Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Wifi na A6KM se asi zblaznila  (Přečteno 7922 krát)

dominikm

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 34
Wifi na A6KM se asi zblaznila
« kdy: 11 Prosince 2007, 21:47:49 »
 Zdravim,

 pred casem jsem se moril s instalaci wifi karty na mem notebooku, ale po velkem usili se nakonec povedlo, ted se mne stala divna vec, mel jsem na private implicitne nastavenou wifi sit, heslo pro WEP bylo v klicence, pak se jednou stalo, ze vypadl router a od te doby mne to tu sit nenajde a nenajde, jine site vidim, ale tu, kterou potrebuju, tak ne :(
« Poslední změna: 12 Prosince 2007, 01:53:01 od Anna Taliánová »

anicka

  • Host
Re: Wifi na A6KM se asi zblaznila
« Odpověď #1 kdy: 12 Prosince 2007, 01:56:37 »
Pomohlo by zadat iwconfig ? Více viz man iwconfig ... jestli to tu síť vůbec nevypíše ("nevidí"), tak nevím jestli si ji nebudete muset postavit znova :-( ...

dominikm

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 34
Re: Wifi na A6KM se asi zblaznila
« Odpověď #2 kdy: 17 Prosince 2007, 02:13:53 »
Pomohlo by zadat iwconfig ? Více viz man iwconfig ... jestli to tu síť vůbec nevypíše ("nevidí"), tak nevím jestli si ji nebudete muset postavit znova :-( ...

 A nemohl by byt problem v tom, ze je ted sit na 12 kanalu, jen tak nahodou jsem si vsiml, ze mi v linuxu vsude porad figuruje 11. kanal .. i kdyz nastavim rucne na 12, tak porad nic, ale dela to i spolubydlici, ze ji to od te doby nenajde (dokonce ani v XP a jeji utilita jde prepnout max na 11. kanal), neni teda nejaky problem v poctu kanalu? Ze by to v linuxu a u moji spolubydlici na NB umelo jenom 11 kanalu? Je to mozne ... ? Wifi znalci, poradte ...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.