Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Hraji přes Firefox webovou hru Tanoth a ted nejde.Špatný FLASH? - VYŘEŠENO  (Přečteno 3878 krát)

1f7l3k3

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 33
Po aktualizaci na verzi 9.04 mi nechce najet stránka tanoth.cz nebo s2.tanoth.cz místo toho tam mám obrovské tlačítko PLAY  - vypadá jako PLAY na videu. Dříve mi sránka šla bez problémů. Potřebuji poradit
« Poslední změna: 29 Dubna 2009, 11:07:33 od 1f7l3k3 »
[size=18]

Přešel jsem po 12 letech z Windows rovnou na Linux UBUNTU, takže mě nekamenujte  [/size]

macu

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1214
nemáš nainstalovaný doplněk pro FF MediaPlayerConnectivity?
PC: Intel i5-6600K, 16 GB DDR4 RAM, Intel 530HD, ASUS Z170 Pro Gaming, , 2TB Toshiba HDD Sata III DT01ACA200, Ubuntu 23.10 64bit, Gnome Shell 3.45
Ntb: Toshiba L850-U12 - Intel i3 , 8 GB DDR3 RAM, Ubuntu 22.10 64bit, Gnome Shell 3.43

Welblaud

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 190
Přesně to samé se mi stalo po upgradu. Jde o to, že se během instalace snad i systém ptá, co všechno chceme měnit a většinou asi odklepneme, že chceme používat ubuntí náhražku flashplayeru. Já to vyřešil odinstalací flash věcí přes Synaptic a instalací originálního balíku od Adobe.

Konkrétně odstranit Swfdec a přes stránky adobe si stáhnout balík, nebo ho najít taky v Synapticu (mám dojem, že stačí mít povoleny neoficiální zdroje ve správci). Pokud už Synaptic ukazuje, že máš Adobe player aktuální, pak pomůže odinstalace toho swfdec, který firefox tvrdohlavě používá přednostně.
« Poslední změna: 29 Dubna 2009, 09:44:43 od TeaLover »
Nu což, linux JE závislost, a ne že ne…

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.