Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: klavesy Easy keys na noteboocich Toshiba  (Přečteno 3278 krát)

kkaarreell

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1072
klavesy Easy keys na noteboocich Toshiba
« kdy: 07 Ledna 2008, 09:32:24 »
Zdravim. Nijak me to netrapi, ale spis ze zajimavosti. Funguji nekomu tzv. Easy keys klavesy (cca. 6 klaves pro primy pristup k multimediim, ovladani prehravace, ...). Mne z te rady funguje jedinna a to ta na vypnuti (a ta asi s nimi nebude mit moc spolecneho), vlastnim Toshiba Satellite m100-164. Jinak ty klavesy nefunguji ani ve win, pricital bych jejich nefunkcnost spise biosu (Phoenix bios). Jen by me zajimalo, zda to nekomu funguje. Nasel jsem projekt fnfx (http://fnfx.sourceforge.net/), ale ten vyzaduje prave Toshiba a ne Phoenix bios. Dik.

gargy2002

  • Host
Re: klavesy Easy keys na noteboocich Toshiba
« Odpověď #1 kdy: 07 Ledna 2008, 12:13:26 »
Zdravim. Nijak me to netrapi, ale spis ze zajimavosti. Funguji nekomu tzv. Easy keys klavesy (cca. 6 klaves pro primy pristup k multimediim, ovladani prehravace, ...). Mne z te rady funguje jedinna a to ta na vypnuti (a ta asi s nimi nebude mit moc spolecneho), vlastnim Toshiba Satellite m100-164. Jinak ty klavesy nefunguji ani ve win, pricital bych jejich nefunkcnost spise biosu (Phoenix bios). Jen by me zajimalo, zda to nekomu funguje. Nasel jsem projekt fnfx (http://fnfx.sourceforge.net/), ale ten vyzaduje prave Toshiba a ne Phoenix bios. Dik.
Mam 4 a nefunguje ani jedna, teda v Ubuntu, ve Viste nevim a je mi to jedno... :)

kkaarreell

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1072
Re: klavesy Easy keys na noteboocich Toshiba
« Odpověď #2 kdy: 07 Ledna 2008, 15:19:52 »
Coz o to, me to taky nijak zvlast netrapi. Ale zas si rikam, ze je skoda ty klavesy k necemu nevyuzit, kdyz uz tam jsou.

gargy2002

  • Host
Re: klavesy Easy keys na noteboocich Toshiba
« Odpověď #3 kdy: 12 Ledna 2008, 13:40:23 »
Novinky, pod Vistou mi funguje klavesa play/pause, rozbehne se WMP, zbytek jsem ale netestoval... :)

pikoHK

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Re: klavesy Easy keys na noteboocich Toshiba
« Odpověď #4 kdy: 31 Ledna 2008, 18:53:08 »
No mě easy keys na ubuntu i na vistě fungujou všecky...mám Satellite A200-13O

Lukasek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 92
Re: klavesy Easy keys na noteboocich Toshiba
« Odpověď #5 kdy: 31 Ledna 2008, 19:10:27 »
Mám Satelite M70 a v Kubuntu to nic neni,a pod XP mi jedou sem tam :-).Většinou tak 20 min. po reinstalaci,a pak je sunda nějaká aktualizace :-) XP .

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.