Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr  (Přečteno 93404 krát)

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #25 kdy: 25 Března 2014, 22:45:11 »
Určitě jsem měl jsem za to, že to opravdu bude ve výchozí instalaci a tak to i prezentoval na svém blogu, ale zpětně jsem to nebyl schopen stopro podložit :)

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #26 kdy: 25 Března 2014, 22:47:49 »
Určitě jsem měl jsem za to, že to opravdu bude ve výchozí instalaci a tak to i prezentoval na svém blogu, ale zpětně jsem to nebyl schopen stopro podložit :)

No jo člověče, máš to tam, příště se budu líp dívat.
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #27 kdy: 25 Března 2014, 22:52:25 »
Rozhodně jsem to neinstaloval zvlášť, ale jelikož mám nainstalované i GNOME, tak jsem po měsíci znejistěl, jak se to tam vlastně dostalo.

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #28 kdy: 25 Března 2014, 22:57:06 »
Rozhodně jsem to neinstaloval zvlášť, ale jelikož mám nainstalované i GNOME, tak jsem po měsíci znejistěl, jak se to tam vlastně dostalo.

Stáhnu a jdu to odzkoušet, ještě jednou díky za info.
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

simonpotter

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 23
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #29 kdy: 31 Března 2014, 16:19:15 »
Promiňte reakci začátečníka:  14.04 JE SUPER, zkusil jsem poslední verzi, která ještě asi není pro Lamy, ale už neodinstaluju, ryclý start, Compiz sic nemilovaný, ale už si zvykám a bomba je i vypínací ikona :-). Používám přes to, že mi nejde pro nějakou chybu doinstalovat oblíbený soft. Děkuju všem, kdo na tom pracují.

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6018
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #30 kdy: 01 Dubna 2014, 15:32:59 »
Promiňte reakci začátečníka:  14.04 JE SUPER, zkusil jsem poslední verzi, která ještě asi není pro Lamy, ale už neodinstaluju, ryclý start, Compiz sic nemilovaný, ale už si zvykám a bomba je i vypínací ikona :-). Používám přes to, že mi nejde pro nějakou chybu doinstalovat oblíbený soft. Děkuju všem, kdo na tom pracují.
steam?
jako alternativu k Centru softwaru si můžeš dát Synaptic.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poznámky k vydání https://wiki.ubuntu.com/TrustyTahr/ReleaseNotes
Statistika překladů http://91.189.93.79:8081/stats/trusty/cs
Statistika týmů pro aktuální vývojové vydání http://status.ubuntu.com/ubuntu-t/
Celkový stopař chyb https://errors.ubuntu.com/

BTW: Konečně mám větší monitor... tak mám Unity a zvykám si. Možná u něj zůstanu. Přes tu klávesnici to má kouzlo... jako za starých časů.
« Poslední změna: 01 Dubna 2014, 15:40:06 od Roman Vacho »
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #31 kdy: 01 Dubna 2014, 15:56:33 »
Jj, zrovna poslední Ubuntu testuji naostro  ;) a Steam nefunguje. Steam-launcher nejde nainstalovat, ale samotný Steam ano. Ještě, kdyby tak do finální verze dali ty super ikony, jak je představil Matthieu James (Graphic/Visual Designer at Canonical) >>> http://www.webupd8.org/2013/11/ubuntu-1404-trusty-tahr-might-get-new.html
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6018
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #32 kdy: 01 Dubna 2014, 16:06:39 »
Jj, zrovna poslední Ubuntu testuji naostro  ;) a Steam nefunguje. Steam-launcher nejde nainstalovat, ale samotný Steam ano. Ještě, kdyby tak do finální verze dali ty super ikony, jak je představil Matthieu James (Graphic/Visual Designer at Canonical) >>> http://www.webupd8.org/2013/11/ubuntu-1404-trusty-tahr-might-get-new.html
Když se nainstaluje jeden 32bit balík před samotnou instalací launcheru, tak to jde.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #33 kdy: 01 Dubna 2014, 16:51:09 »
Jj, zrovna poslední Ubuntu testuji naostro  ;) a Steam nefunguje. Steam-launcher nejde nainstalovat, ale samotný Steam ano. Ještě, kdyby tak do finální verze dali ty super ikony, jak je představil Matthieu James (Graphic/Visual Designer at Canonical) >>> http://www.webupd8.org/2013/11/ubuntu-1404-trusty-tahr-might-get-new.html
Když se nainstaluje jeden 32bit balík před samotnou instalací launcheru, tak to jde.

A který??? Protože při instalaci Steamu se mi nainstalovalo spousta balíků i386... mě to píše toto:
Následující balíky mají nesplněné závislosti:
steam-launcher: Depends: jockey-common ale nebude se instalovat
                Depends: libc6 (>= 2.15) ale 2.19-0ubuntu3 se bude instalovat
« Poslední změna: 01 Dubna 2014, 17:05:10 od Marp »
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6018
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #34 kdy: 01 Dubna 2014, 17:11:16 »
Zkus to najít přes Google. je toho plnej net.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #35 kdy: 01 Dubna 2014, 23:05:53 »
Co se týče
steam-launcher: Depends: jockey-common ale nebude se instalovat
                Depends: libc6 (>= 2.15) ale 2.19-0ubuntu3 se bude instalovat
tak je to nějaké divné, protože nevím, co má apt-get za problém se splněním 2.19 >= 2.15  :o

Ad ikony - dle mého názoru to ve 14.04 nebude, už je poměrně pozdě na takto viditelné změny v lts :-[ Hezké ale jsou.

Btw, dnes jsem to hodil na desktop s "novou" (tuším téměř 2 roky starou) grafikou Radeon HD 7770 a svobodný driver šlape nádherně. V předchozích to jelo přes llvmpipe :)
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6018
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #36 kdy: 02 Dubna 2014, 00:09:43 »
Zkus to najít přes Google. je toho plnej net.
Kód: [Vybrat]
libudev0:386
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #37 kdy: 02 Dubna 2014, 09:06:22 »
Zkus to najít přes Google. je toho plnej net.
Kód: [Vybrat]
libudev0:386
Zcela čistá instalace Ubuntu 14.04 > doinstalovaní aplikací pouze z Centra softwaru, nic z neznámých zdrojů >
Kód: [Vybrat]
marp@marp-Lenovo-B590:~$ sudo apt-get install libudev1:i386
[sudo] password for marp:
Čtu seznamy balíků… Hotovo
Vytváří se strom závislostí       
Čtu stavové informace… Hotovo
libudev1:i386 je již nejnovější verze.
0 aktualizováno, 0 nově instalováno, 0 k odstranění a 0 neaktualizováno.
marp@marp-Lenovo-B590:~$ sudo apt-get install steam
Čtu seznamy balíků… Hotovo
Vytváří se strom závislostí       
Čtu stavové informace… Hotovo
steam:i386 je již nejnovější verze.
0 aktualizováno, 0 nově instalováno, 0 k odstranění a 0 neaktualizováno.
marp@marp-Lenovo-B590:~$ sudo apt-get install steam-launcher
Čtu seznamy balíků… Hotovo
Vytváří se strom závislostí       
Čtu stavové informace… Hotovo
Některé balíky nemohly být instalovány. To může znamenat, že požadujete
nemožnou situaci, nebo, pokud používáte nestabilní distribuci, že
vyžadované balíky ještě nebyly vytvořeny nebo přesunuty z Příchozí fronty.
Následující informace vám mohou pomoci vyřešit tuto situaci:

Následující balíky mají nesplněné závislosti:
 steam-launcher : Závisí na: jockey-common ale nedá se nainstalovat
E: Nelze opravit problémy, některé balíky držíte v porouchaném stavu.
marp@marp-Lenovo-B590:~$ sudo apt-get install libudev0:i386
Čtu seznamy balíků… Hotovo
Vytváří se strom závislostí       
Čtu stavové informace… Hotovo
Balík libudev0:i386 není dostupný, ale jiný balík se na něj odkazuje.
To může znamenat že balík chybí, byl zastarán, nebo je dostupný
pouze z jiného zdroje

E: Balík „libudev0:i386“ nemá kandidáta pro instalaci
marp@marp-Lenovo-B590:~$
 
Bug: https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/steam/+bug/1291026
jockey-common z odkazu nelze nainstalovat. Vidím to tak, že "To může znamenat, že požadujete
nemožnou situaci, nebo, pokud používáte nestabilní distribuci, že
vyžadované balíky ještě nebyly vytvořeny nebo přesunuty z Příchozí fronty." - takže čekat zřejmě ;)
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6018
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #38 kdy: 02 Dubna 2014, 09:39:45 »
Jo blblo mě české zrcadlo včera nebo předevčírem.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #39 kdy: 02 Dubna 2014, 09:40:58 »
Jo blblo mě české zrcadlo včera nebo předevčírem.

To potvrzuji, dost často už tam dám hlavní server a je pokoj. Hlavně u počítačů, kde se nevyskytuju...
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #40 kdy: 06 Dubna 2014, 17:51:52 »
Bude nějaká naděje, že do 17. dubna budou opraveny bugy ohledně klávesnice? Po startu systému se totiž vždy nastaví US klávesnice, ačkoliv indikátor ukazuje CZ a je nutné vždy dvakrát zmáčknout klávesovou zkratku Super+mezerník. A když už jsme u té klávesové zkratky, proč nelze tato defaultně nastavená odstranit a nastavit si svoji? Léta jsem používal Levý Alt+Levý Shift, ale to prostě nastavit nejde, systém se vzpírá. Taky by se mohlo řešit nastavení numerické klávesnice při přihlašování  ;) - ruku na srdce: Proč to v jiných distribucích lze v defaultu a zrovna v Ubuntu ne? A poslední prkotina: indikátor baterie - proč je zobrazený indikátor baterie myši a ne baterie v ntb? Třeba při jiném stylu ikon - Faenza, resp. Faience se tam zobrazí nevzhledný čtvereček, orámovaný červeně a s červeným přeškrtnutým kolečkem.
Jsou to prkotiny, ale do vyspělé ditribuce nepatří  ;)
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6018
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #41 kdy: 06 Dubna 2014, 22:07:13 »
Na nastavení zkratky rozpoložení EN/CZ klávesnice jsou dva dialogy. Jeden funguje i s lev. ALT+lev. SHIFT, druhý tuto zkratku vůbec nežere.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #42 kdy: 06 Dubna 2014, 23:32:25 »
Bude nějaká naděje, že do 17. dubna budou opraveny bugy ohledně klávesnice? Po startu systému se totiž vždy nastaví US klávesnice, ačkoliv indikátor ukazuje CZ a je nutné vždy dvakrát zmáčknout klávesovou zkratku Super+mezerník. A když už jsme u té klávesové zkratky, proč nelze tato defaultně nastavená odstranit a nastavit si svoji? Léta jsem používal Levý Alt+Levý Shift, ale to prostě nastavit nejde, systém se vzpírá. Taky by se mohlo řešit nastavení numerické klávesnice při přihlašování  ;) - ruku na srdce: Proč to v jiných distribucích lze v defaultu a zrovna v Ubuntu ne? A poslední prkotina: indikátor baterie - proč je zobrazený indikátor baterie myši a ne baterie v ntb? Třeba při jiném stylu ikon - Faenza, resp. Faience se tam zobrazí nevzhledný čtvereček, orámovaný červeně a s červeným přeškrtnutým kolečkem.
Jsou to prkotiny, ale do vyspělé ditribuce nepatří  ;)

Klávesnice mi zcela vyspěle drží, jak jsem ji nastavil před rebootem (i když to není ta výchozí), zkratku si bez problémů nastavím na Alt+Shift v nastavení zkratek a na to, že nějaké cizí sadě ikon něco chybí, si nebudu stěžovat vývojářům desktopu. Mimochodem, řešíš Unity, nebo GNOME Shell?

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #43 kdy: 07 Dubna 2014, 08:13:28 »
Ad ta klávesnice, to tam je snad už od 13.10, ne? Koukal jsem, že to blbne stále a je potřeba to přepínat - ne že by to bylo něco zásadního, ale taky mě to štve.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #44 kdy: 07 Dubna 2014, 10:32:58 »
Bude nějaká naděje, že do 17. dubna budou opraveny bugy ohledně klávesnice? Po startu systému se totiž vždy nastaví US klávesnice, ačkoliv indikátor ukazuje CZ a je nutné vždy dvakrát zmáčknout klávesovou zkratku Super+mezerník. A když už jsme u té klávesové zkratky, proč nelze tato defaultně nastavená odstranit a nastavit si svoji? Léta jsem používal Levý Alt+Levý Shift, ale to prostě nastavit nejde, systém se vzpírá. Taky by se mohlo řešit nastavení numerické klávesnice při přihlašování  ;) - ruku na srdce: Proč to v jiných distribucích lze v defaultu a zrovna v Ubuntu ne? A poslední prkotina: indikátor baterie - proč je zobrazený indikátor baterie myši a ne baterie v ntb? Třeba při jiném stylu ikon - Faenza, resp. Faience se tam zobrazí nevzhledný čtvereček, orámovaný červeně a s červeným přeškrtnutým kolečkem.
Jsou to prkotiny, ale do vyspělé ditribuce nepatří  ;)

Klávesnice mi zcela vyspěle drží, jak jsem ji nastavil před rebootem (i když to není ta výchozí), zkratku si bez problémů nastavím na Alt+Shift v nastavení zkratek a na to, že nějaké cizí sadě ikon něco chybí, si nebudu stěžovat vývojářům desktopu. Mimochodem, řešíš Unity, nebo GNOME Shell?

Teď řeším kupodivu Unity. Ohledně těch ikon - jsou to defaultní ikony, ne cizí  ;) Prostě nechápu, proč se v horní liště zobrazuje ikona baterie myši a ne ikona baterie notebooku.
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #45 kdy: 07 Dubna 2014, 11:14:18 »
Já myslel, že se ti zobrazují obě, jen jedné ikona chybí, když použiješ ty alternativní sady a proto zobrazuje ten přeškrtnutý kravinec. Jestli to dělá i s výchozí sadou, tak to špatně je, já to mám na desktopu, takže to nevidím.

Filajs01

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 104
    • SpongeBlockCZ
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #46 kdy: 08 Dubna 2014, 16:32:41 »
Dalších 250 řetězců k překladu  :o

EDIT: Tak to co jsem našel, tak jsem přeložil.

A co Lubuntu 14.04?Bude s tím překladem lepší než 13.10?
Nejsem blbej, jen línej
Můj PC: Deska: Asrock B75 Pro3,CPU: Intel Celeron G1620,RAM: 8GB,Disk WD blue 500GB,VGA: Gainward Geforce GT 610 2GB

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #47 kdy: 08 Dubna 2014, 17:23:30 »
Dalších 250 řetězců k překladu  :o

EDIT: Tak to co jsem našel, tak jsem přeložil.

A co Lubuntu 14.04?Bude s tím překladem lepší než 13.10?

Překlady všeobecně jsou na dobré úrovni, takže se toho přeložilo hodně - čili ano bude to lepší. Jestli na něco narazíte, tak stačí dát vědět, případně přiložit ruku k dílu  ;)

Edit: koukal jsem, že pár jednotek řetězců bylo změněno, ale nyní je už "frozen" perioda, takže s překlady se bude muset stejně vyčkat až na další větší aktualizaci - každopádně to co přeložené není, tak s tím se většina uživatelů nikdy nesetká (ve většině případů)
« Poslední změna: 08 Dubna 2014, 17:34:27 od Tadeáš Pařík »
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #48 kdy: 10 Dubna 2014, 22:10:35 »
Chtěl jsem se jenom zeptat, proč na stránkách Ubuntu.cz není nějaký banner, něco ve smyslu "Blíží se nová verze Ubuntu 14.04 s dlouhodobou podporou" nebo nějaké odpočítavadlo.  Dík za odpověď.

edit : třeba něco takového : http://luisaravelli.net/countdown/
« Poslední změna: 10 Dubna 2014, 22:18:29 od martyj »
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Re:Ubuntu 14.04 Trusty Tahr
« Odpověď #49 kdy: 11 Dubna 2014, 07:12:56 »
Chtěl jsem se jenom zeptat, proč na stránkách Ubuntu.cz není nějaký banner, něco ve smyslu "Blíží se nová verze Ubuntu 14.04 s dlouhodobou podporou" nebo nějaké odpočítavadlo.  Dík za odpověď.

edit : třeba něco takového : http://luisaravelli.net/countdown/

Protože to nikdo neudělal, stránky budu předělávat před vydáním (Ubuntu, kubuntu, lubuntu, xubuntu + fórum), na banner nemám čas - je to pouze koníček, ne práce, která by mě živila.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.