Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Toshiba Satellite C55-A-1TF  (Přečteno 2291 krát)

tofa

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Toshiba Satellite C55-A-1TF
« kdy: 04 Června 2014, 16:02:05 »
Zdravím,

přemýšlím o nějakém notebooku menším, levnějším na který bych rád nainstaloval Ubuntu případně jiný linux. Ale nejsou v tom tolik zběhlí a s mými lacinými google dovednostmi jsem se nedozvěděl jestli na tomto notebooku:  Toshiba Satellite C55-A-1TF ( http://www.czc.cz/toshiba-satellite-c55-a-1tf-bila/145952/produkt ) Lze nainstalovat Ubuntu aby šlapali jak mají, naposledy jsem se takto spálil při koupi posledního notebooku kde se nešlo připojit na internet jak přes kabel tak přes wifi (nakonec to šlo s linux mint).

Diky za reakce

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Toshiba Satellite C55-A-1TF
« Odpověď #1 kdy: 04 Června 2014, 16:29:41 »
Připlať si alespoň za Pentium, ten Celeron občas nestačí ani na zobrazování plynule některých webových stránek.

Jinak jsem tam omylem narazil na tohle, za tu cenu parádní, a oděrky na adaptéru se dají přežít.
http://www.czc.cz/asus-x550ca-xo097-seda/139954b/produkt

Ale vyber si co chceš, osobně bych vybral Asus jen proto že když tam náhodou bude nevhodná nějaké karta tak ti bios nebude bránit si tam dát jakoukoliv jinou, ještě co se týká možnosti výměny hw je dobrý Acer ale ten na tom zase není tak dobře s dílenským zpracováním. Ostatní značky jsou loterie.
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Toshiba Satellite C55-A-1TF
« Odpověď #2 kdy: 04 Června 2014, 16:59:41 »
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

tofa

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.