Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Představen Quantal Quetzal  (Přečteno 7290 krát)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Představen Quantal Quetzal
« kdy: 23 Dubna 2012, 18:57:39 »
Mark Shuttleworth oznámil jméno přespříštího vydání Ubuntu. Ubuntu 12.10, které vyjde v říjnu letošního roku, se bude jmenovat Quantal Quetzal. Quetzal je barevný ptáček žijící ve státech Jižní a Střední Americe.

http://www.markshuttleworth.com/archives/1121

darny

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 23
    • http://www.darny.blog.cz
Re:Představen Quantal Quetzal
« Odpověď #1 kdy: 27 Dubna 2012, 09:39:11 »
Mark Shuttleworth oznámil jméno přespříštího vydání Ubuntu. Ubuntu 12.10, které vyjde v říjnu letošního roku, se bude jmenovat Quantal Quetzal. Quetzal je barevný ptáček žijící ve státech Jižní a Střední Americe.

http://www.markshuttleworth.com/archives/1121

No je hezké, že den po vydání 12.04 LTS již víme, jak se bude nové distro jmenovat, ale já řeším to, že v 10.04 jsem jel ma dva monitory bez zrcadlení a při přechodu na 12.04 mohu mít rozlišení buď 800x600 (5:4) a dva montory bez zrcadlení a nebo 1600x900 (16:4) pouze jeden monitor, nebo oba ale se zrcadlením, což je na ho...! Proč toto N|ENÍ odleděné a dořešené???????
Veni, vidi, vici....

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Představen Quantal Quetzal
« Odpověď #2 kdy: 27 Dubna 2012, 09:41:54 »
což je na ho...! Proč toto N|ENÍ odleděné a dořešené???????

Protože dobrovolníky víc baví vymýšlet nové názvy, vzhledy a prostředí, než se zabývat starým problémem... Bohužel...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Představen Quantal Quetzal
« Odpověď #3 kdy: 27 Dubna 2012, 09:45:53 »
což je na ho...! Proč toto N|ENÍ odleděné a dořešené???????

Protože dobrovolníky víc baví vymýšlet nové názvy, vzhledy a prostředí, než se zabývat starým problémem... Bohužel...

Až budem dělat nábor, tak s tebou počítáme, můžeš se věnovat starým problémům... btw. tady v tom vlákně pláčete na blbým hrobě.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Představen Quantal Quetzal
« Odpověď #4 kdy: 27 Dubna 2012, 10:04:45 »
Až budem dělat nábor, tak s tebou počítáme, můžeš se věnovat starým problémům... btw. tady v tom vlákně pláčete na blbým hrobě.

Nic ve zlým. Jen chápu, že když někomu nefungují důležité věci na dva tři roky starém systému, nebude se rozplývat nad roztomilým názvem nějakého ptáčka.

(a to mám Ubuntu rád a alespoň na mém Ubuntu si raději řeším staré resty, než, že bych odpočítával dny a nemohl dospat kvůli dalšímu novému vydání, je to trochu umělej reklamní humbuk)
« Poslední změna: 27 Dubna 2012, 10:07:23 od compaq »
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Představen Quantal Quetzal
« Odpověď #5 kdy: 27 Dubna 2012, 19:39:47 »
Mark Shuttleworth oznámil jméno přespříštího vydání Ubuntu. Ubuntu 12.10, které vyjde v říjnu letošního roku, se bude jmenovat Quantal Quetzal. Quetzal je barevný ptáček žijící ve státech Jižní a Střední Americe.

http://www.markshuttleworth.com/archives/1121

No je hezké, že den po vydání 12.04 LTS již víme, jak se bude nové distro jmenovat, ale já řeším to, že v 10.04 jsem jel ma dva monitory bez zrcadlení a při přechodu na 12.04 mohu mít rozlišení buď 800x600 (5:4) a dva montory bez zrcadlení a nebo 1600x900 (16:4) pouze jeden monitor, nebo oba ale se zrcadlením, což je na ho...! Proč toto N|ENÍ odleděné a dořešené???????
U mě právě naopak - konečně si ubuntu dokázalo *správně detekovat připojený projektor (a nastavit zrcadlení). Za tohle má u mě pangolin velké, významné plus.
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Představen Quantal Quetzal
« Odpověď #6 kdy: 27 Dubna 2012, 23:28:02 »
Až budem dělat nábor, tak s tebou počítáme, můžeš se věnovat starým problémům... btw. tady v tom vlákně pláčete na blbým hrobě.

Nic ve zlým. Jen chápu, že když někomu nefungují důležité věci na dva tři roky starém systému, nebude se rozplývat nad roztomilým názvem nějakého ptáčka.

(a to mám Ubuntu rád a alespoň na mém Ubuntu si raději řeším staré resty, než, že bych odpočítával dny a nemohl dospat kvůli dalšímu novému vydání, je to trochu umělej reklamní humbuk)

...než to někam přesunou, špatně jsi to pochopil - právěže mu to v 10.04 fungovalo, ale v 12.04 to nefunguje. Rozčiluje se pravděpodobně proto, že nový systém nefunguje tak nějak z ruky...
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.