Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Android na netbooku  (Přečteno 3124 krát)

DarkBadger

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Android na netbooku
« kdy: 28 Září 2010, 19:01:29 »
Zdravím všechny,
co si myslíte o tomto - http://www.brejnstorm.cz/2010/09/toshiba-ac100-androidi-revoluce.html ??
Můj názor je v článku ;-)

brutus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 312
  • sudo do-release-upgrade
Re: Android na netbooku
« Odpověď #1 kdy: 28 Září 2010, 19:29:17 »
Ja mam na sd karte android a v netbooku ho veselo pouzivam, je to rychle, jednoduche a dlho stim vydrzi baterka,...ale ked pride na nejaku normalnejsiu cinnost(okrem netu) je uz potrebny ubuntu.
Intel core 2 duo, NvidiaGeForce8600GTS, 4GB RAM, (Xubuntu 12.04, SliTaz)
Asus eeePC 1000 HE(Android 4.0.4 x86)

ADIO45

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 847
  • snažím poradit...nezáleží na karmy ale snahu :)
    • Dráčkovo herní doupě
Re: Android na netbooku
« Odpověď #2 kdy: 01 Října 2010, 21:20:29 »
To týče týká o tabletu na závěrečném článce. Já osobně vidím naopak v Česku už nacpou Androidí tablety a myslím to že je to správně. U nás chybí iPad. Líbí se mi to ale pořád je taková  omezenost ale poradí už Jailbreak. Čím více tabletů čím lépe máme na vybranou. To týče o netbooku. Nechápu proč zrovna nacpou android. Android není úplně plnohodnotný operační systém třeba dejme tomu eeebuntu apod... Což už je dobrá alternativa. Android patří na mobily, smartphone totéž tablety. Stále nechápu proč výrobci čím dál zaostává na Androidu. Nedávno už v Květnu vyšel Android 2.2 a proč výrobci stále nacpou Android 1.6 a 2.1. Mám asi dojem že čekají spíš na Android 3.0. Kromě proč píšu Android 2.2? Protože tam je už Flash, Adobe AIR apod... Android na netbooku se nedává smysl.  ;)
Toshiba L505 - iCore-3, ATI Radeon HD, 4GB ram,500GB  + Win7 s virtual Ubuntu
Neumím psát česky. Jsem sluchově postižení...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.