Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Anketa

Je podle Vas mozne, ze Orbo funguje?

Ano
Ne
Spis ano
Spis ne
Nevim

Autor Téma: smazat  (Přečteno 22376 krát)

Evžen Šubrt

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2218
    • EuGenio's Lair
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #25 kdy: 06 Července 2011, 23:14:36 »
MEG odčerpává „volnou energii“ v podobě EM energie, kterou permanentní magnet neustále vylévá do prostoru
Dočetl jsem tvůj odkaz až k tomuto blábolu - pak jsem musel napočítat do 10 a dát si panáka. Tohle se někde učí??

A mimochodem, každý student 1.ročníku fyziky (možná už i někteří středoškoláci) odhalí do 10ti vteřin zásadní problém MEGu a tím je jeho jádro z permanentního magnetu. Veškerou energii, kterou vyrobí, totiž vezme právě z tohoto magnetu, takže po chvíli budeš potřebovat ještě více energie na jeho opětovné zmagnetování.
Athlon X2 6000+, MB ASUS M2R32-MVP, 6GB RAM, ATI Radeon HD7850 1GB, 1GB SSHD + 250GB HDD, Ubuntu 13.10 Saucy Salamander 64bit

Evžen Šubrt

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2218
    • EuGenio's Lair
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #26 kdy: 06 Července 2011, 23:25:38 »
Neodpustím si jednu poznámku - mnoho lidí si myslelo, že našlo situaci, stroj, princip, který porušuje 2.větu termodynamickou, tj. našli stroj s účinností >1. Problémem je, že ve všech případech byl tento stroj (reálný nebo myšlený) schopen pracovat s takovouto účinností jen po omezenou dobu, a poté potřeboval zásah (ekvivalentní dodání značného množství energie), aby mohl pracovat dále. Celkově potom na dlouhé časové škále při korektním započtení všech energetických vstupů a výstupů spadla účinnost opět pod 1 (a většinou velmi hluboko).

Athlon X2 6000+, MB ASUS M2R32-MVP, 6GB RAM, ATI Radeon HD7850 1GB, 1GB SSHD + 250GB HDD, Ubuntu 13.10 Saucy Salamander 64bit

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #27 kdy: 07 Července 2011, 09:38:00 »
Evžene, člověče, nechceš snad tohle téma brát vážně, že ne?

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #28 kdy: 07 Července 2011, 09:58:50 »
Evžene, člověče, nechceš snad tohle téma brát vážně, že ne?
Už jsem viděl hodně ptákovin ale tohle je skoro husté. :)

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #29 kdy: 07 Července 2011, 21:39:45 »
To bol ten panák :D
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

p!p@

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 13
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #30 kdy: 08 Července 2011, 01:13:07 »
Koukám na tohle vlákno a musím říct, že po čase jsem změnil názor. To, že Perpetuum mobile porušuje zákony fyziky je jistě pravda. Avšak, pokud jste přičichli ke kvantové fyzice nebo dokonce k metafyzice, musíte vědět, že ne vše bylo v našem vesmíru odhaleno a že ne všechny zákony musí být zcela správné. Největší chybou je myslet si, že všechno už víme. ;)

Jinak sysifos.cz je 100% nesmysl. Argumenty na těchto stránkách jsou většinou zcela mimo.

No, ty o kvantové fyzice vůbec nic nevíš... A metafyzika není vědecký obor, ale povídačky babiček, které jsou tak pravdivé asi jako knížky Harry Potter... ::) Je zajímavé, proč nikdo nikdy u žádného perpetum mobile nedokázal změřit, že opravdu vyrábí energii z ničeho a nikdo jej nikdy nedokázal využít..

Taky si myslím, že to jsou ropné lobby, které zašlapou každé nově objevené perpetuum mobile do země... :-)

Ty budeš asi taky jednodušší člověk, že? Vysvětli mi, kdyby existovalo perpetum mobile, tak proč by ropné společnosti investovaly obrovské peníze do těžby ropy, když by místo toho mohli sedět doma a zadarmo vyrábět energii, kterou by pak všem prodávali? A proč třeba Shell staví obrovské parky větrných elektráren a investuje vývoje fotovoltaiky ale i jádra obrovské peníze, když by mohl vyrábět elektřinu naprosto zadarmo pomocí perpetum mobile?

Musím oponovat: sysifos není nesmysl. Je to, bohužel, nátlaková skupina namyšlenejch ignorantů, jejichž motem by mohlo v kostce být třeba: Co neumíme změřit a zvážit, to neexistuje.
Proč myslíš, že je to skupina namyšlených ignorantů? Oni z toho narozdíl od těch podvodníků, co takovýhe blbosti prodávají ignorantům jako ty, nic nemají... Navíc v jeho členy jsou přední Čeští vědci, kteří narozdíl od tebe něco dokázali...

Zajímavé názory! Mohl by mě někdo vysvětlit v atomu oběh elektronů kolem jádra a kde berou svou energii pro svou rotaci? Taky Perpetum Mobile? ;D ???
A jaktože Země nespadne na Slunce a nepřestane se točit kolem své osy? To bude asi nepochopením fyzikálních zákonů... Ono sice když přestanou koně táhnout, tak kočár nejede, ale to proto, protože v našich podmínkách existuje tření, které způsobuje pokles energie (spotřebovává se na ohřívání vzduchu, ložisek kol atd., ale nikam nezmizí..), V atomu se nikde nic netře - není tam vzduch ani ložiska - tak se energie zachovává (díky stejnému zákonu jako žádná energie nemůže nijak od sebe vzniknout - zákonu zachování energie...) ///(navíc představa jedné kuličky obíhající kolem druhé je špatná - proto ani neuspěje to, že by měl atom vyzařovat emg záření a elektron spadnout do jádra - jsou to spíš vlny, než kuličky - a o tom je ta kvantovka...)

Čekal jsem, že na technicky zaměřeném fóru nebude tolik lidí, kteří věří takovýmto evidentním blbostem... ::) No to je jen další důkaz degenerace lidstva...
« Poslední změna: 08 Července 2011, 01:23:28 od p!p@ »
PC: Celeron 2,66GHz, 512MB RAM, Radeon 9200, 120GB HDD, Ubuntu 11.04 - no Windows, no Gates :D
NB: Asus F5GL, Core2Duo 2,17GHz, 4GB RAM, Geforce 8200M, Windows Vista / Ubuntu 11.04
Mobil: HTC HD2, Snapdragon 1GHz, 576MB RAM, 16GB SD, Android 3.0

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #31 kdy: 08 Července 2011, 19:05:24 »
Všichni nemůžou být tak nezdegenerovaný jako ty ;D
Přijdu si technicky dost založenej a na gymplu jsem semináře z fyziky neprospal ale tohle je prostě blbost a tak nemám potřebu jako ostatní co tomu trochu rozumí potřebu se vyjadřovat.
Jen zajímavé, že lidé na fóru diskutují a ještě zajímavější, že tě to tolik dráždí xD

p!p@

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 13
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #32 kdy: 08 Července 2011, 20:48:12 »
Mě to dráždí, protože studuju fyziku a moje tetka je léčitelka, kartářka, astroložka a kdoví co ještě a furt mi vnucuje, jak jsou vědci zlí a arogantní, že neuznají existenci takovýchto věcí...

Někoho dráždí, když někdo vychvaluje Microsoft, mě zase dráždí tohle.. :) Každý je nějaký... :)
PC: Celeron 2,66GHz, 512MB RAM, Radeon 9200, 120GB HDD, Ubuntu 11.04 - no Windows, no Gates :D
NB: Asus F5GL, Core2Duo 2,17GHz, 4GB RAM, Geforce 8200M, Windows Vista / Ubuntu 11.04
Mobil: HTC HD2, Snapdragon 1GHz, 576MB RAM, 16GB SD, Android 3.0

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #33 kdy: 09 Července 2011, 10:02:38 »
Hehe,
studium fyziky je jistě chvályhodná a bohulibá věc. Kdyby pro nic jiného, tak alespoň proto, že si tak člověk alespoň může vědecky ověřit, že o podstatě světa vlastně víme prd :-)

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #34 kdy: 10 Července 2011, 21:38:31 »
Koukám na tohle vlákno a musím říct, že po čase jsem změnil názor. To, že Perpetuum mobile porušuje zákony fyziky je jistě pravda. Avšak, pokud jste přičichli ke kvantové fyzice nebo dokonce k metafyzice, musíte vědět, že ne vše bylo v našem vesmíru odhaleno a že ne všechny zákony musí být zcela správné. Největší chybou je myslet si, že všechno už víme. ;)

Jinak sysifos.cz je 100% nesmysl. Argumenty na těchto stránkách jsou většinou zcela mimo.

No, ty o kvantové fyzice vůbec nic nevíš... A metafyzika není vědecký obor, ale povídačky babiček, které jsou tak pravdivé asi jako knížky Harry Potter... ::) Je zajímavé, proč nikdo nikdy u žádného perpetum mobile nedokázal změřit, že opravdu vyrábí energii z ničeho a nikdo jej nikdy nedokázal využít..

Taky si myslím, že to jsou ropné lobby, které zašlapou každé nově objevené perpetuum mobile do země... :-)

Ty budeš asi taky jednodušší člověk, že? Vysvětli mi, kdyby existovalo perpetum mobile, tak proč by ropné společnosti investovaly obrovské peníze do těžby ropy, když by místo toho mohli sedět doma a zadarmo vyrábět energii, kterou by pak všem prodávali? A proč třeba Shell staví obrovské parky větrných elektráren a investuje vývoje fotovoltaiky ale i jádra obrovské peníze, když by mohl vyrábět elektřinu naprosto zadarmo pomocí perpetum mobile?

Musím oponovat: sysifos není nesmysl. Je to, bohužel, nátlaková skupina namyšlenejch ignorantů, jejichž motem by mohlo v kostce být třeba: Co neumíme změřit a zvážit, to neexistuje.
Proč myslíš, že je to skupina namyšlených ignorantů? Oni z toho narozdíl od těch podvodníků, co takovýhe blbosti prodávají ignorantům jako ty, nic nemají... Navíc v jeho členy jsou přední Čeští vědci, kteří narozdíl od tebe něco dokázali...

Zajímavé názory! Mohl by mě někdo vysvětlit v atomu oběh elektronů kolem jádra a kde berou svou energii pro svou rotaci? Taky Perpetum Mobile? ;D ???
A jaktože Země nespadne na Slunce a nepřestane se točit kolem své osy? To bude asi nepochopením fyzikálních zákonů... Ono sice když přestanou koně táhnout, tak kočár nejede, ale to proto, protože v našich podmínkách existuje tření, které způsobuje pokles energie (spotřebovává se na ohřívání vzduchu, ložisek kol atd., ale nikam nezmizí..), V atomu se nikde nic netře - není tam vzduch ani ložiska - tak se energie zachovává (díky stejnému zákonu jako žádná energie nemůže nijak od sebe vzniknout - zákonu zachování energie...) ///(navíc představa jedné kuličky obíhající kolem druhé je špatná - proto ani neuspěje to, že by měl atom vyzařovat emg záření a elektron spadnout do jádra - jsou to spíš vlny, než kuličky - a o tom je ta kvantovka...)

Čekal jsem, že na technicky zaměřeném fóru nebude tolik lidí, kteří věří takovýmto evidentním blbostem... ::) No to je jen další důkaz degenerace lidstva...

Mně to je celkem jedno, co je pravda. Mně stačí, když mě moje vlastní "pravda" povede k pocitu štěstí a ke spokojenosti.
To je totiž smyslem celého života, ale na to jistě přijdeš taky. :)
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #35 kdy: 10 Července 2011, 22:11:44 »
Koukám na tohle vlákno a musím říct, že po čase jsem změnil názor. To, že Perpetuum mobile porušuje zákony fyziky je jistě pravda. Avšak, pokud jste přičichli ke kvantové fyzice nebo dokonce k metafyzice, musíte vědět, že ne vše bylo v našem vesmíru odhaleno a že ne všechny zákony musí být zcela správné. Největší chybou je myslet si, že všechno už víme. ;)

Jinak sysifos.cz je 100% nesmysl. Argumenty na těchto stránkách jsou většinou zcela mimo.

No, ty o kvantové fyzice vůbec nic nevíš... A metafyzika není vědecký obor, ale povídačky babiček, které jsou tak pravdivé asi jako knížky Harry Potter... ::) Je zajímavé, proč nikdo nikdy u žádného perpetum mobile nedokázal změřit, že opravdu vyrábí energii z ničeho a nikdo jej nikdy nedokázal využít..

Taky si myslím, že to jsou ropné lobby, které zašlapou každé nově objevené perpetuum mobile do země... :-)

Ty budeš asi taky jednodušší člověk, že? Vysvětli mi, kdyby existovalo perpetum mobile, tak proč by ropné společnosti investovaly obrovské peníze do těžby ropy, když by místo toho mohli sedět doma a zadarmo vyrábět energii, kterou by pak všem prodávali? A proč třeba Shell staví obrovské parky větrných elektráren a investuje vývoje fotovoltaiky ale i jádra obrovské peníze, když by mohl vyrábět elektřinu naprosto zadarmo pomocí perpetum mobile?

Musím oponovat: sysifos není nesmysl. Je to, bohužel, nátlaková skupina namyšlenejch ignorantů, jejichž motem by mohlo v kostce být třeba: Co neumíme změřit a zvážit, to neexistuje.
Proč myslíš, že je to skupina namyšlených ignorantů? Oni z toho narozdíl od těch podvodníků, co takovýhe blbosti prodávají ignorantům jako ty, nic nemají... Navíc v jeho členy jsou přední Čeští vědci, kteří narozdíl od tebe něco dokázali...

Zajímavé názory! Mohl by mě někdo vysvětlit v atomu oběh elektronů kolem jádra a kde berou svou energii pro svou rotaci? Taky Perpetum Mobile? ;D ???
A jaktože Země nespadne na Slunce a nepřestane se točit kolem své osy? To bude asi nepochopením fyzikálních zákonů... Ono sice když přestanou koně táhnout, tak kočár nejede, ale to proto, protože v našich podmínkách existuje tření, které způsobuje pokles energie (spotřebovává se na ohřívání vzduchu, ložisek kol atd., ale nikam nezmizí..), V atomu se nikde nic netře - není tam vzduch ani ložiska - tak se energie zachovává (díky stejnému zákonu jako žádná energie nemůže nijak od sebe vzniknout - zákonu zachování energie...) ///(navíc představa jedné kuličky obíhající kolem druhé je špatná - proto ani neuspěje to, že by měl atom vyzařovat emg záření a elektron spadnout do jádra - jsou to spíš vlny, než kuličky - a o tom je ta kvantovka...)

Čekal jsem, že na technicky zaměřeném fóru nebude tolik lidí, kteří věří takovýmto evidentním blbostem... ::) No to je jen další důkaz degenerace lidstva...

Mně to je celkem jedno, co je pravda. Mně stačí, když mě moje vlastní "pravda" povede k pocitu štěstí a ke spokojenosti.
To je totiž smyslem celého života, ale na to jistě přijdeš taky. :)
Ono ale máš pravdu...ludia a zvlášť ludská psychyka robí svoje. Každý asi pozná placebo vo forme homeopatík, ktoré v podstate liečia. Sám som odporca tejto mega kokotiny ale ludia uveria bárzčomu...
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

ing. Roubátko

  • Host
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #36 kdy: 11 Července 2011, 13:14:53 »
...a moje tetka je léčitelka, kartářka, astroložka a kdoví co ještě a furt mi vnucuje, jak jsou vědci zlí a arogantní, že neuznají existenci takovýchto věcí...
na tom by mohla zbohatnout. někde sem čet, že britskej klub skeptiků nabízí milion liber tomu, kdo jim prokáže existenci tutěch...věcí...divný, že se jim nikdo doteď neozval ::)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #37 kdy: 11 Července 2011, 16:03:36 »
Těch finančních odměn je vypsaných celkem dost. Zatím nikdy nikdo žádnou neinkasoval :)

Martin Kiklhorn

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4807
  • グーグル!ご存知ですか?
    • HEJ
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #38 kdy: 11 Července 2011, 18:04:41 »
Vždy když se pokusím vyrobit perpetuum mobile tak mi z toho vznikne nový vesmír.
Sakra práce.
Jsou ve vašem dotazu OPRAVDU VŠECHNY vám dostupné informace o problému?
Linux user since 2007-10-11, Registered #456007
Virtual
| Distribuce
~/slozka znamená /home/"vase jmeno"/slozka
6521 69DE 0F34 FCBC FB1D  DE76 360E 52B2 F71A B8E8

ing. Roubátko

  • Host
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #39 kdy: 11 Července 2011, 22:54:22 »
Vždy když se pokusím vyrobit perpetuum mobile tak mi z toho vznikne nový vesmír.
Sakra práce.
a to musíš, jakožto stvořitel, dělat každýmu tomu vesmíru boha! to musí bejt teprv sakra práce :o

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #40 kdy: 11 Července 2011, 23:08:02 »
Vždy když se pokusím vyrobit perpetuum mobile tak mi z toho vznikne nový vesmír.
Sakra práce.
a to musíš, jakožto stvořitel, dělat každýmu tomu vesmíru boha! to musí bejt teprv sakra práce :o

To stačí tady...  ;D svatá trojice  ;D
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #41 kdy: 19 Července 2011, 08:58:26 »
Těch finančních odměn je vypsaných celkem dost. Zatím nikdy nikdo žádnou neinkasoval :)
To bude zřejmě tím, že takové schopnosti jdou ruku v ruce s duchovním rozvojem člověka. Proto nikdo takový nemá zájem o peníze. Poněvadž takový člověk ví velmi dobře, že by mu taková odměna spíše uškodila.
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #42 kdy: 19 Července 2011, 11:44:48 »
Těch finančních odměn je vypsaných celkem dost. Zatím nikdy nikdo žádnou neinkasoval :)
To bude zřejmě tím, že takové schopnosti jdou ruku v ruce s duchovním rozvojem člověka. Proto nikdo takový nemá zájem o peníze. Poněvadž takový člověk ví velmi dobře, že by mu taková odměna spíše uškodila.
Jestli už by nebylo lépe se věnovat užitečnějším věcem. Zřejmě asi není moc co dělat nebo se nechce. 8)

p!p@

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 13
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #43 kdy: 21 Července 2011, 00:34:54 »
na tom by mohla zbohatnout. někde sem čet, že britskej klub skeptiků nabízí milion liber tomu, kdo jim prokáže existenci tutěch...věcí...divný, že se jim nikdo doteď neozval ::)
To nemusí, už teďka na tom docela vydělává a tak by jí mohli ti zlí vědci konkurovat.. :D

To bude zřejmě tím, že takové schopnosti jdou ruku v ruce s duchovním rozvojem člověka. Proto nikdo takový nemá zájem o peníze. Poněvadž takový člověk ví velmi dobře, že by mu taková odměna spíše uškodila.
Zajímavý, že prachy od chudáka člověka co nemá co do huby si vezme, ale kdyby je mohla dostat od zlých vědců a použít je pro dobré účely, tak to né... jakejpak duševní rozvoj... Spíš prachsprostá zlodějina na ubožácích jako ty...
PC: Celeron 2,66GHz, 512MB RAM, Radeon 9200, 120GB HDD, Ubuntu 11.04 - no Windows, no Gates :D
NB: Asus F5GL, Core2Duo 2,17GHz, 4GB RAM, Geforce 8200M, Windows Vista / Ubuntu 11.04
Mobil: HTC HD2, Snapdragon 1GHz, 576MB RAM, 16GB SD, Android 3.0

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: Orbo - perpetum mobile?
« Odpověď #44 kdy: 01 Srpna 2011, 10:57:59 »
na tom by mohla zbohatnout. někde sem čet, že britskej klub skeptiků nabízí milion liber tomu, kdo jim prokáže existenci tutěch...věcí...divný, že se jim nikdo doteď neozval ::)
To nemusí, už teďka na tom docela vydělává a tak by jí mohli ti zlí vědci konkurovat.. :D

To bude zřejmě tím, že takové schopnosti jdou ruku v ruce s duchovním rozvojem člověka. Proto nikdo takový nemá zájem o peníze. Poněvadž takový člověk ví velmi dobře, že by mu taková odměna spíše uškodila.
Zajímavý, že prachy od chudáka člověka co nemá co do huby si vezme, ale kdyby je mohla dostat od zlých vědců a použít je pro dobré účely, tak to né... jakejpak duševní rozvoj... Spíš prachsprostá zlodějina na ubožácích jako ty...
To je zajímavé, že po mně ještě nikdy nikdo peníze za nic nechtěl. 8)
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.