Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zkomolený řádek  (Přečteno 1180 krát)

onnline

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Zkomolený řádek
« kdy: 18 Září 2010, 07:54:14 »
Zdravím, v Ubuntu som úplný začiatočník a zatial max.spokojnost ale vyskytol sa problem.Presiel som si toto forum i google ale odpovede som sa nedopatral :(Pred cca 3 tyzdnami som chcel nainstall jabbim ale podarilo sa mi skomolit nejaky řádek a odvtedy mi nefunguju aktualizacie a ani centrum soft.ubuntu.Pise mi to akurat-Doslo k chybe.Spustte prosim spravcu baliku z menu...
ked ho spustim tak  mi spravca baliku opet vyhodi chybovu hlasku a dalej sa nehnem...
Som si isty ze to bude iba nejaka prkotina, ale uz s tym bojujem treti tyzden a nemozem sa tomu stale dopatrat.Ak niekto viete co s tym budem vdacny za kazdu radu  :(

Po spusteni spravcu aktualizacii mi vypise tuto hlasku:
Nelze zjistit informace o balíku

Během sbírání informací o balíku nastal neřešitelný problém.

Prosím nahlaste tento problém oproti balíku 'update-manager' a přiložte následující chybovou hlášku:

'E:Zkomolený řádek 1 v seznamu zdrojů /etc/apt/sources.list.d/jabbim.list (dist), E:Nelze přečíst seznam zdrojů.'

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re: Zkomolený řádek
« Odpověď #1 kdy: 18 Září 2010, 09:59:20 »
Prkotina to bezpochyby je :) Evidentně jsi špatně zkopíroval toto:
Kód: [Vybrat]
sudo sh -c "echo 'deb http://repo.palatinus.cz/stable / ' > /etc/apt/sources.list.d/jabbim.list"
tak to zkus ještě jednou. Případně si změň stable na unstable, pokud chceš vývojové verze.

onnline

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Re: Zkomolený řádek
« Odpověď #2 kdy: 18 Září 2010, 14:16:16 »
Thx. pomohlo  a ubuntu si jede znova jak ma ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.