Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Instalace 6.06  (Přečteno 8972 krát)

Jakub Šťastný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1441
Instalace 6.06
« Odpověď #25 kdy: 23 Června 2006, 15:04:37 »
OK, vsak v pohode :-)

Trideni - dobra, probereme to jeste, i kdyz ted momentalne jsou tu, myslim, jine priority. Kazdopadne za navrhy diky :-) ...BTW je to dost slozite, zrovna toto, ponevadz jsou tu i totalne protichudne myslenky, totiz ze to ani moc cenu delit nema, takze je to tezke.

Co se vmesovani tyce - ja to beru jako vec komunity, tedy nejen, ze nevadi "vmesovani", ale ono je dokonce treba, jinak to bude "o komunite bez komunity". Toz tak. Kdokoliv, kdo k tomu chce co rict, neni problem. Ale...radeji treba na konferenci na jabber, stejne tak se da kontaktovat jakehokoliv moderatora na mail :-) J
Jabber: mistnost ubuntu na serveru chat.linjab.net Návod na připojení
Česká ubuwiki: wiki.ubuntu.cz/
Nejhorší IM  Nejlepší IM Vim rulez ;-) Návod

Petr Tomeš

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1582
    • http://www.phil.muni.cz/~ptomes/
Instalace 6.06
« Odpověď #26 kdy: 23 Června 2006, 17:19:58 »
Citace: shadowman
OK, ja to taky nemyslel spatne vyznelo-li to tak...Posledne kdyz jsem zalozil tema tak ma admin taky zbuzeroval ze dany tema jiz existuje, ale pripoustim, ze jsem si to nezkontroloval, ostatne ted jsem si jo, a zbuzeroval ma pan Tomes ze jsem to mel psat do novyho... - ja psal odpoved na problem v tomto tematu (viz muj prvni prispevek) a pak jsem to jenom rozepsal, kdyz se vyskytli dalsi problemy (viz dalsi me prispevky) a jenom jsem cekal na odpoved...

To ze mate toto forum obrovsky je fakt, to trideni je celkem fajn, jen bych mozna jeste vic pretridil jednotlivy kategorie uvnitr...napriklad Instalace bych jeste roztridil napriklad na pomoc a potize po instalaci, pomoc s instalaci, potize s instalaci a pod... nechci se vam do toho moc vmesovat, ja jsem zatim admina ani moderatora fora nedelal a ani bych na to asi nemel cas, ale kdyz si se ptal na navrh, tak jsem jen neco naznacil....
Myslím, že pravidlo 1 problém = 1 téma je logické, předvídatelné a opodstatněné a není problém ho dodržovat. Mohl jste z něj v případě potřeby odkázat na související téma.

Nevím, proč si znovu stěžujete na to, že jsem vás upozornil na existenci záhlaví tohoto fóra "Před položením dotazu se pomocí Vyhledávání přesvědčte, zda již není zodpovězen.", protože sám přiznáváte, že jste pokládal zbytečný (již zodpovězený) dotaz.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.