Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Po zavření se uspí, ale po otevření se již nepřihlásím. [vyřešeno]  (Přečteno 1434 krát)

Marion

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Překrásný večer/noc všem,
mám čerstvě nainstalovanou xubuntu na HP mini. Vše běží o poznání lépe než s widlema pouze dolaďuji...:-) Prosím o shovívavost, jsem začátečník...
Když netbook zavřu, tak se normálně uspí, zhasne. Po otevření mi naskočí přihlašovací okénko, víceméně ihned, ale obrazovka je ztlumená (myšleno jas) a po napsaní hesla mi naskočí černá obrazovka s jedním podtržítkem ( _ ) a nic. Když dám ctrl+alt+delete, tak mi opět skočí zpátky přihlašovací okénko a tak pořád dokola...:-( Pokud, ale dám uzamknout monitor před tím než ho zavřu, tak se to neděje, nicméně občas prostě zapomenu a tak musím počítač vypnout docela nevybíravým způsobem přes dlouhé stisknutí zapínacího tlačítka... a zase zapnout, čímž samozřejmě příjdu o vše co jsem měla rozdělané a otevřené... Nehledě na to, že mi za to kdysi někdo nadával, že to údajně ničí počítač...
Prosím, poradíte, co s tím?
« Poslední změna: 30 Dubna 2014, 03:19:17 od Marion »
Cokoli si mysl umí představit, toho lze i dosáhnout!

Rover623

Re:Po zavření se uspí, ale po otevření se již nepřihlásím.
« Odpověď #1 kdy: 30 Dubna 2014, 02:43:54 »
A co udělá přepnutí do terminálu a zpátky, prostě zadej heslo a až se objeví podtržítko stiskni CTRL+ALT+F1 a potom CTRL+ALT+F7 (návrat do X)

Marion

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re:Po zavření se uspí, ale po otevření se již nepřihlásím.
« Odpověď #2 kdy: 30 Dubna 2014, 03:05:47 »
Děkuji, toto funguje!:-) Nejdřív na mě skákaly nesrozumitelný písmenka, ale pak to naskočilo normálně. Díky.
Cokoli si mysl umí představit, toho lze i dosáhnout!

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.