Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Evolution: spatne zobrazeni odesilatele (From:)  (Přečteno 5555 krát)

ppatrik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Evolution: spatne zobrazeni odesilatele (From:)
« kdy: 19 Prosince 2007, 23:44:39 »
Nazdar vespolek,
rozhodl jsem se pro praci s emailem pouzivat klient Evolution avsak narazil jsem na jeden nedostatek, a to ze u nekterych odesilatelu je jejich adresa zobrazena nespravne z hlediska citelnosti lidskym okem - a to napriklad;
=?iso-8859-1?q?neco_BFvsechno <email@domena.xxx> (berte pouze jako priklad, kdo se s timto setkal bude vedet o cem mluvim), je mozne Evolution nejakym zpusobem donutit zobrazovat takoveto odesilatele normalne - mam tim na mysli zda-li Evo dokaze prelozit takovouto adresu do citelne formy  ??? ? Popripade pokud ne, lze prinutit Evolution aby pouzival v poli odesilatele mnou zvolenou prezdivku, kterou si vytahne z adresare? Jen pro upresneni; pro mail pouzivam protokol IMAP. Distribuce Ubutnu 7.10, Evolution 2.12.1, vychozi kodovani znakove sady systemu je ponechano na UTF-8. Budete-li potrebovat dalsi detaily rad je poskytnu  :-\.
Diky za rady.

pavolzetor

  • Host
Re: Evolution: spatne zobrazeni odesilatele (From:)
« Odpověď #1 kdy: 22 Prosince 2007, 09:55:44 »
mne to robi tiez ale iba na IMAP priecinkoch ale co on vytvoril INBOX tam je vsetko OK

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.