Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: FileZilla - Aktualizace  (Přečteno 1223 krát)

Nielsen

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
FileZilla - Aktualizace
« kdy: 09 Června 2012, 11:54:12 »
Zdravím vespolek,

Pro práci s FTP serverem používám program jménem FileZilla. Ale jeho aktualizace probíhá tak, že program musím zapnout a ten mi poté případně nabídne aktualizaci programu.

Chtěl bych se zeptat, jestli se dá program nějak "připojit" do Správce aktualizací, aby při kontrole a instalaci nabízel aktualizace i pro FileZillu.

Děkuji za odpověď

Dandim

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 401
Re:FileZilla - Aktualizace
« Odpověď #1 kdy: 09 Června 2012, 12:48:48 »
Jakou verzi Ubuntu máš? Co jsem se díval tak Ubuntu 12.04 má nejnovější 3.5.3. Prostě jestli tě to nabádá k aktualizaci, tak pravděpodobně máš starší ubuntu, kde je v repu i starší Filezilla. Tudíž, buď to ingnoruj (a spolehej na aktualizace v repozitářích- jestli je Ubuntu do repa přidají-myslím novou verzi Filezilly)
nebo
Aktualizuj sám ze stránek filezilly.
nebo
Aktualizuj Ubuntu na 12.04 (kde je nejnovější verze Filezilly)
PS: Snad jsem dobře pochopil otázku. Stěžejní bude verze Ubuntu, kterou máš.
OS: Fedora 25

Nielsen

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re:FileZilla - Aktualizace
« Odpověď #2 kdy: 09 Června 2012, 12:59:03 »
Má verze Ubuntu je 10.04. Aktualizaci na verzi 12.04 nehodlám provést. Již jsem jí zkoušel a počítač byl dost pomalý. I se zapnutím režimu v Unity 2D či Gnome.

Aktualizaci přes stránky provést nemohu. Z jejich stránek jsem stáhl nejnovější verzi, provedl instalaci FileZilly, ale nainstalovala se verze 3.3.1.

Jde mi o to, jestli se dá FileZilla přidat do Zdrojů softwaru, jako mám třeba Wine. Samozřejmě přidávám náhled:

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.