Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Přechod na DokuWiki  (Přečteno 51623 krát)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re:Přechod na DokuWiki
« Odpověď #25 kdy: 28 Srpna 2012, 21:22:23 »
PS: pokus se nepodari pripojit soubor (spatne pojmenovanej, zapomel jsem na priponu) tak napise Error hlasku ... a jedina moznost je ZPET tlacitko a tudiz se prijde o text.

Tohle si teď nějak neumím přebrat -- protože, buď nahrávám obrázky "samostatně" přes Správa médií ale to pak nemám otevřený (a neuložený) žádný rozepsaný text, nebo to dělám přímo při editaci (tvorbě) nějaké stránky a pak si kliknu na "Vložit obrázky nebo jiné soubory" a to se mi pak otevře nové okno a o napsaný text ani v případě chyby taky nepřijdu.

Zerog

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 473
    • Zerog blog
Re:Přechod na DokuWiki
« Odpověď #26 kdy: 28 Srpna 2012, 21:25:30 »
PS: pokus se nepodari pripojit soubor (spatne pojmenovanej, zapomel jsem na priponu) tak napise Error hlasku ... a jedina moznost je ZPET tlacitko a tudiz se prijde o text.

Tohle si teď nějak neumím přebrat -- protože, buď nahrávám obrázky "samostatně" přes Správa médií ale to pak nemám otevřený (a neuložený) žádný rozepsaný text, nebo to dělám přímo při editaci (tvorbě) nějaké stránky a pak si kliknu na "Vložit obrázky nebo jiné soubory" a to se mi pak otevře nové okno a o napsaný text ani v případě chyby taky nepřijdu.

Sorrac. Tohle se mi stalo na foru. Sem si to v hlave spojil. Sorry.
Distro:  Debian
WM:      Awesome
NT:       Latitude D620

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re:Přechod na DokuWiki
« Odpověď #27 kdy: 28 Srpna 2012, 21:49:40 »
Uf, jsem se lek :)

beer

  • Host
Re:Přechod na DokuWiki
« Odpověď #28 kdy: 29 Srpna 2012, 01:09:48 »
Kam se poděla stránka na wiki o ipv6 http://oldwiki.ubuntu.cz/ipv6?

http://wiki.ubuntu.cz/ipv6

Citace
Omlouváme se, ale vámi zadaná stránka nebyla nalezena. Pokud se domníváte, že je chyba na naší straně, můžete kontaktovat některého ze správců

Hláška o kontaktování některého ze správců obsahuje navíc chybu (chybí tečka na konci věty).

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re:Přechod na DokuWiki
« Odpověď #29 kdy: 29 Srpna 2012, 08:11:40 »
Se nějak zapomnělo...

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Přechod na DokuWiki
« Odpověď #30 kdy: 29 Srpna 2012, 08:56:29 »
Vojto, ty písmenka jsou na widlích pořád malý (na Ubuntu jsou akorát; obojí v FF)... vykašli se na px a dej tam 1em ;)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re:Přechod na DokuWiki
« Odpověď #31 kdy: 29 Srpna 2012, 09:40:26 »
Já si s tím budu muset ještě trošku pohrát -- jsem teď zjistil, že tam není 14px, ale jen 13px (takže asi proto to někomu přijde menší než na původní wiki -- ono to totiž menší je).

Kedrigern

Re:Přechod na DokuWiki
« Odpověď #32 kdy: 29 Srpna 2012, 10:59:37 »
Moc hezké! Děkuji, umím si představit  kolik to dalo práce.  Opravdu se mi to moc líbí.

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Přechod na DokuWiki
« Odpověď #33 kdy: 29 Srpna 2012, 11:38:18 »
Je to parádní ale jen by mě zajímalo co je vlastně toto? (viz příloha) Původně jsem si myslel že to jsou obrázky ale nejsou...
Stejný problém to ukazuje i na IE a chome, jediný Firefox ukazuje vše korektně. :-\

Edit: ještě přihodím screan z IE8

[příloha smazaná administrátorem]
« Poslední změna: 29 Srpna 2012, 11:44:37 od RRadek Neužil »
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

superbo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 810
  • ???
Re:Přechod na DokuWiki
« Odpověď #34 kdy: 29 Srpna 2012, 11:41:57 »
Je to parádní ale jen by mě zajímalo co je vlastně toto? (viz příloha) Původně jsem si myslel že to jsou obrázky ale nejsou...
Stejný problém to ukazuje i na IE a chome, jediný Firefox ukazuje vše korektně. :-\
Mě to ukazuje stejně, asi tam chybí nějaký obrázek či co :D
Acer Aspire V3-571G-53234G1TMaii - Intel Core i5 3230M, Grafika Intel HD 4000 + Nvidia GeForce GT 730M, 8GB DDR3, 128GB SATA SSD
Dell Latitude 5480 -  Intel Core i5 7200U, Intel HD Graphics 620, 16GB DDR4-2400MHz, 128GB SSD
Stolní PC - MB ASRock X570 PRO4, AMD Ryzen 5 3600, AMD Radeon RX 5600 XT, 32GB DDR4 3200MHz, 480GB nvme + 480GB SATA SSD

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re:Přechod na DokuWiki
« Odpověď #35 kdy: 29 Srpna 2012, 12:10:56 »
No to jsou obrázky, který tam nejsou. Některé prohlížeče to takhle zobrazují, když nějaký obrázek neexistuje. Už by to mělo být opravené.

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Přechod na DokuWiki
« Odpověď #36 kdy: 29 Srpna 2012, 12:21:36 »
Po tvé poslední opravě se najednou ve všech prohlížečích ukazuje hromady obrázku tak jak to asi mělo být. Paráda ;)
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

beer

  • Host
Re:Přechod na DokuWiki
« Odpověď #37 kdy: 29 Srpna 2012, 12:31:54 »
Opravdu má vypadat horní lišta takto? Prohlížeč Firefox 13, Win Server 2003 Standard Edition.

Všimněte si ukousnutého loga ubuntu.

[příloha smazaná administrátorem]

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.