Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Youtube- This video is not available in your country due to copyright restrictio  (Přečteno 5924 krát)

Pawan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
This video is not available in your country due to copyright restrictions.  --- toto mi vypise na tak hrozne vela videii na youtube,
napr som zadal do googla compiz-fusion... zobrazil mi obrazok videa- nieco v zmysle "ukazka compiz-fusion efektov"
a nasledne ked som sa pokusil link otvorit tak mi na youtube vyhodilo "This video is not available in your country due to copyright restrictions."
Mate prestavu preco? robi to aj vam??
zeby bolo video s compiz-fusion tematom na youtube nelegalny stuff alebo to je tym ze pouzivam linux alebo ze mi firefox blbne?
no v kazdom pripade som sa uz dva tri krat presvedcil ze nejake videa ktore mi sli na windowsoch vo firefoxe mi nesli vo firefoxe na linuxe...
nemam to bohuzial ako vyskusat lebo windows nepouzivam uz nejaky ten piatok a mam iba milovane ubuntu:)
dik za nejake odpovede a postrehy
Toshiba laptop U200-125 PRO 1,86ghz core2duo 2gib ram, 3d integrovana graficka od intelu (cize *censored*), ubuntu 10.04 64bit

Pawan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
a som na slovensku akm to pomoze
Toshiba laptop U200-125 PRO 1,86ghz core2duo 2gib ram, 3d integrovana graficka od intelu (cize *censored*), ubuntu 10.04 64bit

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Je to tým, že vidoe obsahuje obsah, ktorý je majiteľmi sprístupnený len v určitých krajinách. Tým sa myslí nie len video stopa, ale aj audio. Ak teda video s compizom obsahuje ako hudobný podmaz pieseň od AC/DC napríklad (je mnoho takých interpretov), buď sa odstráni audio, alebo celé video, alebo bude video dostupné len v niektorých krajinách.
Všetko to začalo v USA, krajine neobmedzenej slobody.

Ako riešenie môžeš skúsiť proxy hidemyass.com, ale aj cez ňu to funguje len na 50% - často dostanem "An error ocurred" chybu.

EDIT: na windows by si zrejme mal ten istý problém, YT to rieši podľa IP adresy, z ktorej prichádzaš.

spynfo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 505
    • picasa: konicky a relax
ak viete zmenit ip (alebo MAC ? ) adresu na americku, mate po probleme. Ja to bohuzial tiez neviem.
ip, pardon.
« Poslední změna: 23 Července 2009, 20:44:36 od spynfo »
Muj nekonecny obdiv vsem, kdo pisou v shellu :-)
Compaq Presario CQ57 AMD E-450 APU with Radeon(tm) HD Graphics × 2

Iljusin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 347
ak viete zmenit ip (alebo MAC ? ) adresu na americku, mate po probleme. Ja to bohuzial tiez neviem.
MAC adresa je identifikátor síťové karty který s tím nemá vůbec nic společnýho. Není nijak vázán na lokalitu a ani není přenášen v HTTP hlavičce (tudíž jej ani Youtube nezná).

Jedno z možných řešení je použít službu která toto omezení obchází. Např. http://www.secretcargo.com/ Tam klikni na logo Youtube a pak vlevo nahoře zadej adresu videa které chceš zobrazit.

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Doporučím TOR,je to sice pomalé ale 100% anonymní a jednoduché na používání. sudo apt-get install tor a do firefoxu si nainstaluj torbutton,funguje skvěle
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

Pawan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
dik
Toshiba laptop U200-125 PRO 1,86ghz core2duo 2gib ram, 3d integrovana graficka od intelu (cize *censored*), ubuntu 10.04 64bit

Ciatheus

Daar is 'n paar metodes om jou te help om onbeskikbare YouTube-video's in jou land te kyk:
https://mytecharena.org/this-video-is-not-available-in-your-country
http://www.videoconverterfactory.com/tips/video-is-not-available.html
Hierdie twee is groot in die oplossing van hierdie probleem. Ek kan sommige geblokkeerde video's via hierdie twee gidse sien. So deel met jou.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.