Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Jak šlape váš systém po upgradu na Gutsyho?  (Přečteno 24040 krát)

gargy2002

  • Host
Re: Jak šlape váš systém po upgradu na Gutsyho?
« Odpověď #75 kdy: 17 Listopadu 2007, 00:07:57 »
Zdar, uz sem pisu podruhe a spokojenost (sice uz po reinstalu). Nejak se mi poradilo rozchodit deluge, ze stahuje jako predtim azureus a zbytek systemu bezi taky bez problemu. Mozna byl problem v network manageru, zmenil jsem ho na wicd a funguje obstojne.. :)
Boot je priblizne to same co Feisty, ale zda se mi, ze grafickej mod je rychlejsi, nez bez splash, ktery pouzivam, vypada to efektnejsi. Jediny problem je, ze se nespousti zvuk pri vypinani systemu. Pri startu funguje bez problemu. To uz ale nejak preziju.. :)
« Poslední změna: 17 Listopadu 2007, 10:31:45 od Anna Taliánová »

puba

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 225
Re: Jak šlape váš systém po upgradu na Gutsyho?
« Odpověď #76 kdy: 17 Listopadu 2007, 09:41:03 »
Me to bezelo silene pomalu pri startu (po upgrade), tak sem hodil cistou instalaci a az na ty nedodelany ovladace Nvidie je vse v poho a nabiha stejne rychle jako ve FF nebo EE.
HP Pavilion dv2058ea (Intel Core Duo 1,66GHz, 2GB RAM, Geforce 7200 Go - 256MB, WD-120 GB sata, WiFi, Bluetooth, ctecka 5in1 ), Ubuntu HH 8.04

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Jak šlape váš systém po upgradu na Gutsyho?
« Odpověď #77 kdy: 17 Listopadu 2007, 09:50:27 »
Ja som uz stabilne zakotvil na Ubuntu-Studio s jadrom 2.6.22-14-rt a maximalna spokojnost - je to rychle, stabilne a prijemne.
Tych par veci, ktore tu defaultne neboli som si doinstaloval a v poho...Lepsie distro som este nemal.
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

min25

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 488
Re: Jak šlape váš systém po upgradu na Gutsyho?
« Odpověď #78 kdy: 17 Listopadu 2007, 11:10:10 »
Stejný problém se zvukem. Do dnešního dne nefunguje >:(
Zdar, uz sem pisu podruhe a spokojenost (sice uz po reinstalu). Nejak se mi poradilo rozchodit deluge, ze stahuje jako predtim azureus a zbytek systemu bezi taky bez problemu. Mozna byl problem v network manageru, zmenil jsem ho na wicd a funguje obstojne.. :)
Boot je priblizne to same co Feisty, ale zda se mi, ze grafickej mod je rychlejsi, nez bez splash, ktery pouzivam, vypada to efektnejsi. Jediny problem je, ze se nespousti zvuk pri vypinani systemu. Pri startu funguje bez problemu. To uz ale nejak preziju.. :)

cinan

Re: Jak šlape váš systém po upgradu na Gutsyho?
« Odpověď #79 kdy: 17 Listopadu 2007, 14:06:53 »
S upgradom z FF na GG som nemal ziadne problemy. Len sa mi zda, ze jadro 2.6.22 nieje dotiahnute uplne na 100%. Compiz fusion je v oficialnych repozitaroch nedorobeny, vratil som sa k berylu. Ale ostatne veci funguju. Dokonca som upgradol na HH, tiez bez jedineho problemu. Sam som prekvapeny, lebo upgrade z EE na FF nebol uspesny
Blog-zapisky: http://blog.cinan.sk/

gfreeman

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re: Jak šlape váš systém po upgradu na Gutsyho?
« Odpověď #80 kdy: 04 Prosince 2007, 09:40:59 »
zatim jediny problem, ale pomerne zasadni, mam s thunderbirdem. spousteni je v pohode, ale jakmile ho spustim, chce vytvaret nove ucty. mel jsem jich tam asi 10, coz bych taky za chvili zvladnul, ale prisel jsem i o vsechna data  :o :'( ??? pouzivam imap, takze aktualni postu mam nastesti na serveru, ale starou jsem si kopiroval do lokalnich slozek a vsechno je pryc >:( adresar .mozilla-thunderbird v home je jako po ciste instalaci thunderbirdu.

nejake soubory jsem nasel v /opt, ale data to nebyly.. :( jsem v ubuntu pomerne novej, napada nekoho, jestli to muze byt nekde schovane nebo mam proste smulu?

EDIT:
tak vsechno puvodni nastaveni vcetne posty jsem nasel v .thunderbid. stacilo tedy prekopirovat obsah do .mozilla-thunderbid. zajimave to vylepseni.... :o
« Poslední změna: 04 Prosince 2007, 10:11:52 od gfreeman »

existpierre

  • Host
Re: Jak šlape váš systém po upgradu na Gutsyho?
« Odpověď #81 kdy: 04 Prosince 2007, 09:52:30 »
no ja som si prekopirovaval zo stareho linuxu celu zlozku TB ~/.mozilla-thunderbird, a mal som tam vsetky data, tak ak si si to predtym nezalohoval, tak si asi o to prisiel.




k teme: Ja som presiel na GG pred tyzdnom a zatial sa nestazujem, vsetko je rovnako funkcne a stabilne ako na FF :)

qUAKER

  • Host
Re: Jak šlape váš systém po upgradu na Gutsyho?
« Odpověď #82 kdy: 04 Prosince 2007, 10:11:00 »
ja presel jak vyslo RC a spokojenost. Po poslednim apt-get upgrade jeste vetsi spokojenost ;)

charon

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 244
Re: Jak šlape váš systém po upgradu na Gutsyho?
« Odpověď #83 kdy: 09 Prosince 2007, 15:23:47 »
Stále lepšie a lepšie.Len tak dalej !!!
 ;)
Laptop:  HP510   Ubuntu 10.04 Lucid Lynx LTS
Laptop:  Asus EeePC  Ubuntu 10.04 Lucid Lynx LTS
Desktop: Ubuntu 10.04 Lucid Lynx  LTS

Fň.cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 127
Re: Jak šlape váš systém po upgradu na Gutsyho?
« Odpověď #84 kdy: 09 Prosince 2007, 18:52:21 »
Ahoj,

to jsem rád, že se to tak nějak zlepšuje. Sám jsem chtěl založit téma s otázkou, jestli už se ty počáteční nedokonalosti daří odstraňovat.
Přišlo mi, že bezprostředně po vydání byly reakce na GG více než jen rozporuplné. Proto jsem zůstal zatím u FF. Ale jsem samozřejmě i tak spokojený.
Možná i tak přejdu až na další stabilní LTS vydání.

Mějte se hezky

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.