Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: (NE) legálny Linux?  (Přečteno 31369 krát)

Volis

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 918
  • Impossible is nothing :o]
    • www.petrvolak.com
(NE) legálny linux?
« Odpověď #75 kdy: 16 Července 2007, 10:11:36 »
hase -> mame hodne podobne informace a nekteri i zkusenosti hned jak budu moci jit pryc o nej tam mizim...
Unix is Unisex :-]

Ubuntu User: 16398 || Linux User: 451118.

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
(NE) legálny linux?
« Odpověď #76 kdy: 16 Července 2007, 10:26:17 »
Citace: Volis
hase -> mame hodne podobne informace a nekteri i zkusenosti hned jak budu moci jit pryc o nej tam mizim...
ked sledujem tu obrovsku reklamnu kampan, ktoru u nas rozputali, tak je mi uprimne luto kazdeho kto na to naleti. Len pre informaciu: ludia v Spanielsku platia za 1 - 1,5 MB/s u Telefonica 60-70eur mesacne, mizerny servis(aj 2 mesiace cakania na technika), nesplnenie naborovych slubov( veci ktore boli slubene pri nabore uz zadarmo nie su, pretoze vraj uz akcia skoncila...), rozne drobne dodatky k zmluve, ktore robia Telefonicu nedotknutelnou v pripade nedodrzanie rychlosti a pod...
Ja mam na FR strane providra NEUF 5-8Mb rychlost, 100Mb blog zdarma, pevna linka zdarma + telefonovanie na pevne linky skoro do celeho sveta zdarma, TV, ext. modem na 5 pocitacov ....to vsetko za 30eur mesacne! Ti v Spanielsku (5km odo mna) platia 60-70eur za mizerne pomale pripojenie - nic k tomu.  Tak si to porovnaj.
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

Volis

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 918
  • Impossible is nothing :o]
    • www.petrvolak.com
(NE) legálny linux?
« Odpověď #77 kdy: 16 Července 2007, 10:40:26 »
Citace: hase
Citace: Volis
hase -> mame hodne podobne informace a nekteri i zkusenosti hned jak budu moci jit pryc o nej tam mizim...
ked sledujem tu obrovsku reklamnu kampan, ktoru u nas rozputali, tak je mi uprimne luto kazdeho kto na to naleti. Len pre informaciu: ludia v Spanielsku platia za 1 - 1,5 MB/s u Telefonica 60-70eur mesacne, mizerny servis(aj 2 mesiace cakania na technika), nesplnenie naborovych slubov( veci ktore boli slubene pri nabore uz zadarmo nie su, pretoze vraj uz akcia skoncila...), rozne drobne dodatky k zmluve, ktore robia Telefonicu nedotknutelnou v pripade nedodrzanie rychlosti a pod...
Ja mam na FR strane providra NEUF 5-8Mb rychlost, 100Mb blog zdarma, pevna linka zdarma + telefonovanie na pevne linky skoro do celeho sveta zdarma, TV, ext. modem na 5 pocitacov ....to vsetko za 30eur mesacne! Ti v Spanielsku (5km odo mna) platia 60-70eur za mizerne pomale pripojenie - nic k tomu.  Tak si to porovnaj.
jasny tady taky najdes hodne solidniho poskytovatele jenom ze zrovna kde ho potebuju ja neni takze jsem se musel rozhodnout to prozatim resit takle...
Unix is Unisex :-]

Ubuntu User: 16398 || Linux User: 451118.

kubišta

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 28
(NE) legálny linux?
« Odpověď #78 kdy: 20 Července 2007, 16:33:20 »
Já bych se toho dualbootu nebál. Bratranec měl před rokem Widle 98 (je to počítačová lama a nerad taky platí za software) a měl je zasraté každých pár měsíců. Tak jsem mu navrhl Linux. Ze začátku tam moc nechodil ale když měl psát diplomku, tak ho začal používat. A to přesně z důvodu, že v Kubuntu byla česky Open office (do Widlí jsem mu omylem stáhl anglickou) a jeho angličtina mátla. A pak byl v Linuxu už každou chvíli.
Ted jsem mu přeinstalovával DD na FF a Windows 98 už nejsou vůbec potřeba.

Volis

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 918
  • Impossible is nothing :o]
    • www.petrvolak.com
(NE) legálny linux?
« Odpověď #79 kdy: 23 Července 2007, 11:20:14 »
No hry jsem vyresil jinak, je fakt ze cas od casu si takuy rad neco zahraju a tak jsem to vyresit koupeni Playstation a musim rici ze toho ale vubec nelituju...
Unix is Unisex :-]

Ubuntu User: 16398 || Linux User: 451118.

vadimo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 891
    • Linux Tips & How to
(NE) legálny linux?
« Odpověď #80 kdy: 23 Července 2007, 19:06:27 »
Citace: Volis
No hry jsem vyresil jinak, je fakt ze cas od casu si takuy rad neco zahraju a tak jsem to vyresit koupeni Playstation a musim rici ze toho ale vubec nelituju...
JJ, to je správne riešenie.
Asus A6M - Ubuntu 7.10
Asus wl500b
IPBOX 200 - na ceste

Kocuro Pablo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 46
(NE) legálny linux?
« Odpověď #81 kdy: 02 Září 2007, 21:39:48 »
Tedy, jak psal Hase 16.7.2007 o společnosti Telefonica, tak to si borci u nás snad ani nikoho lepšího nemohli vybrat, alespoň pozůstalí z vedení Telecomu nebudou muset měnit svoje "pracovní návyky", když budou pracovat pro novou společnost.
HP Compaq 7900SFF, C2D8400, RAM 3.5, HDD 2TB, Ubuntu 14.04    Lenovo Ideapad S100 s Lubuntu 14.04, nemá chybu! A Acer Iconia A1-830, Android 4.2.

Jiří :Kačer: Voseček

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 667
  • občasný návštěvník
    • Můj weblog
(NE) legálny linux?
« Odpověď #82 kdy: 03 Září 2007, 00:54:49 »
Citace: Volis
Ka4er jednalo se o pracovniky O2...
Eh, po dlouhé době jsem se vrátil do této diskuze. O2 jsem pochopil, ale měl jsem na mysli ty techniky z příspěvku, který toto vlákno započal.
Všechno co k životu skutečně potřebujeme, můžeme vcelku levně koupit, jen zbytečnosti jsou drahé. Hrajte frisbee - www.frisbee.cz

richard

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
(NE) legálny linux?
« Odpověď #83 kdy: 03 Září 2007, 19:09:23 »
Mám internet od UPC zatím to chodí. Nechci žádné změny přesto mi volala paní od O2 a nabízela služby, které nechci, protože jsem měl zrovna náladu si pokecat, tak jsem se vyptával. řekla mi, že pro instalaci musím mít instalační cd operačního systému. tak jsem se zeptal jaké operační systémy podporují. Pracovnice odpověděla, že všechny OS. Když jsem sdělil, že mám UBUNTU 7.04, dodala, že podporují win98, win98. win 2000, win ME, win XP, win Vista. Poté se mě zeptala jestli nemám vytáčené připojení. Tím rozhovor skončil.

Tomáš Jančík

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1179
    • TomášJančík.net
(NE) legálny linux?
« Odpověď #84 kdy: 03 Září 2007, 22:53:48 »
Citace: richard
Mám internet od UPC zatím to chodí. Nechci žádné změny přesto mi volala paní od O2 a nabízela služby, které nechci, protože jsem měl zrovna náladu si pokecat, tak jsem se vyptával. řekla mi, že pro instalaci musím mít instalační cd operačního systému. tak jsem se zeptal jaké operační systémy podporují. Pracovnice odpověděla, že všechny OS. Když jsem sdělil, že mám UBUNTU 7.04, dodala, že podporují win98, win98. win 2000, win ME, win XP, win Vista. Poté se mě zeptala jestli nemám vytáčené připojení. Tím rozhovor skončil.
on totiz linux neni obycejny os, je to vic nez os :D
a nebo (a to je pravdepodobnejsi) nekteri lidi maji bud windows a nebo nic

antton

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
(NE) legálny linux?
« Odpověď #85 kdy: 03 Září 2007, 23:59:47 »
Kouknete na film Pirati ze Silicon Valley a uz nikdy nebudete chtit do windows :)

Jiří Havelka

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
    • http://ghavelka.blog.root.cz
(NE) legálny linux?
« Odpověď #86 kdy: 04 Září 2007, 00:21:29 »
Citace: antton
Kouknete na film Pirati ze Silicon Valley a uz nikdy nebudete chtit do windows :)
Spis kouknete na Revolution OS a budete  uz chtit jen Linux :)
Asus A7V8X-MX | AMD Duron 1400 Mhz | RAM DDR 256 MB | Ati Radeon 9250 128 MB | Western Digital 80 GB | LG DVD-RAM | X71S 17" LCD | Ubuntu Linux 7.04
Webkamera Technika nenabehne

vlako

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 97
    • http://www.vlakx.com
(NE) legálny linux?
« Odpověď #87 kdy: 04 Září 2007, 07:32:13 »
Citace: Loro
Napísal som aj kamarátovy, čo som počul.
On , že to pozná. Keď boli poskytovatelia u jeho priateľke zapájať
internet , jej povedali, že by mala zakúpiť aj windows , lebo vraj na
linuxe o polovicu ide pomalšie net. Čo sú to za poskytovatelia
preboha?
robim u poskytovatela a vsetkym klientom odporucam prechod na linux ked mi pride mail koli abuse koli zavirenemu kompu :)
ShaRe Or DIE!
open youR SOURcE!
uSe SSL ! ---------------------------- NTB: Debian Lenny/Sid Desktop: Ubuntu 7.10 Gutsy Gibbon Servers: Debian Etch 4.01

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.