Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Krusader - rezim pro FTP prenos souboru  (Přečteno 4397 krát)

tomaskCZ

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 373
Krusader - rezim pro FTP prenos souboru
« kdy: 17 Prosince 2007, 17:05:26 »
lze si v krusaderovi pri pouziti ftp zvolit predem binarni nebo textovy rezim pro prenos souboru ?
« Poslední změna: 22 Prosince 2007, 15:51:34 od Anna Taliánová »

Michal Breškovec

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1185
  • skill :: aggressive-llama
    • MojeID
Re: krusader - rezim pro ftp prenos souboru
« Odpověď #1 kdy: 20 Prosince 2007, 10:32:17 »
Předpokládám, že Krusader bere nastavení FTP klienta přímo z KDE. Našel jsem nastavení jestli má být připojení pasivní nebo ne, ale BIN nebo TXT bohužel ne. Nicméně jsem nikdy nenarazil na problém, že by si to automaticky při kopírování nezvolil správně.
Kubuntu forever :-)

tomaskCZ

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 373
Re: krusader - rezim pro ftp prenos souboru
« Odpověď #2 kdy: 21 Prosince 2007, 09:42:02 »
aha a kde prosim te ?- ja teda pouzivam gnome a mam jeste dalsi problem. Jak ftp pri pouziti pres nautilus, tak krusader mi pri downloadu obcas pouziji vice prihlaseni na ftp server, coz skonci vetsinou spatne, protoze obvykle nastaveni je 1 uzivatel/1 sesna ...

Pokud se tyka krusaderu, tak by mi to melo jit take nastavit v tom ovladacim centru KDE

Michal Breškovec

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1185
  • skill :: aggressive-llama
    • MojeID
Re: krusader - rezim pro ftp prenos souboru
« Odpověď #3 kdy: 22 Prosince 2007, 01:48:30 »
To vypadá, že se přeruší spojení a FTP klienti se pokusí připojit znovu. Nevím, jestli s tím půjde něco dělat, kromě toho chvilku počkat a pak to zkusit znovu.
Kubuntu forever :-)

tomaskCZ

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 373
Re: krusader - rezim pro ftp prenos souboru
« Odpověď #4 kdy: 22 Prosince 2007, 15:32:43 »
podle mne to spis vypada, ze se snazi tahat vic souboru najednou a ne jeden po druhem

klasyc

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 470
Re: krusader - rezim pro ftp prenos souboru
« Odpověď #5 kdy: 22 Prosince 2007, 15:35:46 »
To FTP je vůbec pofidérní. Pokud vám Krusader hlásí vícenásobné připojení k serveru, je to tím, že kopírujete přes klávesu F5. Zkuste soubor přetáhnout a pojede to...

tomaskCZ

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 373
Re: Krusader - rezim pro FTP prenos souboru
« Odpověď #6 kdy: 22 Prosince 2007, 19:09:29 »
tak to je docela sranda :) prave potahuju a zvolim kopirovat - zajimavy, ze kdyz uploaduju, tak to jede pouze jednou, kdyz stahuju tak se to snazi jet vicekrat, vidim to i domacim serveru, kde mi nabihaji dalsi paralelni spojeni. Taky mi prijde, ze i kdyz dam odpojit, tak se to zcela neodpoji a na serveru to vypada porad otevreny, byt neprihlaseny ...

skoda, ze to takhle blbne, jinak ve widlich pouzivam na ftp total commander a jsem s tim spokojenej maximalne

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.