Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: WoW nevidim npc  (Přečteno 4217 krát)

Radekp25

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
    • SE P900
WoW nevidim npc
« kdy: 15 Února 2008, 09:12:01 »
Zdar lidi.

Mam grafiku ATI Mobility Radeon HD2600. Nahral jsem si wow.Hra enGB World of Warcraft Burning Crusade na patchy 2.3.3

Pouzil jsem pak do nej upravy co jsou na wiki:

SET gxApi "opengl"
SET ffxDeath "0"
SET ffxGlow "0"
a pak jeste nastaveni registru pro wine pro dvojnasobne fps


Jinak kdyz jsem zkousel jenom kombinovat ruzna nastaveni wtf. Tak pri samotnem SET gxApi "opengl" mam jen cernou obrazovku a slysim hudbu. Proto jsem tam pridal SET ffxDeath "0"  SET ffxGlow "0" po tomhle uz mi to funguje tak jak dole popisuji.Kdyz hru zkousim spustit bez SET gxApi "opengl" tak zase mi najede jen cerna obrazovka. Aby mi hra vubec trochu fungovala v d3d tak tam musim mit stejne tyhle dodatky SET ffxDeath "0"  SET ffxGlow "0". Jinak v d3d to stoji za nic 15 fps a nejsou vykreslene vsechny textury. Bez techto dvou veci vzdy vidim jen cernou obrazovku SET ffxDeath "0"  SET ffxGlow "0".



Zapnu hru hra mi najizdi bez problemu. Prehraje se se movie a pak zacnou zahady.

1. na moji uvodni obrazovce chybi temer vsechno pozadi. To nevadi protoze vidim normal panel na prihlaseni atd akorat nevidim tu  branu co tam zatim je.

2.Prihlasim se, vidim zase jen panely a ne pozadi co by tam melo bejt. To sami pri tvorbe postavy. Ani nevim vlastne jak moje   postava vypada protoze jsem ji ani jeste poradne nevidel :-).

3.Vstoupim do sveta wow. Vidim herni panely. Vidim naprosto vsechny budovy povrch mapy a jine "stale predmety" (lavicky,zidle,..)
  Ale nevidim zadne NPC ani moby a hrace. Od hracu vidim jen jejich prezdivky a jejich chat nad hlavami.



Hraju si s tim uz tak dobrej tejden zkousim vsechny rady co jsou tady. ALe zatim nic nepomaha. Jeste me napadlo za by to mohlo byt spatnou verzi hry treba u enUS by to nedelalo. Netusite nekdo co s tim ????????
 
MSI GX610 AMD turion64bitX2, Ati Radeon HD 2600, 2GB ram

Roman "Schmaker" Šmakal

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1205
Re: WoW nevidim npc
« Odpověď #1 kdy: 15 Února 2008, 09:33:44 »
imho to nebude verzí... Hodně problémů dělá právě ovladač fgrlx... Zkuste se zastavit na konferenci ubuntugamers@conf.netlab.cz a "zkuste tam potkat" martixe - on má WoW pod palcem a pár ATinářům už pomohl, ačkoliv má nVidii, takže by vám mohl poradit on...
Linux Gaming Clan leader
Konference na linuxclan@chat.linjab.net

Radekp25

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
    • SE P900
Re: WoW nevidim npc
« Odpověď #2 kdy: 15 Února 2008, 10:45:37 »
Nemohl by jste mi na nej dat primi kontakt
MSI GX610 AMD turion64bitX2, Ati Radeon HD 2600, 2GB ram

Roman "Schmaker" Šmakal

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1205
Re: WoW nevidim npc
« Odpověď #3 kdy: 15 Února 2008, 11:51:56 »
oki, tady ho máte... martix@njs.netlab.cz ... je to jabber ID, takže potřebujete jabber klienta s jabber účtem, e-mail mu takhle nenapíšete (možná to víte, ale pro jistotu to napíšu, aby jsme se vyvarovali omylů)
Linux Gaming Clan leader
Konference na linuxclan@chat.linjab.net

YuriDiabLo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Re: WoW nevidim npc
« Odpověď #4 kdy: 16 Února 2008, 15:59:01 »
Mam presne ten isty problem na tej istej grafickej karte ked to vyriešite napište sem prosim postup :) 

Radekp25

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
    • SE P900
Re: WoW nevidim npc
« Odpověď #5 kdy: 17 Února 2008, 09:27:38 »
Heled jedine jak ted mi jde hrat je v d3d a musim mit tam tyhle veci


wtf
SET ffxDeath "0"
SET ffxGlow "0"

Tohle tam musim dat jinak vidim jenom cernou obrazovku

corg.conf

1.krok napis do terminalu   
                     gksudo gedit /etc/X11/xorg.conf
2 krok tohle nakonec nakopiruj
 
Section "Device"
   Identifier  "aticonfig-Device[0]"
   Driver      "fglrx"
   Option       "Capabilities" "0x00000800"
   Option       "UseFastTLS" "off"
   Option       "KernelModuleParm" "locked-userpages=0"
 EndSection

Heled a potomhle ti to pude v d3d.
 Vyhody zahrajes si.
 Nevyhody velmi nizke fps (ja mam 20 a min, ale myslim si ze je jich vic protoze tech fps je tam malo ale neseka se mi to)
               nekdy chybi casti domu ale hrat se to da



Ps: All materialy jsem sebral na wiky. Tohle je jejich kombinace.
MSI GX610 AMD turion64bitX2, Ati Radeon HD 2600, 2GB ram

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.