Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zámek notebooku - poradí někdo kde sehnat či jak nahradit?  (Přečteno 1182 krát)

vasicekabc

I když to není zrovna echt ubuntí dotaz, třeba mi někdo ze zde přítomných dokáže poradit.
Ulomila se mi pacička na plastovém šoupátku, jímž se otvírá notebook (Emachines e510). Autorizovaný servis daný díl prodává pouze v kompletu s rámem klávesnice a tudíž i za cenu přes tisíc korun, což beru jako to poslední řešení. A otvírat notebook na prezentaci vidličkou nebo šroubovákem také není ono ;) Měl by někdo tip, kde sehnat za babku, či zda dnes již třeba neexistují technologie, jak to udělat z nějakého kovu, a kde by takovou věc byli schopni udělat (Praha)?

Děkuji za každou radu.

[attachment deleted by admin]

Rover623

Re: Zámek notebooku - poradí někdo kde sehnat či jak nahradit?
« Odpověď #1 kdy: 08 Dubna 2011, 21:43:54 »
Nestačilo by prostě jen odpilovat ten zobáček co drží NTB zavřený,obvykle mám zkušenost,že ty notebooky drží zavřené i bez těch háčků,ulomení toho háčku na displeji je totiž mnohem častější závada.Kdyby to nebyl Acer,klidně bych ti to i sehnal,kamarádům na servisu se takových dílů válí spousta,ale Acery nedělají,zkusil bych nějaký bazar s PC,tam by to mohli mít

vasicekabc

Re: Zámek notebooku - poradí někdo kde sehnat či jak nahradit?
« Odpověď #2 kdy: 09 Dubna 2011, 08:24:24 »
Pokud nezbude jiná možnost, odpiluji. Zatím budu ještě shánět.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.