Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Firefox pada pri prehravani videi na Youtube  (Přečteno 5637 krát)

VlktheGreat

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 46
Firefox pada pri prehravani videi na Youtube
« kdy: 02 Září 2007, 17:50:11 »
nevim cim to je ale kdyz si prehravam nejaka videa na youtube tak firefox proste spadne. Zapl jsem to tedy pres  terminal jestli z toh obudu moudrejsi a jediny co sem z toho dostal je toto:

"Segmentation fault (core dumped)"

tak nevim co s tim mam KUBUNTU 7.04 a flash sem instaloval presne podle navodu na wiki.
http://wiki.ubuntu.cz/Vyhrazen%C3%A9_form%C3%A1ty/Flash?highlight=%28flash%29
"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znova."

vadimo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 891
    • Linux Tips & How to
Firefox pada pri prehravani videi na Youtube
« Odpověď #1 kdy: 02 Září 2007, 20:37:12 »
V tomto nie si sám (mne to mrzne). Je to známy bug. Môže za to pravdepodobne jadro Gecko. Ja osobne na prehrávanie používam potom Operu, lebo takmer skoro všetky ostatné prehliadače idú na Gecko jadre.
Asus A6M - Ubuntu 7.10
Asus wl500b
IPBOX 200 - na ceste

VlktheGreat

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 46
Firefox pada pri prehravani videi na Youtube
« Odpověď #2 kdy: 03 Září 2007, 00:01:33 »
Citace: vadimo
V tomto nie si sám (mne to mrzne). Je to známy bug. Môže za to pravdepodobne jadro Gecko. Ja osobne na prehrávanie používam potom Operu, lebo takmer skoro všetky ostatné prehliadače idú na Gecko jadre.
no tak sem dal Operu i kdyz velice nerad,nemam ji rad ani na Winech, o to nejde, ale tam mi zase delat o video na youtube to ze treba zbela ten ctverecek kde ma byt video , myslim ze je to jen jinak udelanej pad videa :)

acho jo :( a ja na youtubu skoro bydlim, teda ted uz ne kvuli tomuhle kua
« Poslední změna: 25 Července 2010, 00:55:21 od Anna Taliánová »
"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znova."

smejky

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 148
Firefox pada pri prehravani videi na Youtube
« Odpověď #3 kdy: 03 Září 2007, 13:16:07 »
Zkuste odinstalovat balík flashplugin-nonfree. Ve Firefoxu by měl zůstat starší flash player 7, který nepadá.
Ubuntu 8.04 Hardy Heron
AMD Athlon 64 3200+, 1024MB DDR2, nVidia GeForce 8600GS 256MB

vadimo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 891
    • Linux Tips & How to
Firefox pada pri prehravani videi na Youtube
« Odpověď #4 kdy: 03 Září 2007, 18:07:04 »
No ani je niesom moc za Operu. Do nej si treba ten plugin nainštalovať osobitne cez:
Nástroje/nastavenia/pokročilé voľby/Obsah/Nastaviť zásuvné moduly/Najsť nové
A ak nič nenájde, tak poniže je okienkom kde treba zadať cestu, tak tam napíš: /usr/lib/opera/plugins:/usr/lib/mozilla/plugins:/usr/lib/flashplugin-nonfree
Asus A6M - Ubuntu 7.10
Asus wl500b
IPBOX 200 - na ceste

Andrew

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
Re: Firefox pada pri prehravani videi na Youtube
« Odpověď #5 kdy: 22 Prosince 2007, 21:35:32 »
Ahoj, neviem či sa ti moja rada bude hodiť, som tu nový a totálna lama, gutsy gibbon mám nainštalovaný len druhý ďeň  ;D
 ale mal som podobný problém ako ty a vyriešil som ho takto:

Nainštaloval so si toto:
http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

... postupoval som podľa Installation instructions,  nájdeš dole pod odkazmi na stiahnutie.
... počas inštalácie pluginu som zvolil cestu /usr/lib/firefox, aj keď bola v ukážke iná, nepýtaj sa prečo,  bolo to štýlom pokus-omyl za pomoci vyhľadávania v systéme :D

Odkedy som ho nainštaloval, nemám problém z youtube, ani inými stránkami, ktoré v plnej mierne využívajú flash (megaupload, ...)

No neviem či som ti pomohol, a pravdepodobne to tu už niekde máte keď som na to prišiel aj ja ... ale aj snaha sa cení.


S pozdravom Andrew  ;)



 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.