Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Desura Linux Beta  (Přečteno 19003 krát)

Aranor

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 405
Re:Desura Linux Beta
« Odpověď #25 kdy: 01 Listopadu 2013, 00:32:36 »
Jo a chyba je .....

Citace
include/SharedObjectLoader.h:75 - Error loading library libuicore.so: 'libuicore.so: cannot open shared object file: No such file or directory' [LD_LIBRARY_PATH=(null)]

Aranor

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 405
Re:Desura Linux Beta
« Odpověď #26 kdy: 03 Listopadu 2013, 20:36:21 »
Nevíte někdo co s tím ?
Koukal jsem na americká fóra,ale to bylo tak nějak vždycky zbytečné (jeden položí dotaz a pak pravidelně přispívá tím že píše jen : bump a nebo druhá varianta,všichni maj spoustu keců a nikdo není schopný navrhnout objektivní řešení).
Kontaktoval bych desuru samotnou ale nevim kde a na launchpadu je to už hlášené a vzhledem k tomu že je u té chyby napsáno "multiple users" tak bych řekl že to není jen chyba z mojí srany ;)


Jinak moje OS:
Lubuntu 12.04 LTS (né že bych měl starý HW,ale prostě mám rád prázdnější RAM+když už výkon tak ničím zbytečně neomezovaný)
Jádro:
3.2.0-55-generic

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Desura Linux Beta
« Odpověď #27 kdy: 03 Listopadu 2013, 23:14:45 »
Něco děláš blbě+ta jejich aplikace je trochu marná. Já jsem zkoušel desuru instalit nedávno, nechal jsem ji rozbalit v adresáři ~/Stažené/desura a tam byl pravděpodobně problém s diakritikou (již během instalace se v okně nezobrazili všeobecné podmínky, či co to mělo být+nemohl najít nějaký knihovny, které tam ale byly). Takže jsem si ji hodil tuším do ~/Dokumenty/desura/ a myslím, že už to bylo v pohodě. Předtím jsem ale kontroloval vlastníka a práva adresáře, už nevím proč. Jinak to šlo z hdd pryč, nedávno jsem smázl i instalačku, jinak bych zkusil instalovat znovu.
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

Aranor

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 405
Re:Desura Linux Beta
« Odpověď #28 kdy: 03 Listopadu 2013, 23:32:03 »
Tak já to mám v domovském adresáři no ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.