Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: jak převést obraz DVD (ISO) do AVI.; MKV...  (Přečteno 5847 krát)

McKay

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 264
jak převést obraz DVD (ISO) do AVI.; MKV...
« kdy: 03 Června 2016, 18:17:31 »
Zdravím lidi,
chtěl jsme se zeptat mám například obraz DVD (film) v .iso archivu a chtěl bych ho nějakým způsobem převést do kontejnéru .avi; .mkv atd... jde to nějak? Díky.

strom01

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 130

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:jak převést obraz DVD (ISO) do AVI.; MKV...
« Odpověď #2 kdy: 03 Června 2016, 19:34:50 »
Zdravím lidi,
chtěl jsme se zeptat mám například obraz DVD (film) v .iso archivu a chtěl bych ho nějakým způsobem převést do kontejnéru .avi; .mkv atd... jde to nějak? Díky.
Mohu se jen optat jak jsi dostal DVD film do formátu .iso??? DVD filmy nejsou nikdy ve formátu .iso, pouze, pokud člověk udělá chybu a snaží se z DVD udělat obraz disku, což je .iso...
Film na DVD převedeš třeba do .avi nebo .mp4 pomocí Brasero nebo výše zmiňovaného HandBrake, popř. pomocí OpenShotu.
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

McKay

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 264
Re:jak převést obraz DVD (ISO) do AVI.; MKV...
« Odpověď #3 kdy: 03 Června 2016, 21:06:37 »
Zdravím lidi,
chtěl jsme se zeptat mám například obraz DVD (film) v .iso archivu a chtěl bych ho nějakým způsobem převést do kontejnéru .avi; .mkv atd... jde to nějak? Díky.
Mohu se jen optat jak jsi dostal DVD film do formátu .iso??? DVD filmy nejsou nikdy ve formátu .iso, pouze, pokud člověk udělá chybu a snaží se z DVD udělat obraz disku, což je .iso...
Film na DVD převedeš třeba do .avi nebo .mp4 pomocí Brasero nebo výše zmiňovaného HandBrake, popř. pomocí OpenShotu.

Zdravím,
první návod vyzkouším, ten film je ještě kdysi z dob, když jsem na Widlích dělal pár kopií pomocí programu Alcohol120%.

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4935
Re:jak převést obraz DVD (ISO) do AVI.; MKV...
« Odpověď #4 kdy: 04 Června 2016, 00:39:28 »
Naprostá většina DVD A BD je chráněna proti kopírování. A s tím si tyto aplikace většinou neporadí - jak se lze ostatně dočíst v jejich manuálech...

McKay

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 264
Re:jak převést obraz DVD (ISO) do AVI.; MKV...
« Odpověď #5 kdy: 04 Června 2016, 08:55:03 »
Naprostá většina DVD A BD je chráněna proti kopírování. A s tím si tyto aplikace většinou neporadí - jak se lze ostatně dočíst v jejich manuálech...

Už to mám převedené, je to rodinný film  ;) :D .
« Poslední změna: 12 Července 2016, 23:14:37 od McKay »

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3538
Re:jak převést obraz DVD (ISO) do AVI.; MKV...
« Odpověď #6 kdy: 05 Června 2016, 13:53:35 »
Myslim, ze od toho prave byly nektere ty aplikace, aby tu ochranu obesly. Tusim, ze na W to byl DVD-shrink a urcite i dalsi. To se schvalne doptam na TV-fraeku.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.