Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Neco na naší vlastní reklamu  (Přečteno 1946 krát)

Venca

Neco na naší vlastní reklamu
« kdy: 29 Července 2011, 20:15:25 »
Zdravím všechny ubunťáky po dlouhém hloubání a dloubání jsem se rozhodl udělat pro naší oblíbenou hračku nějakou malou reklamku ještě dnes sem umístím story board aby jste si to mohli představit a rád bych kdyby jste se se mnou podělili o nějaký lahutkové screeny který bych tam mohl dát samozdřejmě vás pak uvedu jako spolu autory jen jsem si řek proč by jsme si nepomohli no už nebudu moc rušit ve vaší práci reklama by měla být hotová tak v neděli max v pondělí a jen při nejhorším kdyby se vám stále nelíbila v úterý nu nic du pracovat a těším se na vaše příspěvky

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re: Neco na naší vlastní reklamu
« Odpověď #1 kdy: 29 Července 2011, 20:18:45 »
No jestli to bude vypadat jako Tvůj příspěvek, chybějící interpunkce a hrubky, tak nevím, nevím... Ale možná soudím brzy, necháme se překvapit Tvým výtvorem  ;)
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

Venca

Re: Neco na naší vlastní reklamu
« Odpověď #2 kdy: 29 Července 2011, 20:43:52 »
Samozdřejmě že nebude Nechám si to pak opravit :D

Venca

Re: Neco na naší vlastní reklamu
« Odpověď #3 kdy: 29 Července 2011, 21:26:53 »
Tak jsem zase tu a přikládám scénář toho jak to bude.

Ubuntu


Je operační systém jako třeba Windows, který máte doma, ale se spoustou změn a ty se vám určitě budou líbit. Rád bych vám nějaké ukázal. (buď to psané nebo mluvené doprovozeno symboly Ubuntu a Linux)

„Ubuntu znamená lidskost“ (obrázek skupiny přátel) „díky tomu má podporu velice vlídných lidí, kteří vám rádi pomůžou a pokusí se, aby jste si našly, to co chcete a nyní mě dovolte ukázat vám, co vám tento operační systém nabízí“ (naskočí bootovací obrazovka která nás vpustí do samotného videa)

(začne se pomocí hesel ukazovat co Ubuntu umí)


Rychlost
(jsem bych dal obrázek spíše jen symbol rychlosti(poslední symbol víc jich být nesmí až na ikony programů na konci))

Krása
(pár screenu s popiskami
Kostka plochy-
Dynamická okna-
Unity-
Cairo dock, screenslety na ploše-
ukázka oken nastavení
„která bude přesně podle vašich představ“

Programy které doopravdy potřebujete
(ikony programu v základu nejspíš i s drobnými popiskami jako např internet atd)

Zábava
(sem nějaké hry)


Bezpečnost
(tučňák v brnění jako je na wiki ale měl bych udělat nového)

„To vše a mnohem víc vám muže nabídnout jedině Ubuntu, tak proč ho ještě nemáte?“

Ubuntu.cz
(logo)

„A nezapomeňte.“
"Přestaňte pracovat pro počítač! Je čas aby počítač pracoval pro Vás. Ubuntu"

(autor RRadek)

alkoholik

  • Host
Re: Neco na naší vlastní reklamu
« Odpověď #4 kdy: 29 Července 2011, 23:04:39 »
Citace
„To vše a mnohem víc vám muže nabídnout jedině Ubuntu, tak proč ho ještě nemáte?“
Vážně jedině Ubuntu? No nic, víc rejpat nebudu, v reklamě se zřejmě musí přehánět.

Zdá se mi to nebo opravdu se snaží Ubuntu komunita povyšovat Ubuntu nad ostatní Linux distra, i za cenu lži?

Venca

Re: Neco na naší vlastní reklamu
« Odpověď #5 kdy: 29 Července 2011, 23:15:15 »
Nesnaží popravdě mě to ujelo a opravím to. Děkuji za komentář. Jinak bylo myšleno proti mikrosoftu ne proti linuxu a chci aby to tam bylo vidět takže děkuji a změním to.

Venca

Re: Neco na naší vlastní reklamu
« Odpověď #6 kdy: 29 Července 2011, 23:18:02 »
Ještě jsem chtěl dodat jedno pokud to tam nebude vemte si kolik lidí zná linux. Ano je nás   víc ale i tak většina lidí ani neví že něco takovího je proto jedině ubuntu. Chci jim jen ukazat že mikrosoft není jediná firma, ale ano dám tam linux a vysvětlím i trochu to.

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re: Neco na naší vlastní reklamu
« Odpověď #7 kdy: 29 Července 2011, 23:19:56 »
Cením si Tvé akčnosti, ale chceš-li něco prezentovat, tak prosím dodržuj pravopis... takhle se to fakt nedá číst a nedělá to zrovna dobrý obraz...
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re: Neco na naší vlastní reklamu
« Odpověď #8 kdy: 29 Července 2011, 23:34:52 »
Teď jsi mi připoměl že bych mohl dodělat ty plagáty  :P
Aď už budeš dělat cokoliv tak se drž výchozího vzhledu a nastavení v ubuntu tak jak je bez úprav!!!
Nikdo nedělá reklamu na něco co si pak uživatel musí dodělat sám  ;)
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.