Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nákup na: shop.canonical.com  (Přečteno 24482 krát)

vojtam

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 55
Nákup na: shop.canonical.com
« kdy: 16 Října 2008, 15:01:58 »
Omlouvám se že jsem dal toto téma sem, ale nikam jinam mi nezapadalo.
Chtěl bych si zakoupit pár věcí na shop.canonical.com, ale netuším kolik může stát poštovné  (kdyby jste někdo odtud už něco kupoval a veděl beru veškeré rady) a zatím ani jak to platit, což bych ale nějak vyřešil, spíš jsem se chtěl zeptat jestli když už budu objednávat, kdyby měl někdo o něco odtud zájem, asi nebudu objednávat 100 triček, ale tak pár když už půjde balík takovou dálku.

Kdyby někdo měl zájem nebo nějaké rady, připiště to sem :)
Není boží spravedlnosti, jedinou spravedlností, jsou fyzikální zákony řízené statistyckym principem, a 10% z nás má více štěstí než ostatní.
(Že by to bylo zhruba těch 10% co používá linux ??)

Tomáš Pikálek

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1859
    • Tomáš Pikálek
Re: Nákup na: shop.canonical.com
« Odpověď #1 kdy: 16 Října 2008, 15:39:49 »
Když si vyberete zboží a kliknete na Checkout, zobrazí se možnosti dopravy (do země kterou jste vyplnil při registraci) a jejich ceny.

vojtam

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 55
Re: Nákup na: shop.canonical.com
« Odpověď #2 kdy: 16 Října 2008, 22:36:04 »
Jé díky kouknu na to nicméně kdyby chtěl někdo něco obejdnat, hrníčky, trička, blok (ten se mi opravdu líbí) antistresový míček, ten si asi taky vezmu :D, nebo klíčenku, ať se ozve.
Není boží spravedlnosti, jedinou spravedlností, jsou fyzikální zákony řízené statistyckym principem, a 10% z nás má více štěstí než ostatní.
(Že by to bylo zhruba těch 10% co používá linux ??)

Vraťa

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 119
Re: Nákup na: shop.canonical.com
« Odpověď #3 kdy: 16 Prosince 2008, 19:29:54 »
Už jsi to objednával? O pár věcí bych taky měl zájem. Pokud jsem Tvou nabídku prošvihl, prozradil bys mi prosím aspoň kolik vyšlo to poštovné?
ntb: Asus F3F Intel Core Duo 1,66GHz; grafika integrovaná Intel GMA; Ubuntu 9.04 && Ubuntu 9.10 && Fedora 12 && Fedora 10 :D

desktop: Pentium 4 2,80GHz HT; nVidia 5700; Fedora 12

Vraťa

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 119
Re: Nákup na: shop.canonical.com
« Odpověď #4 kdy: 16 Prosince 2008, 19:47:00 »
Tak na cenu poštovného už jsem se díval přes "checkout". Je zajímavé, jak poštovné docela razantně roste s hmotností. U triček apod. už je to docela podstatná částka...:(
ntb: Asus F3F Intel Core Duo 1,66GHz; grafika integrovaná Intel GMA; Ubuntu 9.04 && Ubuntu 9.10 && Fedora 12 && Fedora 10 :D

desktop: Pentium 4 2,80GHz HT; nVidia 5700; Fedora 12

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.