se mění tapety? Nebo na Linuxu pracujete? Pokud máte otevřené aplikace, tak stejně pozadí nevidíte, ne? Tak jaký to má smysl, když je to vlastně nesmysl!?

Mají smysl obrazy pověšené na zdi, když jsem skoro celý den venku ? Dneska máš nějakou rejpavou.  :-X
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:random wallpaper
« Odpověď #5 kdy: 20 Května 2016, 20:53:32 »
Jak bych udělal random wallpaper v debianu 8 s prostředém LXDE? VIděl jsem to v istribuci LXLE kde byly i pěkné pozadí..- Takže případně i kde vzít hezká pozadí..
Zdravím  ;)
můžu vědět smysl tohoto dotazu nebo funkci? Chcete se koukat na prázdnou plochu a kochat se, jak se mění tapety? Nebo na Linuxu pracujete? Pokud máte otevřené aplikace, tak stejně pozadí nevidíte, ne? Tak jaký to má smysl, když je to vlastně nesmysl!?

Mají smysl obrazy pověšené na zdi, když jsem skoro celý den venku ? Dneska máš nějakou rejpavou.  :-X

Mám  ;) a je špatné být čas od času rejpavej? Nebo musíme být ti poslušní, jdoucí s proudem, bez vlastního názoru a nedej bože někomu slovem ublížit? Nebo co je smyslem?  Srovnávat umělecké dílo visící na zdi s wallpaperem na displeji je moc za obecnou hranou  ;)
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.