Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Umax Visionbook 935 - probuzení, zvuk a instalace ubuntu mate  (Přečteno 2459 krát)

mskopek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 13
Ahoj všem, mám problém s probouzením z režimu spánku. Po zaklapnutí displeje se notebook v pořádku uspí, ale po probuzení naběhne obrazovka pro přihlášení - po zadání hesla a přihlášení se displej úplně vypne a nejde nahodit, dělá to pouze u ubuntu co jsem zkoušel dále lubuntu a ubuntu mate tak tam probouzení je v pořádku, ale zase na opak nemohu zprovoznit zvuk způsobem jak jsem to řešil zde "http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=71620.msg515847#msg515847 případně jakým balíkem doistalovat do jiných prostředí ovládání z xubuntu, případně jak se jmenuje celý balík pro ubuntu mate, jako je třeba pro xubuntu (xubuntu-desktop) nebo pro lubuntu (lubuntu-desktop).

Díky za odpověď

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Umax Visionbook 935 - probuzení, zvuk a instalace ubuntu mate
« Odpověď #1 kdy: 27 Října 2014, 11:22:56 »
Zkus po zcernani obrazovky prohodit TTY - crtl+alt+F3 a pak zpatky ctrl+alt+F7/8
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

mskopek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 13
Re:Umax Visionbook 935 - probuzení, zvuk a instalace ubuntu mate
« Odpověď #2 kdy: 28 Října 2014, 19:55:36 »
Tak po zčernání obrazovky jsem stiskl ctrl+alt F3 TTY3 se spustilo, ale po jeho opusteni ctrl+alt+F7 se zase vrátilo jen na vyplou obrazovku a nešlo s tím nic dělat.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.