Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Firefox - Liferea - (TurboRisk Pod wine) padá - Ubuntu 18.04.1 LTS  (Přečteno 853 krát)

Hyppo280

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Ááá dobrý den, mám podezření pro bug zkoušel jsem změnit v Nastavení - Napájení Vypnout obrazovku nastavit na 3 minuty. Něco jiného jsem dělal a měl počítač zapnutý i se čtečkou Liferea a když jsem se vrátil po asi 1,5 hodiny k počítači, to zpátky změnil na: nikdy. A můj Firefox začal zlobit. Od té chvíle vždy, když zapnu po startu pc nejdříve Turborisk (Mario Ferrari) a Čtečku Liferea a potom Firefox, tak když mezi těmito aplikacemi přepínám, shodí mi to Pracovní prostředí a odkáže na přihlašovací obrazovku - a všechny aplikace se tedy ukončí. Už se takhle Ubuntu chová 2. den. Safe Mode u Firefoxu se zakáznými doplňky nepomohl. + Změna - Je to také způsobeno doplňky, to by ale v safe módu dělat nemělo.
https://uloz.to/!GKeTaprEuX1g/hyppo-ubuntu-mp4

Adblock Plus od Adblock Plus Verze: 3.4.2
Copy Link Text Od Firefox user 10782794 Verze: 1.6.0 (Minule: Copy Link Text Od def00111 Verze: 1.5.9)
Iridium for YouTube Od Particle Verze: 0.2.5
Link Gopher Od Andrew Ziem Verze: 2.0
Print Friendly & PDF Od Print Friendly & PDF Verze: 2.1.0
YouTube Video and Audio Downloader Dev Edt. (Někdy se píše (WebEx)) Verze: 0.7.6

Tyto doplňky vždycky spolu bez problémů fungovaly. Pouze Copy Link Text změnil autora.
« Poslední změna: 22 Ledna 2019, 12:10:54 od Hyppo280 »

Hyppo280

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Firefox - Liferea - (TurboRisk Pod wine) padá - Ubuntu 18.04.1 LTS
« Odpověď #1 kdy: 03 Února 2019, 23:12:55 »
Nějak se mi nezdá velkost gnome-shell asi by to mohlo spolu souviset. Po nastartování PC je tato velikost malá. Navíc zjistil jsem, že se to tak chová i bez firefoxu i bez Liferea, takže Firefox pluginy můžu vyloučit. Jenom při nějaké aplikaci + Wine aplikaci.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.