Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nefunkční tlačítka Ctrl a Fn na notebooku HP nx6110  (Přečteno 4503 krát)

tom.i (Duriel)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 165
    • Tomíkův BLOG
Nefunkční tlačítka Ctrl a Fn na notebooku HP nx6110
« kdy: 18 Února 2008, 09:10:24 »
Zdravim,
rozdelaval jsem notebooka, kvuli vymene Combo mechaniky za vypalovacku a od te doby mi nefunguji tyto dve klavesy (vlevo dole), problem je ze to nefunguje i ve Windowsu, ale hlavne ne v Ubuntu a to me dost stve. Sice se da pouzivat Ctrl na prave strane, ale je to celkem neprakticke, kdyz je clovek zvykjel na levej Control.
Fn klavesa me este vic mrzi, protoze nejde tim padem ovladat napr.zesvetlovani a zeslabovani LCD.

Netusite, kde by mohla byt krpa? Na nejak spatny kontakt klaves se mi to nezda. Netusim co s tim.
Pokud s tim mate nekdo zkusenosti, prosim poradte, dekuji.

PS: Nebo jak zjistit, ze ta klavesa je opravdu death!
HP 6715b, 2 GB RAM, TL-60 Turion64 X2, 2 GHz, ATI X1250, 15,4" 1680x1050, Archlinux x64

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Re: Nefunkční tlačítka Ctrl a Fn na notebooku HP nx6110
« Odpověď #1 kdy: 18 Února 2008, 09:15:01 »
Jestliže jste mechanicky rozdělával noťas a nejdou ani v jednom ze dvou systémů, tak mechanické poškození je v podstatě jisté.
Musíte to znovu rozdělat. Pak zkuste mít klávesnici připojenou, ale né zamontovanou. Možná to nějak špatně dosedlo. Ale to je už na vás...

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

tom.i (Duriel)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 165
    • Tomíkův BLOG
Re: Nefunkční tlačítka Ctrl a Fn na notebooku HP nx6110
« Odpověď #2 kdy: 18 Února 2008, 10:56:56 »
Jestliže jste mechanicky rozdělával noťas a nejdou ani v jednom ze dvou systémů, tak mechanické poškození je v podstatě jisté.
Musíte to znovu rozdělat. Pak zkuste mít klávesnici připojenou, ale né zamontovanou. Možná to nějak špatně dosedlo. Ale to je už na vás...
Myslis ze muzu testnout met rozdelanou klavesku a mit notasa zaplyho? Asi jo ze? No zkusim to pak jak dojedu z prace dom..;-)

Jinak diik...doufam ze to nebude vaznejsiho razu..
HP 6715b, 2 GB RAM, TL-60 Turion64 X2, 2 GHz, ATI X1250, 15,4" 1680x1050, Archlinux x64

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.