Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: "White Death" - asi obdoba Blue Death ve Win  (Přečteno 3111 krát)

haurus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 29
"White Death" - asi obdoba Blue Death ve Win
« kdy: 18 Září 2010, 18:20:21 »
Zdravím všechny a mám jednu chuťovku - občas se mi při bootování stává (je to nepravidelné), že po zavaděči a následném náběhu Ubuntu se objeví bílá obrazovka (bez ničeho), v tomto momentu to zamrzne a musím ručně restartovat. Nevíte někdo, kde udělali soudruzi z NDR chybu?  :)

arrange

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4031
  • "jdu s hlavou vztyčenou..."
Re: "White Death" - asi obdoba Blue Death ve Win
« Odpověď #1 kdy: 18 Září 2010, 19:23:09 »
Bez logů jsme nahraní... Zkus se na ně mrknout + další tipy na wiki - problémy při bootování.
http://www.openstreetmap.org - mapy celého světa "wiki style"

Rover623

Re: "White Death" - asi obdoba Blue Death ve Win
« Odpověď #2 kdy: 18 Září 2010, 20:27:36 »
Přihodím taky jednu,děje se to dokonce na více počítačích,systém zamrzne v momentě kdy má nahodit Xserver,tedy ještě lépe,pod nápisem "Ubuntu" se přestanou odpočítávat ty tečky,všechny zhasnou a systém stojí,je nutné počítač prostě resetnout a potom už obvykle najede normálně.Logy už jsem prošel a tváří se to tak,že k žádné chybě nedošlo.Stává se to ale asi tak jednou za 50 zapnutí,ovšem stejně by mě zajímalo co může být blbě.Předpokládám,že u tazatele se jedná o podobný problém jen na jiné grafické kartě (já mám nVidia)

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: "White Death" - asi obdoba Blue Death ve Win
« Odpověď #3 kdy: 18 Září 2010, 22:02:33 »
Je dosť možné, že ubuntu ma takúto chybu akurát u niekoho je to raz za 50 zapnuti u druhého každé druhé a u mňa každe tisíce.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.