Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vyhledávání na forum.ubuntu.cz  (Přečteno 6526 krát)

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Vyhledávání na forum.ubuntu.cz
« kdy: 09 Června 2011, 17:59:11 »
Na IRC srazu padlo pár slov o nevyhovujícím hledání na fóru a proto bych v tomto topicu rád zjistil, jak by se dalo vylepšit/co mu chybí/co vám vadí. Pokusil bych se ho s dovolením Tomáše Břinčila a Vojty Trefného upravit, aby lépe plnilo svůj účel.

Jsem pro, aby u vyhledávání byl radio přepínač Hledat na Googlu (custom search)/Hledat na forum.ubuntu.cz
« Poslední změna: 10 Června 2011, 10:58:52 od Bohouš »
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Vyhledávání na forum.ubuntu.cz
« Odpověď #1 kdy: 10 Června 2011, 00:32:55 »
Sorry, já úplně zapomněl, že jsem slíbil to sem napsat... Díky.

BSG - Sharon

  • Host
Re: Vyhledávání na forum.ubuntu.cz
« Odpověď #2 kdy: 10 Června 2011, 07:56:23 »
Na IRC srazu padlo pár slov o nevyhovujícím hledání na fóru a proto bych v tomto topicu rád zjistil, jak by se dalo vylepšit/co mu chybí/co vám vadí. Pokusil bych se ho s dovolením Tomáše Břinčila a Vojty Trefného upravit, aby lépe plnilo svůj účel.

Jsem pro, aby u vyhledávání byl radio přepínač Hledat na Googlu/Hledat na forum.ubuntu.cz

Pěkný den, na foru vyhledávám většinou přes google.  Nějaký uživatel mě to poradil,už netuším který. Nemohl jsem najít odpovědi na vyhledávači fora.  Když nic nenajdu zeptám se strejdy googla ;)

mosqa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 854
Re: Vyhledávání na forum.ubuntu.cz
« Odpověď #3 kdy: 10 Června 2011, 09:27:07 »
uz som to tu raz navrhoval - kym sa to neporiesi dako normalne tak sem dat aspon google custom search engine..zial sa to uz dlhsiu dobu zase neriesilo, tak dufam ze teraz sa to konecne pohne ;)
AMD Athlon X2 4850e; GIGABYTE MA78GM-DS2H; IGP ATI HD3200; 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 KINGSTON BOX; WD 6400AAKS; SAMSUNG SpinPoint F1 HD322HJ; SAMSUNG SH-S223F SATA; squeezy

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re: Vyhledávání na forum.ubuntu.cz
« Odpověď #4 kdy: 10 Června 2011, 13:24:46 »
A zkoušel jste někdy někdo na Wiki na to tlačítko Text kliknout? Ve firefoxu je aktivní plocha tlačítka cca 70% a v chrome to odhaduji na cca 30%. Donedávna jsem měl za to že tam je jen na ozdobu.
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Vyhledávání na forum.ubuntu.cz
« Odpověď #5 kdy: 10 Června 2011, 13:26:53 »
Dovolil jsem si část o vyhledávání na Wiki oddělit -- http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,56871.0.html

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re: Vyhledávání na forum.ubuntu.cz
« Odpověď #6 kdy: 10 Června 2011, 13:31:13 »
Aha pardón za duplicitu. Já jsem si říkal že jsem dal přetím odeslat a najednou to tam není  :D Tak jsem to akčně poslal znovu.
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re: Vyhledávání na forum.ubuntu.cz
« Odpověď #7 kdy: 19 Června 2011, 23:18:05 »
Vyborne, takze to vyhralo custom search. Pokusim se na pristim IRC srazu domluvit na pristupu na server, abych to mohl udelat
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.