Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vytváření "vlastních" témat pro Nokie (soubory .nth)  (Přečteno 5930 krát)

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Vytváření "vlastních" témat pro Nokie (soubory .nth)
« kdy: 10 Května 2009, 02:51:43 »
Pokud se nechcete mořit zprovozňováním win softu pod wine, tady je jeden čistě linuxový postup :)
Mějme libovolné funkční téma.
Se souborem .nth umí pracovat správce archivů, který je v Ubuntu - takže můžeme dát pře pravý klik "rozbalit sem" - v klidu si do vzniklé složky nahrát případné zvuky a upravit si obrázky - případně patřičně upravit soubor theme_descriptor.xml (oblíbeným textovým editorem) - minimálně přejmenovat na nové jméno tématu... Po dokončení práce pak stačí otevřít původní .nth soubor (ve správci archivů) a natáhnout do něj upravené soubory.... Pak už jen přjmenovat na nové jméno a hodit na mobil :)
Tak prosté, až se mi tomu nechce věřit :D
Pravděpodobně při tom porušíte licenci původního tématu, ale snad to nebude nikomu vadit :P
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Myro

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 243
  • skill: Bill
Re: Vytváření "vlastních" témat pro Nokie (soubory .nth)
« Odpověď #1 kdy: 10 Května 2009, 09:46:54 »
Tiež som s tým jednu dobu experimentoval a bol som prekvapený aké je to jednoduché, na moju starú nokiu 3110 Clasic som si urobil Ubuntu temu. http://img227.imageshack.us/img227/1236/sl270858hp7.jpg Teraz mám LG KS360 a tam už sa toho moc nedá...
CPU: Sempron 2800 1,612 Ghz @ 1,800 Ghz. HDD: Seagate 160 GB,Seagate 40 GB. RAM: 1512 MB. Grafika: Nvidia Geforce 6100 OS: Ubuntu HH 8.04.3 Windows XP CZ
Acer Extensa 5620 : Ubuntu HH 8.04.3 / OpenSuse 11 + KDE

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.