Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Střih Videa  (Přečteno 3154 krát)

erico9999

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 308
Střih Videa
« kdy: 22 Ledna 2008, 21:50:10 »
Dobry den! Chtel bych poradit jaky program na strih videa bych mel pouzivat ve windows jsem pouzival movie marker a potreboval bych neco podobneho zkousel jsem avidemux ale hlasi me to porad ze je naky problem se zvukem potom jsem skousel kino ale tam kdyz chci vlozit video abych ho mohl strihat na neco se me to zepta ( nevim na co anglicky neumim ) a zacne se vytvaret nejaka blbost (osobne si myslim ze to nejaka kopie nebo tak) a potom to skusim znovu a no proste mi to nede a navic zda se mi ze v kine nejde strihat zvuk.......no ale chtel bych poradit jaky se asi tak nejvic podoba windows movie markeru? ???  ??? jeste jsem zkousel Kdenlive ale v tom se moc nevyznam je to na me moc slozite (navic je to english) potom jsem chtel nainstalovat cinerellu ale newim jak v synaptiku jsem ji nenasel jsem zacatecnik takze newim jak jinak ji nainstalovat. takze bych chtel poradit jaky program na upravu videa bych si mohl nainstalovat (umim zatim jen v synaptiku takze jestli by tam ten program nebyl tak vas prosim o postup instalace)
HELP
Linux je cesta do budoucnosti

Pavel Půlpán

Re: Střih Videa
« Odpověď #1 kdy: 22 Ledna 2008, 21:51:53 »
Avidemux je dle mého soudě nejlepší. Jednoduché ovládání, celkem dostačující funkce. S Kinem byli nějaké potíže. Potom ještě znám Kdenlive.

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Střih Videa
« Odpověď #2 kdy: 22 Ledna 2008, 21:55:28 »
Ja zatim pozivam Kino - nepotreboval jsem nejake specificke funkce. Zatim mi staci, abych treba jednim klikem zmensil 50Mb video na 5Mb (samozrejme i na ukor kvality) ale da se to poslat...
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

erico9999

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 308
Re: Střih Videa
« Odpověď #3 kdy: 22 Ledna 2008, 22:05:26 »
mozna by bylo dobre to kino ale newim co s tim kdyz chci v kine otevrit video zepta se me to jestli ho chci importovat dam ok a napise selhalo nacteni souboru nejde mi tam nacist zadne video
co s tim ?
??? ??? ???
Linux je cesta do budoucnosti

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Střih Videa
« Odpověď #4 kdy: 22 Ledna 2008, 22:13:32 »
Zkus to video importovat jinak Ne-soubor-otevrit...ale klikni na druhou ikonku zleva (importovat) jestli se to nerozbehne. A taky se koukni do okinka vpravo dole - jake files importujes
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

erico9999

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 308
Re: Střih Videa
« Odpověď #5 kdy: 22 Ledna 2008, 22:21:55 »
nejde mi to ani tak vzdicky kdyz se me to zepta dam ok pak tam neco blikne a zase to ze se nemohl nacist soubor nebo tak neco
newite napr. o nejakem jinem programu jeste sem mel avidemux vsichni pisi ze je dobry ale me se tam furt objevuje ze je naka chyba se zvukem
Linux je cesta do budoucnosti

Pavel1TU

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 263
    • Můj WEBlog
Re: Střih Videa
« Odpověď #6 kdy: 24 Ledna 2008, 18:54:18 »
já preferuji Kdenlive, jako jediný zvládne přidanou zvukovou stopu s MP3 VŽDY ! bez problémů - je to přidaná hudba pod originální zvuk z videa
Ubuntu 10.04 (9.04), Slack 12.2, Gentoo 10.1
ASUS M2N-E SLI nForce500; AMD Athlon A64 X2 4200+EE; 2G DDR2 800MHz; ASUS EN8500GT PCI-E; HDD 2x320G, AUDIOTRAK-Prodigy-7.1-hifi

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.