Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Gmail píše - Zobrazuje se zpráva ,,Omlouváme se, ale váš účet byl zakázán".  (Přečteno 9247 krát)

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Na Google-emailu mi deaktivovali pracovní účet >:(
To mě teda dostali do prekérní situace,jelikož se mi zobrazují pouze hlavičky zpráv,mám tam spoustu důležitých firemních zpráv,faktur etc...
Nevím jaké firemní podmínky jsem porušil a celkem nemám chuť to zkoumat,jedinéco mě napadlo,tak,že jsem se asi nepřihlásil do účtu,ale nevím proč bych to dělal,používám klienta v Opeře a pohyb na účtu je neustálý,tak nevidím jediný důvod se tam logovat.
Vypadá to takhle :
https://www.google.com/support/accounts/bin/answer.py?answer=40695&hl=cs

Pak to píše něco jako,pomoc a hodí vás to na nějaké Help forum a dál jsem to už neřešil a zavřel dekl ntb nebo bych ho asi praštil z okna.
Celkem si nedovedu představit jak tam budu bastlit nějakej blábol aby mi to zapnuli z5 což bude další trabl,jelikož má eng je mizerná.
Kdyby někdo věděl jak přesně postupovat a tenhle trabl někdy absolvoval,tam mi písněte.
Dík airlive.
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
« Poslední změna: 05 Června 2011, 11:16:49 od airlive »
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Začíná se mi to opravdu líbit:
.. účet byl deaktivován
..heslo nelze obnovit  a bez hesla nelze nic udělat
..200 velice důležitých mejlů je v prd..

Ať žije gmail.
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

Rover623

Co napsat na podporu, napiš to česky a nech to přeložit, překladačem, bude to sice trochu zkomolené, ale oni si to přeberou. Předpokládám, že v prohlížeči máš ten samý problém

Martin - ViPEr*CZ*

Jiná IP, jiné PC, jiný OS a nic? Bych se divil kdyby jen tak nějaký účet ze srandy odmázli.
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Jiná IP, jiné PC, jiný OS a nic? Bych se divil kdyby jen tak nějaký účet ze srandy odmázli.
.. vše bez změny,nevím kde je problém.
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Co napsat na podporu, napiš to česky a nech to přeložit, překladačem, bude to sice trochu zkomolené, ale oni si to přeberou. Předpokládám, že v prohlížeči máš ten samý problém
... no koukal jsem na tu podporu a to je teda těžká bída  :-\
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Pokud jde jen o překlad, tak něco sepiš a pošli mi to, jak budu moct, tak to přelouskám a pošlu zpět.
Jinak jak tady padlo, ten strojovej překlad většinou stačí, poslat origoš a strojovej překlad a neřešil bych to.
Každopádně u gmailu mám taky veškerou poštu, včetně mobilu, platební karty, dokumetů a bůhví čeho.
Dost mě to děsí ::)

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Pokud jde jen o překlad, tak něco sepiš a pošli mi to, jak budu moct, tak to přelouskám a pošlu zpět.
Jinak jak tady padlo, ten strojovej překlad většinou stačí, poslat origoš a strojovej překlad a neřešil bych to.
Každopádně u gmailu mám taky veškerou poštu, včetně mobilu, platební karty, dokumetů a bůhví čeho.
Dost mě to děsí ::)
...trochu jsem nepochopil kam se to dá poslat,veškeré linky z kontaktu vedou do rádoby uživatelského fóra,kde senevyřešilo celkem nic a odpovídá tam pár lidí stylem klikni si na tohle a támhleto.Všechny tyhle rady jsem vyzkoušel a nikam to nevede,buď mi to vyhodí,že se mám přihlásit a to nemám jak bez hesla nebo při obnově hesla mi to napíše,že účet je deaktivován etc... Tak mi to připadá jak bludný kruh.Už si s tím hraju čtvrtý den a výsledek je stále nula :-\
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

riko442

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
Moze to byt sposobene castym kontrolovanym posty. Pouzivas operu, tak si nastav nech ti mail kontroluje povedzme viac ako kazdych 10 minut.
Ak ti to nepojde skus toto
Kód: [Vybrat]
https://www.google.com/accounts/DisplayUnlockCaptchaNapis tam svoj mail, heslo k uctu, odpis captcha a klikni na unlock


airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Moze to byt sposobene castym kontrolovanym posty. Pouzivas operu, tak si nastav nech ti mail kontroluje povedzme viac ako kazdych 10 minut.
Ak ti to nepojde skus toto
Kód: [Vybrat]
https://www.google.com/accounts/DisplayUnlockCaptchaNapis tam svoj mail, heslo k uctu, odpis captcha a klikni na unlock



... mám nastaveno 60min a na tom linku neudělám nic jelikož mi ten účet deaktivovali a heslo je tudíž neplatné,alei tak dík ;)
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

riko442

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
Ou..vyzera to tak, ze ty s tym asi nic nezmozes. Na nete som par takych pripadov nasiel a support s nimi ani nekomunikoval, nakolko si vyhradzuju pravo deaktivovat ucet bez nutnosti oznamit dovod.
Na druhu stranu je mozne, ze sa ti ucet znova aktivuje. Skusal by som to stale s ich podporou-mozno je chyba na ich strane. Mne raz blokli account na jednej sieti, kde po napisani na ich support mi bolo povedane, ze doslo k chybe vyhodnocovaniu a ospravedlnuju sa...mozno je to nieco podobne.
Rozhodne by to nastvalo aj mna a tak trochu mam mensiu doveru ku googlu..

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
4@ riko442 → zajímavé na tom je,že můj firemní účet a účet co používám zde na fóru běží souběžně a účet air.live nemá problém,ten co mám pro firmu mi deaktivovali a to mi tam chodí většinou faktury,návrhy psané v offisech záznamy jednání a schůzí prostě firemní bláboly a na air.live mi chodí kdejaká krávovina od známých etc..
Pak je ještě možnost,že se mi účtu někdo dostal,ale to mi přijde málo pravděpodobné jelikož používám poměrně silné hesla mix 16 písmen-číslic-znaků ,tak nevím co si mám myslet.
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

riko442

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
Tak to ja vazne netusim. Na nete som sa docital, ze Google nikdy nemaze ucty, pokial nie su obsahom podozrive( mozno sa im nepacili firemne blaboly).
Viem, ze heslo ti nefunguje ale na jednej stranke bolo toto(a topic je marknuty ako "solved")
Na reset.
Kód: [Vybrat]
http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=en&answer=6567 na support
Kód: [Vybrat]
http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=en&answer=46346Fakt ma uz nic nenapada.....

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Oni mi účet deaktivovali.
Ty linky jsem už proklikal xkrát a nic se neděje. :)
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

riko442

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
Jo to..ma mohlo napadnut, ze za tie 4 dni si proklikal cely net.
Na ich supportackom fore si si uz asi bol. Jedine, ze by si zalozil novy topic a napisal tam problem spolu s tvojou emailovou adresou alebo ich priamo kontaktoval na
Citace
gmail-support@google.com
myslim, ze ako pisali ostatni translatorska anglictina by stacila, alebo to posli tomu userovi co sa ti ponukol na preklad.
Bud to alebo cakat, ze si svoju chybu( ak ide o chybu) uvedomia a ucet ti aktivuju.
To je asi vsetko, co sa da robit ked nic nepomohlo.

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Jo to..ma mohlo napadnut, ze za tie 4 dni si proklikal cely net.
Na ich supportackom fore si si uz asi bol. Jedine, ze by si zalozil novy topic a napisal tam problem spolu s tvojou emailovou adresou alebo ich priamo kontaktoval na
Citace
gmail-support@google.com
myslim, ze ako pisali ostatni translatorska anglictina by stacila, alebo to posli tomu userovi co sa ti ponukol na preklad.
Bud to alebo cakat, ze si svoju chybu( ak ide o chybu) uvedomia a ucet ti aktivuju.
To je asi vsetko, co sa da robit ked nic nepomohlo.

Dík  ;)
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Zběžně jsem pročítal podmínky použití Gmailu a našel jsem hlavně toto:
Citace
Google does not claim any ownership in any of the content, including any text, data, information, images, photographs, music, sound, video, or other material, that you upload, transmit or store in your Gmail account. We will not use any of your content for any purpose except to provide you with the Service.

Takže jako první věc bych požadoval svoje data, protože jsi stále jejich vlastníkem.
Dál pak jestli máš problém s angličtinou, můžeš požadovat celé podmínky použití Gmailu v češtině, protože na to máš v ČR nárok (aspoň myslím) --> číst je v angličtině je totiž myslím utrpení i pro zkušené anglisty.

Myslím, že po těchto dvou požadavcích si to možná raději rozmyslí a účet odemknou.. ;D
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

daysleeper

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1206
no ale v podminkach se take pise, ze
Citace
4.4 You acknowledge and agree that if Google disables access to your account, you may be prevented from accessing the Services, your account details or any files or other content which is contained in your account.
vlastnikem mozna zustava, ale souhlasi s tim, ze se v danem pripade ke svym datum nedostane

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Tak si píšu s podporou googlu a cesta nevede prostě nikam,pochvalou jim může být,že mi odpověděli cca do 10 min.
Marně se jim snažím vysvětlit,že obnova hesla nelze provést z důvodu deaktivace účtu a prostě bez hesla senelze dostat nikam etc..

Mail od google:

Hello,
 
Thanks for contacting us. We aren't able to respond directly to inquiries
submitted to this email address.
 
Please visit our Help Center at http://mail.google.com/support/, or by
clicking 'Help' at the top of any Gmail page within your account. Our Help
Center provides answers to the most commonly asked questions, and offers
information about Gmail and all of its features. 
 
If you are unable to log in to your Gmail account, please follow the steps
to reset your password by clicking 'Forgot your password?' on
http://mail.google.com.
 
Sincerely,
 
The Google Team
 
------
If you'd like to learn more about how Gmail's features work, check out the
Gmail Help Discussion
(http://groups.google.com/group/Gmail-Help-Discussion) where our users
share helpful tips and tricks with one another.

Tak jsem jim napsal znovu,nadělal fotky a uvidím co napíšou teď.
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

jmp

  • Host
to vypada na to, ze reagoval nejaky automat
odpoved je velmi obecna a navic na to poukazuje i veta "We aren't able to respond directly to inquiries
submitted to this email address."

Rixx

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1163
Mal som podobný problém (aj keď asi nie taký istý), ale nedokázal som sa prihlásiť na gmail, písalo mi, že som porušil podmienky a môj účet musí byť overený - a šlo to len zadaním telefonneho čísla, na ktoré mi potom prišla SMS s kódom, ktorý som musel zadať. Od vtedy bez problémov - a tiež len na jednom účte... + Thunderbird mi poštu na gmaili kontroluje každú minútu a nikdy som nemal žiadny problém.

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
to vypada na to, ze reagoval nejaky automat
odpoved je velmi obecna a navic na to poukazuje i veta "We aren't able to respond directly to inquiries
submitted to this email address."

... asi jo,na druhý mejl už nezareagoval ani ten automat  :-\
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.