Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ubuntu samolepky  (Přečteno 91255 krát)

Kingskid

  • Host
Ubuntu samolepky
« Odpověď #50 kdy: 25 Května 2006, 12:09:01 »
mibo: nevím kam míříš. Moje Ubuntu má slogan "Linux for human beings". Nikde jsem neviděl "Linux only for gurus". Já osobně nevím o Linuxu skoro nic. Jen to, že Ubuntu se mi moc líbí, můžu na něm pracovat a také se můžu na fóru Ubuntu seznámit se zajímavými lidmi. Zatím jsem o Ubuntu fanaticích neslyšel a i kdyby, tak je mi to jedno. Pokud umím číst, tak právě na tomto fóru se mluví o tom, že by se informace o Ubuntu měly dostat k co nejvíce lidem. Zřejmě se nepředpokládá, že to budou jen guru. Naopak, Ubuntu by se mělo rozšířit mezi obyčejnými uživateli, kteří třeba Linuxu nerozumí, ale tato přívětivá distribuce si je získá svým snadným a přehledným ovládáním. A mezi nim může být celá řada lidí, kteří by např. chtěli mít na PC nebo notebooku hezkou samolepku, nebo ji dát známému, kterému Ubuntu nainstalují.
Když se Ti líbí notebook bez samolepek, je to v pohodě. Mě by se líbilo PC se samolepkou. To je také v pohodě, tak proč se navzájem urážet? To asi není duch Ubuntu...

MiBo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 750
  • hello world
Ubuntu samolepky
« Odpověď #51 kdy: 25 Května 2006, 12:42:01 »
Pitris, presne vystizene, taky myslim ze co nejotevrenejsi standarty hardwaru i softwaru, aby bylo realne pouzivat co si vyberu a nebyl jsem vlacen jako rukojmi uzavrenych protokolu, doufam ze uz skoncili doba Win API a doufejme ze MONO bude chodit s amximalni kompaktibilitou s .NET.
Co se tyka toho fanatismus tak ja take nejsem zadne guru ani nahodou, ale je na skodu paklize nekdo coz se deje vystupujute treba na ruznych linuxovych forech s propagaci Ubuntu fanatickym zpusobem tzn. ze neinformuje objektivne a kdyz uz si dam na notebook samolepku tak to radsi tucnaka s pakonem, protoze tyhle projekty jsou tim skutecnym otcem a matkou a paklize by se mi zalibi jiny GNU system, treba i lepe slozeny nez Ubuntu, tak na nej klidne prejdu protoze to cim je Linux nejzajimavejsi je prave GNU.
A jinak klidne si tam ty samolepky dej jen opakuji 3000 je dost ale treba to dohromady date, ale jak rikam, tyhle samolepky tam davaj vyrobci napr. ze je dany pocitac kompaktibilni s microsoftem a proto tam jsou.

Jenda

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 671
    • http://launchpad.net/people/jenda
Ubuntu samolepky
« Odpověď #52 kdy: 26 Května 2006, 11:09:58 »
Původní plán byl dávat prodejcům nálepky "tested with"
Podotýkám, že těch 3000 není pro Česko, alebrž všude, kam to dostanem.
Byl bych také pro sítotisk, ale nemůžu zainvestovat víc, než 4000,-
Uvidíme, jak na to zareaguje team - když přispěje, nebo někdo z vás, dostane peníze zpět přednostně (ztráty budu hradit já až do, třeba 1000, pak si je budeme dělit proporcionálně, abych uplně nevytek :D; zisk naopak dostane Marketing Team celý, pokud by to bylo citelná suma, část by šla Ubuntu).
« Poslední změna: 03 Února 2008, 20:02:46 od Anna Taliánová »
Navštivte nás na IRC: #ubuntu-cz @ irc.freenode.net
K mání trika a samolepky Ubuntu - případní zájemci nechť se mi ozvou.

Michal Breškovec

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1185
  • skill :: aggressive-llama
    • MojeID
Ubuntu samolepky
« Odpověď #53 kdy: 26 Května 2006, 12:33:50 »
Byl bych klidně i pro variantu poslat koruny za samolepky které bych chtěl předem na nějaký účet.
« Poslední změna: 03 Února 2008, 20:03:22 od Anna Taliánová »
Kubuntu forever :-)

Jakub Šťastný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1441
Ubuntu samolepky
« Odpověď #54 kdy: 26 Května 2006, 12:59:57 »
Ja souhlasim. Jen poznamka, ze bohuzel jich nemohu objednavat nejak extra moc, nemam penize...to vite, student pred prazdninami...J
Jabber: mistnost ubuntu na serveru chat.linjab.net Návod na připojení
Česká ubuwiki: wiki.ubuntu.cz/
Nejhorší IM  Nejlepší IM Vim rulez ;-) Návod

Pitris

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 224
Ubuntu samolepky
« Odpověď #55 kdy: 26 Května 2006, 13:10:01 »
Jenda: Myslim take, ze bych mohl vlozit cast investice na sva bedra. Ale urcite bych nepremyslel nad tim, ze to bude ztratove. Naklady spoctete jako porizovaci naklady + zisk. Ten zisk bude kryt pripadnou ztratu (pokud se vsechny nalepky nespotrebuji) a pokud penize zustanou, mohou se rozpustit v jinych Ubuntu projektech.

Jenda

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 671
    • http://launchpad.net/people/jenda
Ubuntu samolepky
« Odpověď #56 kdy: 26 Května 2006, 13:57:17 »
Přesně tak to bylo myšleno Pitris.
Ještě to projednáme... a v létě se to vytiskne.
Navštivte nás na IRC: #ubuntu-cz @ irc.freenode.net
K mání trika a samolepky Ubuntu - případní zájemci nechť se mi ozvou.

Jakub Šťastný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1441
Ubuntu samolepky
« Odpověď #57 kdy: 26 Května 2006, 14:32:48 »
Jenda: prosimte ale pokud by to slo pred prazdninami, pak tu totiz nebudu, a zaboha netusim, jak to bude s pristupem k netu...Diky, J
« Poslední změna: 03 Února 2008, 20:06:14 od Anna Taliánová »
Jabber: mistnost ubuntu na serveru chat.linjab.net Návod na připojení
Česká ubuwiki: wiki.ubuntu.cz/
Nejhorší IM  Nejlepší IM Vim rulez ;-) Návod

Jenda

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 671
    • http://launchpad.net/people/jenda
Ubuntu samolepky
« Odpověď #58 kdy: 26 Května 2006, 14:39:02 »
Nu, budu se snažit Botanice... ostatně, já budu příští rok asi v Brně... do háje, ani nevím, jestli tam maj elektřinu... ツ
J.
« Poslední změna: 03 Února 2008, 20:07:00 od Anna Taliánová »
Navštivte nás na IRC: #ubuntu-cz @ irc.freenode.net
K mání trika a samolepky Ubuntu - případní zájemci nechť se mi ozvou.

reaper

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 434
    • http://ronny.rammsteinfan.cz/
Ubuntu samolepky
« Odpověď #59 kdy: 29 Května 2006, 22:15:42 »
nechcete pomoci treba mejlu udelat "predbezne" objednavky at se aspon vi kolik se jich rozebere? a podle toho by se vybiraly penize? :)

Jenda: elektriku tu mame :)
« Poslední změna: 03 Února 2008, 20:07:23 od Anna Taliánová »
IBM/Lenovo Thinkpad R61 14", Intel Core 2 Duo T7250 - 2GHz @ 800MHz, 2GB RAM, 160GB + 300GB HDD, Intel X3100 - Ubuntu 8.04

Jenda

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 671
    • http://launchpad.net/people/jenda
Ubuntu samolepky
« Odpověď #60 kdy: 29 Května 2006, 22:18:52 »
no, klidně pište objednávky. Email pod avatarem.
Navštivte nás na IRC: #ubuntu-cz @ irc.freenode.net
K mání trika a samolepky Ubuntu - případní zájemci nechť se mi ozvou.

reaper

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 434
    • http://ronny.rammsteinfan.cz/
Ubuntu samolepky
« Odpověď #61 kdy: 29 Května 2006, 22:29:15 »
mas to tam.. :) jeste by to chtelo tricko :)
« Poslední změna: 03 Února 2008, 20:07:52 od Anna Taliánová »
IBM/Lenovo Thinkpad R61 14", Intel Core 2 Duo T7250 - 2GHz @ 800MHz, 2GB RAM, 160GB + 300GB HDD, Intel X3100 - Ubuntu 8.04

Jakub Šťastný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1441
Ubuntu samolepky
« Odpověď #62 kdy: 29 Května 2006, 22:42:51 »
Citace: reaper
mas to tam.. :) jeste by to chtelo tricko :)
Mam tuseni, ze tricko je...nevim, kde, ale nekde jsem ho videl... ale to je pravda :-) Take se vzdycky tak poohlizim, tohle bych bral :-) Nemate nekdo link ci tip? J
« Poslední změna: 03 Února 2008, 20:08:34 od Anna Taliánová »
Jabber: mistnost ubuntu na serveru chat.linjab.net Návod na připojení
Česká ubuwiki: wiki.ubuntu.cz/
Nejhorší IM  Nejlepší IM Vim rulez ;-) Návod

Vojtin

  • Host
Ubuntu samolepky
« Odpověď #63 kdy: 29 Května 2006, 22:48:36 »
třeba jsi viděl to tričko na mě...:) přítelkyně mi dvě udělala a tak dělam reklamu...:)

Jenda

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 671
    • http://launchpad.net/people/jenda
Ubuntu samolepky
« Odpověď #64 kdy: 29 Května 2006, 22:55:35 »
Tyjo, vy jste rychlíci - a každý 30 :) Teď mi ještě každej řekněte, co na nich chcete mít napsáno a já podle toho rozhodnu. 100 jich bude česky, tak převládající hlas půjde k tisku.
Dále upozorňuju, že i v případech, kdy nebude poštovné, přirazím trochu nad cenu, abych vyrovnal to, co se neprodá, popř. když nepřijde platba. Mám už paypal, ale průšvih je, že ten se v čechách nebude dát vybrat... takže to budu muset e-prochlastat, nebo se nějak dohodnout s týmem...
Tak mi ještě pls napište, jak vám to mám doručit, popř. poznámky (chci jen anglické, nechci anglické, mám pro tebe dárek...).
Navštivte nás na IRC: #ubuntu-cz @ irc.freenode.net
K mání trika a samolepky Ubuntu - případní zájemci nechť se mi ozvou.

MiBo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 750
  • hello world
Ubuntu samolepky
« Odpověď #65 kdy: 29 Května 2006, 23:13:23 »
Citace: botanicus
Citace: reaper
mas to tam.. :) jeste by to chtelo tricko :)
Mam tuseni, ze tricko je...nevim, kde, ale nekde jsem ho videl... ale to je pravda :-) Take se vzdycky tak poohlizim, tohle bych bral :-) Nemate nekdo link ci tip? J
Tricko mas zde http://www.cafepress.com/ubuntushop/ a nakupem podporis primo ubuntu je to oficialní shop ubuntu viz. www.ubuntu.com, jinak plati se standartne mezinarodnima platebnima kartama, avsak postovne je trochu vyssi od 7$ (1 tricko) pri 3 vecech uz 15$ proste podle obejdnavky a pocitano do ČR.
« Poslední změna: 03 Února 2008, 20:09:53 od Anna Taliánová »

reaper

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 434
    • http://ronny.rammsteinfan.cz/
Ubuntu samolepky
« Odpověď #66 kdy: 29 Května 2006, 23:19:06 »
no prave.. tolik jakoz nemam a myslim ze ani mit nebudu :D myslel jsem nekde nejaky cesky obchod za prijatelne ceny :)

Jenda: a na kolik predpokladas cenu 1kusu teda? :)
« Poslední změna: 03 Února 2008, 20:10:15 od Anna Taliánová »
IBM/Lenovo Thinkpad R61 14", Intel Core 2 Duo T7250 - 2GHz @ 800MHz, 2GB RAM, 160GB + 300GB HDD, Intel X3100 - Ubuntu 8.04

Jenda

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 671
    • http://launchpad.net/people/jenda
Ubuntu samolepky
« Odpověď #67 kdy: 29 Května 2006, 23:19:23 »
Ubuntushop je dobrej, akorát by to chtělo opravdová ubuntu trička... hnědá s velkým Ubuntu kolem na zádech a malým nad srdcem - tohle jsou jen bílý trika s obrázkem - si může zařídit stejný na cafepress každej...
Navštivte nás na IRC: #ubuntu-cz @ irc.freenode.net
K mání trika a samolepky Ubuntu - případní zájemci nechť se mi ozvou.

MiBo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 750
  • hello world
Ubuntu samolepky
« Odpověď #68 kdy: 29 Května 2006, 23:26:41 »
Citace: Jenda
Ubuntushop je dobrej, akorát by to chtělo opravdová ubuntu trička... hnědá s velkým Ubuntu kolem na zádech a malým nad srdcem - tohle jsou jen bílý trika s obrázkem - si může zařídit stejný na cafepress každej...
No to mas sice pravdu, ze jsou pomerne jednoduche, ale je to predevsim shop na podporu Ubuntu a kazdej by vydelek nedava do Ubuntu zpet, tudiz chces podporit Canonical muzes v tomto Ubuntushopu, chces vlastni triko tak pak v kazdem vetsim meste te ho za pomerne nizsi cenu vyrobi i v poctu 1 kusu, ackoliv i u tricek jsou ruzne technologie tisku a tak i zde je vyhodna vyroba vetsiho mnozstvi, z vlastni zkusenosti rozdil je znacny predevsim po nekolika vypranich.
PS: ja bych volil asi jedine to z ubuntushopu protoze jsou decentni a jde o tu podporu a ja bez tak reklamni tricka nenosim :D

Jenda

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 671
    • http://launchpad.net/people/jenda
Ubuntu samolepky
« Odpověď #69 kdy: 29 Května 2006, 23:37:53 »
Ale o tom vůbec nemluvím - podpora ubuntu je bezva - a i bych si koupil, kdyby ta trička byla co k čemu. Možnábych si koupil i bílá, ale není to tak moc 'ubuntu'.
No a kromě toho mne zklamává, že neberou paypal, takže budu muset najít jiný způsob využití peněz, které mi tam přistanou.
Na tištění triček v kvalitě Ubuntu Shopu zdaleka ani nemyslím, leda tak za pět let s oficiální podporou Canonicalu, jen rejpu do existující kvality ;)
Navštivte nás na IRC: #ubuntu-cz @ irc.freenode.net
K mání trika a samolepky Ubuntu - případní zájemci nechť se mi ozvou.

MiBo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 750
  • hello world
Ubuntu samolepky
« Odpověď #70 kdy: 29 Května 2006, 23:46:38 »
no nevim ale berou veskere rozumne platebni karty takze pro vetsinu lidi zadny problem

Jenda

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 671
    • http://launchpad.net/people/jenda
Ubuntu samolepky
« Odpověď #71 kdy: 29 Května 2006, 23:58:41 »
Jo, ale jak využít paypal...
Navštivte nás na IRC: #ubuntu-cz @ irc.freenode.net
K mání trika a samolepky Ubuntu - případní zájemci nechť se mi ozvou.

MiBo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 750
  • hello world
Ubuntu samolepky
« Odpověď #72 kdy: 30 Května 2006, 00:05:28 »
Citace: Jenda
Jo, ale jak využít paypal...
no velmi jednoduse takto http://www.ubuntu.com/donations

Kingskid

  • Host
Ubuntu samolepky
« Odpověď #73 kdy: 30 Května 2006, 07:42:12 »
Ty trička by také nemusely být velký problém. Mám zrovna čerstvou zkušenost. Nechali jsme dělat 90 triček na turnaj v bowlingu u OP Tiger a kvalita byla velmi dobrá. Stačí sehnat kvalitní trička za rozumnou cenu, vytvořit návrh designu (v křivkách, např. *.cdr) a tiskárna to má za pár dní hotové. Výroba v Čechách může být jednodušší (nemusíte dávat všanc svoje číslo karty) a velmi pravděpodobně i levnější (ten cafepress chce asi 19 doláčů plus poštovné). Co na to Jenda?

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Ubuntu samolepky
« Odpověď #74 kdy: 30 Května 2006, 07:50:00 »
Existuje krome tech oficialnich obrazku i ikona typu "powered by Ubuntu" na webove servery? Pomerne bych to chtel zacit tlacit do stranek, co delame pri zakazniky (minimalne do info stranky) ?
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.