Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Přepínač ploch se mi nelíbí  (Přečteno 882 krát)

davyd

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 104
Přepínač ploch se mi nelíbí
« kdy: 05 Dubna 2014, 19:01:55 »
odstraněno
« Poslední změna: 27 Září 2014, 13:13:36 od davyd »

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Přepínač ploch se mi nelíbí
« Odpověď #1 kdy: 05 Dubna 2014, 19:06:15 »
Ctrl+alt+šipky, nebo nastavit hot corner.

edit : nebo si nainstaluj klasický přepínač
Kód: [Vybrat]
sudo add-apt-repository ppa:geod/ppa-geod
sudo apt-get update
sudo apt-get install indicator-workspaces
« Poslední změna: 05 Dubna 2014, 19:07:50 od martyj »
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Přepínač ploch se mi nelíbí
« Odpověď #2 kdy: 07 Dubna 2014, 10:57:16 »
Pred Unity tomu slo dat klavesove zkratky (plocha vlevo/pravo/nahore/dole, plocha #1 #2 #3...) mozna ty volby zustaly.
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Přepínač ploch se mi nelíbí
« Odpověď #3 kdy: 07 Dubna 2014, 11:37:02 »
Přepínač ploch v novém grafickém prostředí Unity je velmi nepohodlný. Dá se s tím něco dělat? Dříve, když jsem měl otevřené více věci, každou na jiné ploše, a chtěl jsem se přepnout na jinou plochu, stačilo v panelu kliknout na čtvereček s požadovaným číslem plochy a hned jsem byl na ploše, na kterou chci jít. Dnes už to tak rychle nejde, protože došlo ke zhoršení: Když chci přejít na jinou plochu, vyžaduje to hned několik kroků, které zdržují. Musím kliknout na tlačítko přepínače ploch v panelu, potom se na obrazovce rozčtvrtí plocha, potom musím kliknout do požadované části obrazovky a teprve teď jsem na požadované ploše. Jak praktické! Zvláště proto, protože často potřebuji dělat na počítači věci, při kterých se každou chvíli potřebuji přepnout na jinou plochu.

1) to co jednomu prijde jako zhorseni muze nekdo jiny (treba developer) pokladat za zlepseni

2) Me se zase tezce nelibi Tvuj styl .. Klikl jsem na historii Tvych prispevku a Ty **nikde a **nikdy neumis pozdravit, poprosit a nebo podekovat .. ani jedinej vyskyt nejake elementarni zdvorilostni fraze .. Ty mas nejakej psychickej blok chovat se civilizovane ? pokud tomu tak je, tak si to prosim dej do podpisu, at je to patrne, diky
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Přepínač ploch se mi nelíbí
« Odpověď #4 kdy: 07 Dubna 2014, 11:45:25 »
Jinak stačí nainstalovat Unity Tweak Tool a tam je hafo nastavení, včetně zobrazování ploch třeba najetím do některého rohu. Sám to používám na levý horní roh a je to návykové.
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

geofre

Re:Přepínač ploch se mi nelíbí
« Odpověď #5 kdy: 07 Dubna 2014, 13:19:02 »
Přepínač ploch
. . .
potřebuji přepnout na jinou plochu.
. . .
Ty mas nejakej psychickej blok chovat se civilizovane ? pokud tomu tak je, tak si to prosim dej do podpisu, at je to patrne, diky

ntz_reloaded K+ !! :-D
Ubuntu Mate 14.04 LTS / W7 64-bit

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.