Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: heroes 3  (Přečteno 5758 krát)

alfonz19

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 219
heroes 3
« kdy: 18 Listopadu 2008, 19:22:50 »
Zdravím,

zase jsem si po čase chtěl zahrát oblíbenou hru a nějak se mi to nedaří rozjet, navzdory tomu, že všem to přes wine jde. Mám tu obrazy cédéček (dělané pomocí blindwritu) a které když pod windows namountuju, tak to jede. Nicméně pod linuxem to nenamontuju (není to iso a když to převedu na iso ztratím "ochranu"). A když to v blindwrite vypálím, a vložím toto cd v linuxu, tak mi to stejně napíše, že je to špatné cd (i když není).

neví někdo co s tím?
předem dík.

alfonz19

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 219
Re: heroes 3
« Odpověď #1 kdy: 18 Listopadu 2008, 19:23:59 »
btw jde mi o verzi "complete" a i když jsem zkoušel nějaké "no-cd patch" fígle, tak to po mne to cd stejně vždy chtělo a drze mne to upozorňovalo, že tam žádné "správné" cd není.

Martin Kiklhorn

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4807
  • グーグル!ご存知ですか?
    • HEJ
Re: heroes 3
« Odpověď #2 kdy: 18 Listopadu 2008, 19:29:32 »
Jsou ve vašem dotazu OPRAVDU VŠECHNY vám dostupné informace o problému?
Linux user since 2007-10-11, Registered #456007
Virtual
| Distribuce
~/slozka znamená /home/"vase jmeno"/slozka
6521 69DE 0F34 FCBC FB1D  DE76 360E 52B2 F71A B8E8

alfonz19

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 219
Re: heroes 3
« Odpověď #3 kdy: 18 Listopadu 2008, 20:25:05 »
nainstaloval jsem to z funkčního image pomocí wine. Už jsem vyzkoušel dva no-cd patche (oba byly ze stejné stránky, jeden byl odkazován přímo tvým návodem) a ani jeden nefunguje. Prostě to po mě VŽDY chce cd. Co s tím?

alfonz19

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 219
Re: heroes 3
« Odpověď #4 kdy: 18 Listopadu 2008, 20:27:33 »
jo a navíc mi to naběhne v nějakém idiotském rozlišení, takže nemám celý obraz viditelný.

možná je to tím že jsem špatně přidal ty údaje do registrů - zkusil jsem napsat regedit jak ve windows a neběhlo stejné okno, tak jsem dal import. TO vypsalo do konzole hlášku, že tato featura není podporovaná, ale přesto se tam objevili nějaké nové údaje (otázka, jestli se tam přidalo vše).

alfonz19

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 219
Re: heroes 3
« Odpověď #5 kdy: 18 Listopadu 2008, 20:47:06 »
registry jsou naplněny korektně ...

alfonz19

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 219
Re: heroes 3
« Odpověď #6 kdy: 19 Listopadu 2008, 17:10:42 »
už to vážně nechápu - pod windows to jede ok. Přes wine, či přes emulované windows (ve virtualboxu) to prostě nenajde to cédéčko. I když používám STEJNÝ PROGRAM A STEJNÝ IMAGE, tak to ve  virtualboxu NEJEDE a ve WINDOWS jede.

Prosím vás, jak je možné že to někomu funguje???

mircin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
Re: heroes 3
« Odpověď #7 kdy: 25 Listopadu 2008, 23:01:45 »
no s touto hrou som ja mal problémy aj vo windowse, moje na tretí krát napálené cd mi to v pohode bralo ale ich kópie aj keď boli bez akýchkoľvek chýb nechcelo ani za nič zobrať a vypisovalo tú milú hlášku .... a keď som tú hru skúšal pod linuxom tak mi pre istotu tiež nechcela nabehnúť  ale tuším po nejakej aktualizácii sa spustila ale nebolo to hrateľné(ale žiadne finty som okolo toho nerobil, proste install a play) takže myslím že to bude chyba samej hry keď si nevie rozumieť ani s windowsom
Prišiel som, videl som a neveril vlastným očiam.

soudruh

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 458
  • Na Linuxu se stále učím...
Re: heroes 3
« Odpověď #8 kdy: 26 Listopadu 2008, 17:23:21 »
A zkoušel jsi Linux verzi? Existuje přímo linux verze. Válí se na mnoha torrentech...
Instalačka se jmenuje homm3.run a má něco kolem 443 MB
Xubuntu 12.10@fermium; Ubuntu 12.04@mandelevium; Android 2.3.3@nobellum; Ubuntu 9.04@lawrencium; FreeNAS@rutherfordium; Xubuntu 12.04@dubnium

Yontalcar

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 833
  • Semper fidelis
Re: heroes 3
« Odpověď #9 kdy: 27 Listopadu 2008, 01:09:15 »
A zkoušel jsi Linux verzi? Existuje přímo linux verze. Válí se na mnoha torrentech...
Instalačka se jmenuje homm3.run a má něco kolem 443 MB
afaik, tohle funguje jenom na HOMAM3: Restoration of Erathia a tazatel chce zprovoznit HOMAM3 Complete
NB: ASUS X53U - AMD Brazos E450; Debian GNU/Linux Sid amd64 (KDE 4.14)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. - Albert Einstein

Tharadalf

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re: heroes 3
« Odpověď #10 kdy: 27 Listopadu 2008, 19:17:54 »
Na torrentech je i verze která se neinstaluje, jenom rozbalí a přes wine normálně spustí. Jestli chceš tak se po tom můžeš podívat.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.