Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: VYŘEŠENO - Klávesová zkratka pro vypnutí / zapnutí touchpadu  (Přečteno 23717 krát)

george65

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 71
Zdravím,
neznáte někdo způsob jak vytvořit klávesovou zkratku pro zapnuti a vypnuti touchpadu?
« Poslední změna: 07 Srpna 2011, 10:18:29 od george65 »
Lenovo ThinkPad e42O - Ubuntu 11.04

Rover623

Re: Klávesová zkratka pro vypnutí / zapnutí touchpadu
« Odpověď #1 kdy: 06 Srpna 2011, 22:38:08 »
Tady je téma http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=52650.0 nejdřív vyzkoušej jestli ti ty příkazy fungují, potom si udělej spustitelný textový soubor a nakonec dej výjimku aby jsi nemusel dávat heslo, pak už by neměl být problém si to namapovat, jediný problém bude v tom, že to budeš muset namapovat jako zapnutí a vypnutí zvlášť, takže třeba na SHIFT+A a CTRL+A

george65

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 71
Re: Klávesová zkratka pro vypnutí / zapnutí touchpadu
« Odpověď #2 kdy: 07 Srpna 2011, 09:53:14 »
Prima, diky za odkaz. Pri prohledavani jsem nasel napsanej skript ktery diky podmince umi touchpad zapnout i vypnout. Vytahl jsem z nej potrebny prikazy a udelal to na dve klavesovy zkratky jak jsi psal. snazil jsem se priradit klavesovou zkratku i tomu skriptu protoze pak by stacila jen jedna ale nevim jak na to..

EDIT: tak uz jsem na to prisel, tak jeste jednou diky za radu.. jo pokud by se nekomu hodil ten skript tak ho lze nalezt zde:

http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,50449.0.html
« Poslední změna: 07 Srpna 2011, 15:17:46 od george65 »
Lenovo ThinkPad e42O - Ubuntu 11.04

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re: VYŘEŠENO - Klávesová zkratka pro vypnutí / zapnutí touchpadu
« Odpověď #3 kdy: 07 Srpna 2011, 14:10:49 »
Těší mě, že byl můj skript užitečný, ale možná bys raději měl přihodit přímý odkaz na vlákno, kde jsi ho vzal, než ho tu prznit ;)

george65

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 71
Re: VYŘEŠENO - Klávesová zkratka pro vypnutí / zapnutí touchpadu
« Odpověď #4 kdy: 07 Srpna 2011, 15:20:31 »
Těší mě, že byl můj skript užitečný, ale možná bys raději měl přihodit přímý odkaz na vlákno, kde jsi ho vzal, než ho tu prznit ;)
ok omlouvam se :-) dobra prace s tim skriptem ;-)
Lenovo ThinkPad e42O - Ubuntu 11.04

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.