Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Google+  (Přečteno 3935 krát)

White_Cate

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 24
Google+
« kdy: 02 Července 2011, 19:40:45 »
Jste už na Google plus? Co si o tom myslíte? Má to budoucnost? Přetáhne Google část facebook uživatelů?

http://www.tyinternety.cz/socialni-site/google-a-prvni-ohlasy-na-novou-socialni-sit1-4156
http://www.zive.cz/clanky/google-spustil-google-konkurenci-facebooku/sc-3-a-157744/default.aspx

Pokud chcete pozvánku, napište mi soukromou zprávu.
Ubuntu 9.10 Karmic Koala | http://twitter.com/white_kate

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re: Google+
« Odpověď #1 kdy: 02 Července 2011, 19:51:45 »
Do Google+ asi nejdu (FB taky nemám), ale líbí se mi že se konečně google dokopal ke sjednocení rozhraní a přihlašování napříč službami (vyhledávání, gmail, picasa, youtube, analytisc,...) :)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

geblina

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 326
  • Bez pivka a metalu si svět nedovedu představit.:-)
Re: Google+
« Odpověď #2 kdy: 02 Července 2011, 19:55:10 »
Taktéž nic pro mě.

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Google+
« Odpověď #3 kdy: 02 Července 2011, 20:30:18 »
Jsem, ale zatím v tom moc smysl nevidím. Navíc mi to přijde spíš jako alternativa ke twitteru než k facebooku.

Vzhledem k tomu, že FB používám jen kvůli naší Ubuntí stránce a Twitter používám jako "pokročilou" RSS čtečku (a samozřejmě opět kvůli @ubuntucz), tak Google+ asi používat moc nebudu... (Ačkoli uvažuju o tom, že bych z Twitteru vyházel "lidi" a sledoval jen "firemní" účty a lidi přesunul na Google+).

soudruh

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 458
  • Na Linuxu se stále učím...
Re: Google+
« Odpověď #4 kdy: 02 Července 2011, 22:44:44 »
Používám a jsem spokojen i když by to možná sneslo pár prvků z Google Wave. Facebook zřejmě opustím.
Xubuntu 12.10@fermium; Ubuntu 12.04@mandelevium; Android 2.3.3@nobellum; Ubuntu 9.04@lawrencium; FreeNAS@rutherfordium; Xubuntu 12.04@dubnium

Evžen Šubrt

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2218
    • EuGenio's Lair
Re: Google+
« Odpověď #5 kdy: 03 Července 2011, 09:03:13 »
Taky už tam od pátku jsem. Myslím, že to má potenciál - rozhodně větší než FB, kategorizace přátel a možnost určovat, kdo jaký příspěvek vidí, to mi na FB vždy těžce chybělo. Zatím největší nevýhodou je málo lidí.

P.S: Kdyby to chtěl vyzkoušet, ať mi pošle soukromou zprávou svůj gmail (nejsem si jist, že to musí být nutně gmail, ale u něj to většině lidí fungovalo, možná, že stačí jen libovolný mail na googlí účty) a já mu zkusím vytvořit pozvánku - jestli to už u gůglů nevypli.
Athlon X2 6000+, MB ASUS M2R32-MVP, 6GB RAM, ATI Radeon HD7850 1GB, 1GB SSHD + 250GB HDD, Ubuntu 13.10 Saucy Salamander 64bit

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Google+
« Odpověď #6 kdy: 03 Července 2011, 11:21:28 »
Taky už tam od pátku jsem. Myslím, že to má potenciál - rozhodně větší než FB, kategorizace přátel a možnost určovat, kdo jaký příspěvek vidí, to mi na FB vždy těžce chybělo. Zatím největší nevýhodou je málo lidí.

P.S: Kdyby to chtěl vyzkoušet, ať mi pošle soukromou zprávou svůj gmail (nejsem si jist, že to musí být nutně gmail, ale u něj to většině lidí fungovalo, možná, že stačí jen libovolný mail na googlí účty) a já mu zkusím vytvořit pozvánku - jestli to už u gůglů nevypli.
Pošli tú pozvánku :) marek.brencic.sxe@gmail.com
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

zeminem

Re: Google+
« Odpověď #7 kdy: 03 Července 2011, 11:23:04 »
Taky už tam od pátku jsem. Myslím, že to má potenciál - rozhodně větší než FB, kategorizace přátel a možnost určovat, kdo jaký příspěvek vidí, to mi na FB vždy těžce chybělo. Zatím největší nevýhodou je málo lidí.

P.S: Kdyby to chtěl vyzkoušet, ať mi pošle soukromou zprávou svůj gmail (nejsem si jist, že to musí být nutně gmail, ale u něj to většině lidí fungovalo, možná, že stačí jen libovolný mail na googlí účty) a já mu zkusím vytvořit pozvánku - jestli to už u gůglů nevypli.
Taktéž už jsem poslal žádost, ale zdá se mi to už přeplněné a uzavřené, protože se tam nemůžu nijak dostat. Nj, kdo pozdě chodí, sám sobě škodí...
http://zeminem.cz/ (to jsi v životě neviděl)

Kedrigern

Re: Google+
« Odpověď #8 kdy: 03 Července 2011, 11:25:32 »
Taky už tam od pátku jsem. Myslím, že to má potenciál - rozhodně větší než FB, kategorizace přátel a možnost určovat, kdo jaký příspěvek vidí, to mi na FB vždy těžce chybělo. Zatím největší nevýhodou je málo lidí.

P.S: Kdyby to chtěl vyzkoušet, ať mi pošle soukromou zprávou svůj gmail (nejsem si jist, že to musí být nutně gmail, ale u něj to většině lidí fungovalo, možná, že stačí jen libovolný mail na googlí účty) a já mu zkusím vytvořit pozvánku - jestli to už u gůglů nevypli.
Taktéž už jsem poslal žádost, ale zdá se mi to už přeplněné a uzavřené, protože se tam nemůžu nijak dostat. Nj, kdo pozdě chodí, sám sobě škodí...
To se stane čas od času... do pár hodin budou příjimat další vlnu.

Evžen Šubrt

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2218
    • EuGenio's Lair
Re: Google+
« Odpověď #9 kdy: 03 Července 2011, 13:39:44 »
Jojo, vypadá to, že postupně navyšují kapacitu. Uvidíme, jestli google zase otevře zadní vrátka a půjde zase přizvávat lidi pouhým nasdílením nějakého postu - párkrát už je otevřel. Momentálně jsou podle všeho asi zavřená.
Athlon X2 6000+, MB ASUS M2R32-MVP, 6GB RAM, ATI Radeon HD7850 1GB, 1GB SSHD + 250GB HDD, Ubuntu 13.10 Saucy Salamander 64bit

zeminem

Re: Google+
« Odpověď #10 kdy: 03 Července 2011, 13:46:18 »
Taky už tam od pátku jsem. Myslím, že to má potenciál - rozhodně větší než FB, kategorizace přátel a možnost určovat, kdo jaký příspěvek vidí, to mi na FB vždy těžce chybělo. Zatím největší nevýhodou je málo lidí.

P.S: Kdyby to chtěl vyzkoušet, ať mi pošle soukromou zprávou svůj gmail (nejsem si jist, že to musí být nutně gmail, ale u něj to většině lidí fungovalo, možná, že stačí jen libovolný mail na googlí účty) a já mu zkusím vytvořit pozvánku - jestli to už u gůglů nevypli.
Taktéž už jsem poslal žádost, ale zdá se mi to už přeplněné a uzavřené, protože se tam nemůžu nijak dostat. Nj, kdo pozdě chodí, sám sobě škodí...
To se stane čas od času... do pár hodin budou příjimat další vlnu.
Really?
Tak to mám teda děsnou smůlu, ještě jsem se netrefil... :)
http://zeminem.cz/ (to jsi v životě neviděl)

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re: Google+
« Odpověď #11 kdy: 03 Července 2011, 14:24:44 »
Tak už tam jsem taky, ale na doručení pozvánky jsem čekal 6 hodin.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

pivik

  • Host
Re: Google+
« Odpověď #12 kdy: 03 Července 2011, 19:05:47 »
Je možno poslat pozvánku? Poslal bych gmail přes SZ. Díky předem.

Kedrigern

Re: Google+
« Odpověď #13 kdy: 03 Července 2011, 19:35:52 »
Je možno poslat pozvánku? Poslal bych gmail přes SZ. Díky předem.
Napiš...

donny

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1861
Re: Google+
« Odpověď #14 kdy: 03 Července 2011, 22:46:26 »
... kategorizace přátel a možnost určovat, kdo jaký příspěvek vidí, to mi na FB vždy těžce chybělo

Facebook umí přece obojí minimálně několik let, jen to neni na očích a lidi to nepoužívají.
archlinux @ i7-6700/GTX1080 8G/32G DDR4/.5TB NVMe/WD RED 3TB | Raspbian 8 @ Raspberry Pi
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better!

Evžen Šubrt

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2218
    • EuGenio's Lair
Re: Google+
« Odpověď #15 kdy: 04 Července 2011, 09:23:03 »
... kategorizace přátel a možnost určovat, kdo jaký příspěvek vidí, to mi na FB vždy těžce chybělo

Facebook umí přece obojí minimálně několik let, jen to neni na očích a lidi to nepoužívají.
No, sice to v nějaké míře umí, ale oproti plusku je to tak napůl cesty. "Kruhy" dělají kategorizaci více přirozenou.
Athlon X2 6000+, MB ASUS M2R32-MVP, 6GB RAM, ATI Radeon HD7850 1GB, 1GB SSHD + 250GB HDD, Ubuntu 13.10 Saucy Salamander 64bit

zeminem

Re: Google+
« Odpověď #16 kdy: 04 Července 2011, 10:04:47 »
Díky za pozvánku, ale už to jen vrací na tu úvodní obrazovku. Budu muset tedy počkat... :(
http://zeminem.cz/ (to jsi v životě neviděl)

vinancan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Re: Google+
« Odpověď #17 kdy: 07 Července 2011, 21:44:47 »
Tiež ďakujem za pozvánku ale G+ robí to isté, treba počkať :(
Acer Aspire 5820TG

Evžen Šubrt

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2218
    • EuGenio's Lair
Re: Google+
« Odpověď #18 kdy: 11 Července 2011, 13:10:04 »
Tak od soboty už jedou oficiální pozvánky - může je posílat každý, kdo už na "plusku" je. Takže kdo by chtěl, ať písně SZ.
Athlon X2 6000+, MB ASUS M2R32-MVP, 6GB RAM, ATI Radeon HD7850 1GB, 1GB SSHD + 250GB HDD, Ubuntu 13.10 Saucy Salamander 64bit

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.