Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Připojení iso souboru  (Přečteno 2654 krát)

Cendas

Připojení iso souboru
« kdy: 30 Prosince 2007, 11:44:40 »
Když připojím iso soubor podle návodu na wiki tak se mi to chová jako disk ale já bych potřeboval aby to bylo jako cdrom, myslím že podle toho co píší v návodu by to mělo tak fungovat ale mě to nejde. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: Připojení iso souboru
« Odpověď #1 kdy: 30 Prosince 2007, 11:56:22 »
Co presne potrebujes? A ako sa podla teba ma spravat cdrom.
Napriklad ked pripojim iso s dvd napr. do adresara /home/t/iso a v mplayer zmenim v preference-misc-DVD device /dev/dvd na /home/t/iso sprava sa to presne ako by to bolo v mechanike.
Skus upresnit.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

Cendas

Re: Připojení iso souboru
« Odpověď #2 kdy: 30 Prosince 2007, 12:43:24 »
Tak jsem to zkusil jak jsi psal a taky mi to funguje. Já totiž pouštím dvd v totemu protože v mplayeru nejde menu a tak mě ta možnost nenapadla. :-) Já jsem si totiž myslel že se to po připojení bude tvářit jako by v počítači bylo cd nebo dvd.
« Poslední změna: 30 Prosince 2007, 12:47:00 od Cendas »

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: Připojení iso souboru
« Odpověď #3 kdy: 30 Prosince 2007, 13:12:56 »
Tam kde mas uz prerobene dvd na jeden jazyk a nemusis nic nastavovat staci len cez play-open files spustit ten iso ale ak ma menu treba ho takto pripojit inak sa k dalsim zvuk. stopam a titulkom nedostanes.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.