Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problem s klavesnicou a aktualizaciou  (Přečteno 921 krát)

adam.beno

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 24
Problem s klavesnicou a aktualizaciou
« kdy: 09 Června 2011, 19:29:56 »
Dobry den,
mam takyto problem. Dlho som neaktualizoval s ubuntu 10.10 na 11.04 lebo som nemal cas cez skuskove a bal som sa ze system spadne. No dnes rano som zapol pocitac a nesla ani klavesnica na notebooku ani touchpad. Musel som pripojit externu mysku aj klavesnicu. Prve co som urobil uvoilnil som 2.3 GB miesta a dal som system aktualizovat na 11.04. Ked som dokoncil instalaciu a pripojil sa na klisicke sedenie GNOME/openbox tak po zadani loginu a hesla preblikla cierna obrazovka, par nejakych znakov v textovej koznole a opat sa mi zjavila prihlasovacia obrazovka. Znovu som zadal heslo a cele sa to opakovalo. Po prihlaseni sa proste nieco udeje prijme heslo aj login ale hned sa odhlasi . Vyskusal som zapnut dalsie sedenia ktore som nasiel konkretne mam na vyber tieto:
GNOME/OPENBOX
KDE/Openbox
KDE Plasma WorkSpace
Recovery Console
Ubuntu
Ubuntu Clasic
Ubuntu Classic(No effects)
Ubuntu (Safe mode)
User Defined Session
Vyskusal som postupne vsetky. KDE spociatku fungovali no teraz podvecer uz nastane len cierna obrazovka a panel s Dockmi. Potom som vyskusal sedenie ubuntu postupne od prveho az po ubuntu no effect ktore jedine ako tak funguje. No ked zapnem vlc sietovu televiziu po nejakej hodine sa sekne a prestane fungovat aj posledne funkcne sedenie Ubuntu (No effect). Vyskusal som preinstalovat Compiz aj xorg no nic nepomohlo. Prosim ak mate niekto skusenosti alebo napad poradte mi.

Rover623

Re: Problem s klavesnicou a aktualizaciou
« Odpověď #1 kdy: 09 Června 2011, 22:45:21 »
Nějaká data k tomu počítači, především grafika

adam.beno

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 24
Re: Problem s klavesnicou a aktualizaciou
« Odpověď #2 kdy: 10 Června 2011, 11:55:54 »
Takze je to notebook Acer Aspire 5100
Procesor : AMD Turion (tm)  64 Mobile Technology MK-32   2.00 GHz
Ram : 2.00 GB
Graficka Karta: ATI Mobility Radeon X1300 384 MB

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.